Turnaj v halovém fotbale žen (Uherský Brod) | Vítěz: Slavia Sokol Vysočany (kon.) |
Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Annecy | Vítěz: J. Braisazová (FRA) (kon.) | | | Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Annecy | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Alta Badia | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | SuperG žen, Val d'Isere | Vítěz: A. Veithová (AUT) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Alta Badia | Vítez: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Muži HS140, Engelberg | Vítěz: R. Freitag (GER) (kon.) |
Stíhačka žen 10 km klasicky, Toblach | Vítěz: M. Bjørgenová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů 15 km klasicky, Toblach | Vítěz: J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS96, Ramsau | (zruš.) | | | Běh 10 km, Ramsau | Vítěz: F. Riessle (GER) (kon.) |
konec
SP - muži HS140, Engelberg
Vítěz: R. Freitag (GER)
Vojtěch Štursa
|
||
11
|
A další čech, Vojtěch Štursa skočil o metr více než jeho kolega a bude atakovat Domena Prevce, nakonec si připsal 113,4 bodů a bude druhý.
|
|
Roman Koudelka
|
Startovní listina
1. Andreas Schuler (SUI)
2. Michael Glasder (USA)
3. Andreas Alamommo (FIN)
4. Alex Insam (ITA)
5. Vladimir Zografski (BUL)
6. Davide Bresadola (ITA)
7. Jonathan Learoyd (FRA)
8. Roman Koudelka (CZE)
9. Sebastian Colloredo (ITA)
10. Domen Prevc (SLO)
11. Vojtěch Štursa (CZE)
12. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
13. Rjoju Kobajaši (JPN)
14. Eetu Nousiainen (FIN)
15. Jakub Wolny (POL)
16. Antti Aalto (FIN)
17. Gregor Schlierenzauer (AUT)
18. Manuel Poppinger (AUT)
19. Tilen Bartol (SLO)
20. Děnis Kornilov (RUS)
21. Noriaki Kasai (JPN)
22. Taku Takeuči (JPN)
23. Michael Hayböck (AUT)
24. Clemens Aigner (AUT)
25. Gregor Deschwanden (SUI)
26. Andreas Stjernen (NOR)
27. Daniel Huber (AUT)
28. Peter Prevc (SLO)
29. Anže Semenič (SLO)
30. Pius Paschke (GER)
31. Simon Ammann (SUI)
32. Halvor Egner Granerud (NOR)
33. Stefan Hula (POL)
34. Maciej Kot (POL)
35. Stephan Leyhe (GER)
36. Manuel Fettner (AUT)
37. Karl Geiger (GER)
38. Piotr Żyła (POL)
39. Dawid Kubacki (POL)
40. Anders Fannemel (NOR)
41. Robert Johansson (NOR)
42. Markus Eisenbichler (GER)
43. Jernej Damjan (SLO)
44. Johann André Forfang (NOR)
45. Junširo Kobajaši (JPN)
46. Stefan Kraft (AUT)
47. Kamil Stoch (POL)
48. Daniel-André Tande (NOR)
49. Andreas Wellinger (GER)
50. Richard Freitag (GER)
1. Andreas Schuler (SUI)
2. Michael Glasder (USA)
3. Andreas Alamommo (FIN)
4. Alex Insam (ITA)
5. Vladimir Zografski (BUL)
6. Davide Bresadola (ITA)
7. Jonathan Learoyd (FRA)
8. Roman Koudelka (CZE)
9. Sebastian Colloredo (ITA)
10. Domen Prevc (SLO)
11. Vojtěch Štursa (CZE)
12. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
13. Rjoju Kobajaši (JPN)
14. Eetu Nousiainen (FIN)
15. Jakub Wolny (POL)
16. Antti Aalto (FIN)
17. Gregor Schlierenzauer (AUT)
18. Manuel Poppinger (AUT)
19. Tilen Bartol (SLO)
20. Děnis Kornilov (RUS)
21. Noriaki Kasai (JPN)
22. Taku Takeuči (JPN)
23. Michael Hayböck (AUT)
24. Clemens Aigner (AUT)
25. Gregor Deschwanden (SUI)
26. Andreas Stjernen (NOR)
27. Daniel Huber (AUT)
28. Peter Prevc (SLO)
29. Anže Semenič (SLO)
30. Pius Paschke (GER)
31. Simon Ammann (SUI)
32. Halvor Egner Granerud (NOR)
33. Stefan Hula (POL)
34. Maciej Kot (POL)
35. Stephan Leyhe (GER)
36. Manuel Fettner (AUT)
37. Karl Geiger (GER)
38. Piotr Żyła (POL)
39. Dawid Kubacki (POL)
40. Anders Fannemel (NOR)
41. Robert Johansson (NOR)
42. Markus Eisenbichler (GER)
43. Jernej Damjan (SLO)
44. Johann André Forfang (NOR)
45. Junširo Kobajaši (JPN)
46. Stefan Kraft (AUT)
47. Kamil Stoch (POL)
48. Daniel-André Tande (NOR)
49. Andreas Wellinger (GER)
50. Richard Freitag (GER)
Marek Jašek