Gent – Charleroi 1:0 (kon.) | Antverpy – Lokeren 1:2 (kon.)
Royal Antverpy
1:2 (0:1)
Sporting Lokeren
Čtvrtek 21.12.2017, 20:30 • Het Bosuilstadion, Antverpy • Belgická liga • 20. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:25:05)

Je konec. Sporting Lokeren nakonec vyhrál 2:1 a z Antverp si odvezl všechny tři body. V 15. minutě se Söder dostal za obranu, ale brankáře Bolata nepřekonal, ovšem míč se odrazil k nohám Michela a ten si s dorážkou poradil. Ve 31. minutě předvedl Verhulst dva skvělé zákroky a podržel Lokeren. V 59. minutě si Owusu Acheampong počkal na centr z pravé strany a následně hlavou zakončil k levé tyči a srovnal stav utkání. Ovšem o dvě minuty později Guis Hupperts vybojoval míč ve středu hrací plochy, následně se dostal až do vápna a zamířil přesně k levé tyči a poslal Lokeren zpátky do vedení. Konec zápasu si hosté pohlídali a vyhráli 2:1. Skvělý výkon podal hlavně hostující brankář Verhulst, který předvedl velký počet skvělý zákroků.

90+5

90+5
    Hráči Lokerenu ještě vybojovali faul na půlce Antverp a to je pravděpodobně vše co jsme dnes mohli vidět.

90+4
    Opět jsou s míčem hosté vepředu.

90+3
    Dequevy dostal žlutou kartu za řeči po odpískaném faulu.

90+3
    Nyní domácí brankář Bolat vyvezl míč až na půlku Lokerenu a poté odcentroval.

90+3
    Samy Kehli dostal skvělou přihrávku za obranu, ale následnou střelu vyrazil Sinan Bolat.

90+2
    Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází Amine Benchaib, přichází Samy Kehli.

90+1
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty navíc.

90
    Po pravé straně se dopředu chtěl dostat Tom De Sutter, ale obránce Antverp ho nepustil.

89
    Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází Robin Söder, přichází Mario Tičinović.

89
    Lokeren samozřejmě nikam nespěchá a drží míč na svých kopačkách.

88
    Hosté drží míč, následně ho odkopl Davino Verhulst do středu hrací plochy.

87
    Davino Verhulst opět předvedl další pěkný zákrok a podržel Lokeren.

86
    Následně hostující hráč ukradl míč domácímu obránci, ale následně se trochu unáhlil a vypálil zpoza vápna, takže s jeho ránou neměl Bolat žádný problém.

85
    Nyní míč skončil v zámezí za bránou Verhulsta a ten se postará o odkop.

84
    Hosté neprošli po levé straně a míč skončil u brankáře Bolata.

83
    Overmeire se dopustil faulu a dostal žlutou kartu.

81
    Ardaiz nešetrně srazil hostujícího hráče k zemi a dostal žlutou kartu.

80
    Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází Guus Hupperts, přichází Tom De Sutter.

79
    Hostující hráč Mehdi Terki se dostal ke střele, ale ta šla vedle levé tyče.

78
    Hosté vhodili míč do hry, ale následně si ho Tracy Mpati Bibuangu příliš předkopl a ztratil jej.

77
    Domácí si pomalu vytvářejí tlak, ale následná přihrávka skončila jenom v zámezí.

76
    Dylan Batubinsika se zranil při zakončení po rohovém kopu a hra je přerušena.

75
    Další výborný zákrok Davina Verhulsta, když se domácí hráč dostal ke střele, ale hostující brankář míč vyrazil a následuje tak rohový kop pro Antverpy.

74
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Zotsara Randriambololona, přichází Joeri Dequevy.

74
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Mamoutou N´Diaye, přichází Reda Jaadi.

73
    Nyní se dopředu pokoušejí dostat domácí po pravé straně, následně se jim to povedlo a ve vápně se dostal ke hlavičce ale William Owusu Acheampong zamířil pouze do boční sítě.

72
    Centr hostů z pravé strany zblokovala obrana Antverp, ale u míče je stále Lokeren.

71
    Nicméně domácí hráč ho stejně dostal do zámezí a Davino Verhulst tak bude mít odkop od brány.

70
    Hosté získali míč, ale poté ho ztratili.

68
    Centr domácích byl zbytečný, jelikož se domácí útočník ocitl v ofsajdu.

67
    Velmi dobrá střela domácího hráče Stallone Limbomba skončila jen těsně vedle levé tyče.

66
    Nyní domácí získali autové vhazování z pravé strany.

65
    Nepřesná přihrávka domácích skončila jen v rukou Davina Verhulsta.

63
    Hosté opět drží míč, ale následně jej Guus Hupperts ztratil a Antverpy mají autové vhazování.
    61. Guus HUPPERTS - 1:2

61
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Ovšem Lokeren jde zpátky do vedení! GUUS HUPPERTS vybojoval míč ve středu hrací plochy, následně se dostal až do vápna kde střelou k levé tyči poslal hosty zpátky do vedení!
    59. William Owusu Acheampong - 1:1

59
    Antverpy právě vstřelily branku!
    Nyní už je to ale gól! WILLIAM OWUSU ACHEAMPONG dostal skvělý centr z pravé strany od Stallone Limbombeho a následně hlavou uklidil míč k levé tyči. Asistence: Limbombe.

59
    Další nebezpečná střela domácích skončila jen u dalšího zákroku Verhulsta.

58
    Guus Hupperts dostal míč za obranu, ale brankář byl u něj dříve.

57
    Lokeren má autové vhazování na levé straně.

55
    Po rohovém kopu vystřelil Sambou Yatabaré, ale jeho rána šla hodně mimo bránu Verhulsta.

54
    Nyní se dostal do zakončení domácí hráč, ale zblokovaná střela skončila v zámezí. Následuje rohový kop.

53
    Nyní jsou u míče opět domácí, ale nemohou se dostat na půlku Lokerenu.

52
    Ke střele se dostal Nader Ghandri, ale minul bránu Verhulsta.

51
    Nyní se faulem provinil další domácí hráč, tentokrát Zotsara Randriambololona, což velmi rozčílilo domácího trenéra.

50
    Sinan Bolat poslal odkop do středu hřiště, kde se ale nedovoleným zákrokem provinil Mamoutou N´Diaye.

49
    Guus Hupperts se dopustil faulu, když se snažil projít přes domácího obránce.

48
    Killian Overmeire se dostal ke střele, ale tu zamířil pouze vedle domácí svatyně.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:33.

První poločas je u konce. Lokeren zatím vede 1:0. V 15. minutě se Söder dostal za obranu, ale brankáře Bolata nepřekonal, ovšem míč se odrazil k nohám Michela a ten si s dorážkou poradil. Ve 31. minutě předvedl Verhulst dva skvělé zákroky a podržel Lokeren.

45+2

45+2
    Lokeren má opět autové vhazování na levé straně.

45+1
    Rozhodčí nastavil dvě minuty navíc.

45
    Ovšem po levé straně Antverpy neprošly a následuje autové vhazování pro domácí.

44
    Poté zahrál hostující hráč rukou ve vápně a u míče tak opět budou domácí.

43
    Zotsara Randriambololona dostal nabito na hranici vápna, ale následnou střelu zamířil jen nad horní tyč Verhulstovy brány.

42
    Ovšem míč odhlavičkovali domácí hráči, ale Lokeren zůstanu u balónu v podobě autového vhazování.

41
    Další faul Yatabarého a Lokeren má přímý kop z levé strany, ze kterého přiletí centr do vápna. Tento kop bude zahrávat Julian Michel.

40
    Nyní to Antverpy zkouší po pravé straně, ale následně míč skončil jen v zámezí za bránou Verhulsta.

39
    Yatabaré trefil nohou hlavu hostujícího hráče a zaslouženě dostal žlutou kartu.

38
    Lokeren měl menší problémy při rozehrávce a míč skončil po odkopnutí pouze v zámezí.

37
    Potom co se míč dostal do zámezí bude mít hostující brankář další odkop od brány.

36
    Domácí hráči ztratili míč ve středu hrací plochy a dopředu šli hosté, ovšem hráč Lokerenu se ocitl v ofsajdu.

34
    Nadvakrát odhlavičkovali míč hostující hráči. Poté se ke střele dostal domácí hráč, ale tomu rána nesedla a skončila vedle brány.

33
    Další rohový kop vybojovali domácí z levé strany.

32
    Antverpy se opět dostaly do zakončení a nyní mají velký tlak. Ovšem brankář Verhulst je zatím ve skvělé formě a poslední minuty podržel svůj tým.
    31. Verhulst se vyznamenal a předvedl skvělé zákroky.

31
    Naprosto fantastické dva zákroky předvedl hostující brankář Davino Verhulst! Po rohovém kopu se dostal ke střele zpoza vápna Stallone Limbombe, s tou si hostující gólman poradil. Poté se z bezprostřední blízkosti dostal k dorážce domácí hráč, ale Verhulst předvedl světový zákrok a vyrazil míč!

30
    Antverpy se dostaly až do vápna domácích. Poté přišel centr z pravé strany, který odhlavičkoval hostující hráč Joher Rassoul, ale málem si dal vlastní branku. Následuje rohový kop.

28
    Hosté opět ukradli míč a vydali se dopředu, ovšem následný centr z levé strany skončil jen u domácích hráčů a poté se navíc faulem provinil Guus Hupperts.

26
    Nyní míč skončil až u hostujícího brankáře Verhulsta, který poslal dlouhý odkop až k domácímu gólmanovi Bolatovi.

24
    Ovšem po centru z něj si míč sebral ze vzduchu Sinan Bolat.

23
    Lokeren po faulu domácích má přímý kop z levé strany.

22
    S rohovým kopem si brankář hostů opět poradil, ale i nyní měl menší problémy. Každopádně teď už jsou u míče hráči Lokerenu.

21
    Brankář Davino Verhulst si nebyl vůbec jistý při vyboxování míče a domácí mají třetí rohový kop v krátké době.

20
    Po odkopnutí míče následuje další rohový kop domácích, tentokrát ale z pravé strany.

19
    Nicméně nyní Antverpy vybojovaly rohový kop z levé strany.

18
    Domácí ze začátku utkání předváděli o něco lepší hru, ale po brance Lokerenu jsou to hosté kdo se opět chtěl dostat dopředu.

17
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Faris Haroun, přichází Nader Ghandri.

16
    Domácí Joaquín Ardaiz se dostal do vápna, ale střela nepřišla.
    15. Julian MICHEL - 0:1

15
    Lokeren jde po patnácti minutých hry do vedení! Robin Söder dostal skvělou přihrávku za obranu, ale sám proti brankáři Bolatovi neuspěl, ovšem poté se míč odrazil přesně k JULIANOVI MICHELOVI, který nejprve naznačil střelu a poté míč v pohodě uklidil k pravé tyči!

13
    Hostující hráč se dopustil faulu a Faris Haroun je nyní ošetřován na hrací ploše.

11
    Následně ho ale hosté pouze odkopli a Antverpy tak mohou začít nový útok.

10
    Domácí přenesli hru z levé strany na pravou, ale poté míč ztratili.

9
    Nyní se ale hosté provinili nedovoleným zákrokem a hlavní rozhodčí ještě domlouval pár věcí hráči Lokerenu.

8
    Nyní se domácí provinili útočným faulem a u míče tak opět bude Lokeren.

7
    Další střela domácího Acheamponga skončila vedle brány Verhulsta.

6
    Po něm se ke střele dostal ve vápně William Owusu Acheampong, ale svoji ránu namířil vysoce nad bránu Verhulsta.

5
    Poté měly Antverpy volný kop ze středu hřiště. Po jeho centru ale následuje pouze autové vhazování pro domácí.

4
    Nyní se dopředu dostal až do vápna po pravé straně domácí hráč, ale střela nepřišla.

3
    Ze začátku utkání se začíná pozvolna a ani jeden tým nemá nějakou převahu.

2
    U míče jsou nyní hosté, kteří dnes nastoupili v bílo černých dresech. Domácí v červeno bílých.

1

Royal Antverpy FC: Bolat – Buta, Batubinsika, N´Diaye, Matheus – Randriambololona, Haroun, S. Yatabaré, Limbombe – Owusu Acheampong, Ardaiz.
    Náhradníci: Debaty – Achter, Dequevy, Ghandri, Jaadi, Bayal Sall, K. Touré.

Sporting Lokeren: Verhulst – Marzo, Rassoul, Filipović, Mpati Bibuangu – Overmeire, Michel, Terki – Hupperts, Benchaib – Söder.
    Náhradníci: De Wolf – De Sutter, Kehli, Monsecour, Straetman, Tičinović, Juan Torres.

Rozhodčí: Erik Lambrechts – Karel De Rocker, Philippe Vandecauter.

Sporting Lokeren:

Lokeren se aktuálně nachází až na patnáctém místě s osmnácti body a skóre 20:30. V posledním zápase přivítal na své půdě Beveren. V 61. minutě se hosté sice dostali do vedení po brance Ampomaha, ale o tři minuty později srovnal Soder. Poté už branka nepadla a Lokeren tak remizoval 1:1. Nejlepším střelcem je se čtyřmi góly Mirić. Hlavním trenérem je Peter Maes.

Royal Antverpy FC:

Antverpy se momentálně nacházejí na čtvrtém místě s jednatřiceti body a skóre 26:22. V posledním utkání zavítaly na půdu Waregemu. Tam se už v 6. minutě dostali do vedení, když proměnil pokutový kop Hairemans. Ve 30. minutě poslal Antverpy do dvoubrankového vedení Ardaiz. Ve 41. minutě měl Hairemans další možnost skórovat z penalty, ale tentokrát jí neproměnil. V 66. minutě se prosadil domácí de Fauw, ale to bylo vše a Antverpy si po výhře 2:1 odvezly tři body. Nejlepším střelcem je se čtyřmi góly Owusu. Hlavním trenérem je Ladislau Bölöni.

Ve 20. kole belgické Jupiler League se proti sobě utkají týmy Royal Antverpy FC a Sporting Lokeren. Naposled se tato mužstva spolu utkala už v letošním 7. kole belgické ligy na půdě Lokerenu. Tam se ve 12. minutě prosadil hostující Owusu a Antverpy šly do vedení. Ovšem v 83. minutě srovnal Mirić. Utkání nakonec skončilo remízou 1:1. Nyní se bude hrát na Bosuilstadion, Antverpy. Tento stánek nabídne kapacitu pro 12 975 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Erik Lambrechts a jeho asistenti Karel De Rocker a Philippe Vandecauter.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.