Vítkovice – Ostrava 5:3 (kon.) | Chodov – Ne 3:2 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
Ne
Čtvrtek 21.12.2017, 18:30 • SH Jižní Město • Pohár České pojišťovny - ženy • Semifinále

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (20:18:05)

Je konec! Hráčky Chodova vybojovaly postup do finále, ve kterém vyzvou Vítkovice, které si dnes poradili s Ostravou! Ve třetí třetině byl k vidění zajímavý florbal, který musel bavit všechny diváky a Tigers měli na konci zápasu drtivý tlak, z kterého nedokázali vytěžit vyrovnání a v poháru končí! Finále poháru je na programu v lednu.

59:44
    Tigers se nemohou dostat ke střelbě a tohle si pravděpodobně Chodov pohlídá.

58:05
    Zabavská měla dost času na střelu a mířila do pravé šibenice, ale minula branku! Velká šance Tigers!

57:58
    Surá se dostala před branku, ale zakončit nedokázala.

57:27
    Rozehru Urbánkové zastavila obrana Tigers a hosté mohou dopředu.

57:08
    Domácí mají míček a kombinují na své polovině. Tigers aktivně napadají.

56:28
    Košturiaková trefila zeď a Chodov vyhazuje.

56:02
    Machková vůbec netrefila míček a ten dojel až k hráčkám domácího týmu.

55:15
    Pilíková pálila z velké dálky a Ranochová skvěle zasahuje levou rukou!

54:57
    Střela Čapkové skončila na zadním mantinelu.

54:45
    Dnešní utkání sleduje 90 diváků.

54:06
    Tigers jsou na útočné polovině a kombinují za chodovskou brankou.

53:30
    Utkání se pomalu, ale jistě blíží do svého závěru. Hra se vyrovnala a oba celky hrají velmi pohledný florbal. Nikdo nemá více ze hry a čeká nás strhující závěr třetí třetiny!

52:53
    Chodov hraje jednoduše a míčky co nejrychleji odpaluje.

52:27
    Tigers jsou stále u míčku, ale ze své poloviny těžko vstřelí branku.

51:38
    Košturiaková byla faulována a Tigers mají míček na své polovině.

51:16
    Nepřesná rozehrávka Tigers skončila za mantinelem a rozehrávat budou domácí hráčky.

50:34
    Řepková v rohu hřiště vybojovala míček, ale ke střele se nedostala.

49:54
    Tlak Tigers pomalu ustává a do útoku se dostávají i hráčky Chodova.

49:21
    Další pokus Košturiakové zablokovala Urbánková.

49:00
    Košturiaková z volného úderu trefila zeď.

48:45
    Další faul domácích a volný úder pro Tigers.

48:28
    Machkové střela skončila jen pár centimetrů od levé tyče chodovské branky.

48:05
    Fanoušci domácích se pomalu probírají a povzbuzují svůj tým.

47:28
    Střela Urbánkové z otočky minula branku.

46:51
    Hra má nyní velké tempo a míček létá ze strany na stranu, ale ani jeden z celků si nevypracoval žádnou brankovou příležitost.

45:48
    Faul ve středu hřiště od domácích hráček. Tigers mohou založit útok.

45:17
    Dnešní utkání se hraje v rámci pravidel a stále jsme neviděli žádné vyloučení!

44:44
    Tigers mají stále více ze hry a tenhle zápas bude hodně zajímavý.

44:04
    Chodovské hráčky se pomalu dorovnávají svým soupeřkám a třetí třetina se hraje ze strany na stranu.

42:58
    Ranochová předvedla sérii tří skvělých zákroků a udržela Chodov ve vedení!

42:32
    Urbánková se dopustila útočného faulu a hosté budou mít rozehru od své branky.

42:03
    Pilíkové střela z první nesedla! Kdyby tenhle míček trefila lépe, tak by bylo pravděpodobně vyrovnáno!

41:37
    Chodov se dostal do rychlého brejku, ale zakončení z toho nebylo.

41:16
    Tigers jsou stále u branky domácího týmu a hrají opravdu skvěle!

40:31
    Hostující hráčky vstoupily do závěrečné části aktivně a odstřelují branku Chodova.

40:01

Druhá třetina je u konce a nabídla tři branky. Tigers se ujali znovu vedení a vedli 1:2. Jenže po necelé minutě dokázali domácí vyrovnat a do konce třetiny ještě otočit stav utkání. V posledních minutách druhé třetiny byly jasně aktivnější hráčky Tigers, které nebyly daleko od vyrovnání. Třetí třetina nám slibuje velkou podívanou a snad i více šancí než doposud.

40:00

39:41
    Faul domácích a míček pro Tigers z rohu hřiště.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:28
    Tigers jsou velmi aktivní a nyní střílejí ze všech pozic. Tímhle tempem se brzy dočkáme vyrovnání.

37:54
    Klímová unikla po levé straně, ale střela bekhendem ji nevyšla.

36:50
    Dnešní zápas nemá kdo ví jaké tempo a hraje se především ve středu hřiště, kde nejsou k vidění žádné zajímavé akce.

35:55
    Hostující hráčky drží hodně dlouho míček na svých florbalkách, ale ke střele se nedostaly. Chodovské hráčky brání velmi dobře.

35:22
    Tigers stále obléhají branku Chodova, ale vyrovnat se jim zatím nedaří.

34:28
    Polívkové krosová nahrávka nevyšla a dopředu mohou domácí hráčky.

33:47
    Tigers jsou v tuto chvíli lepším týmem a pokoušejí se vyrovnat.

33:02
    Hra se hodně kouskuje a především od domácích hráček je vidět nespočetné množství drobných faulů.

32:32
    Hostující hráčky stále drží míček, ale Chodov skvěle brání a do ničeho je nepouští.

31:57
    Tigers stále obléhají branku Chodova, ale k nebezpečné střele zatím nedošlo.

31:18
    Další pokus Košturiakové končí na blokující obránkyni.

30:49
    Hosté mají stále míček na svých čepelích a pokoušejí se o klidnou kombinaci.

30:14
    Tigers dobře napadají a vybojovali míček na polovině svých soupeřek.

29:44
    Nepřesné zakončení domácích končí za mantinelem.

29:25
    Domácí drží míček a kombinují ve středu hřiště.

28:45
    Hyršlová na druhé straně nastřelila tyčku!

28:37
    Střelu Urbánkové kryje hostující brankářka.

27:49
    Chodov právě vstřelil branku!
    Domácí jdou poprvé do vedení! Řepková poslala krásnou nahrávku na PETRU BERÁNKOVOU, která s velkým štěstím propálila brankářku Tigers! Asistence: Martina Řepková.

27:19
    Kubišová běžela sama na branku skoro přes celé hřiště, vystřelila, ale domácí brankářka skvěle zasahuje!

26:54
    Chodov sice stále kontroluje míček, ale k vážnější střele se zatím nedostal.

26:18
    Domácí hráčky jsou u míčku a kombinují na polovině Tigers.

25:50
    Košturiaková vystřelila ze středu hřiště a domácí brankářka zasahuje.

24:54
    Tigers se pokoušejí o další útok, aby si vzali své ztracené vedení zpět.

24:11
    Je opět vyrovnáno. TEREZA URBÁNKOVÁ dorazila míček z velkého brankoviště a srovnává na 2:2. Asistence: Petra Beránková.

23:50
    Útočný faul Tigers zastavuje jejich kombinaci a do útoku mohou domácí hráčky.

23:16
    Ivanti Tigers právě vstřelilo branku!
    LUCIE PILÍKOVÁ obešla obránkyně a nakonec i brankářku a vrací Tigers do vedení! Asistence: Alena Machačová.

22:30
    Na druhé straně se dostala ke střele Pilíková, která jen těsně minula branku.

22:17
    Chodov stále u míčku, ale ke střele se zatím nedostal.

21:49
    Domácí hráčky získaly míček a v poklidu kombinují.

21:06
    Lucia Košturiaková prošla přes dvě hráčky, ale když chtěla vystřelit, tak ji míček uskočil.

20:29
    Chodov je aktivnější a kombinuje v okolí branky Tigers.

20:01

První třetina semifinálové utkání Poháru České pojišťovny je za námi a oba celky mají k postupu do finále stejně daleko. Tigers se ujali vedení po brance Zabavské, která už v páté minutě vstřelila první branku utkání. Domácím se povedlo odpovědět zásluhou Kellovské a do šaten se jde za stavu 1:1.

20:00

19:58
    Hráčky Tigers se dostaly do rychlého brejku,ale samy sebe zahnaly až do rohu a v první třetině se nic dalšího nestane.

19:22
    Chodov drží míček a trpělivě kombinuje.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:25
    Kellovská se tlačila do před brankového prostoru, ale vystřelit nedokázala.

17:50
    Chodovské hráčky přebraly aktivitu a tlačí se více do střelby na branku Tigers.

17:21
    Útočný faul Tigers dává příležitost pro útok domácím hráčkám.

16:56
    Pilíková pláchla domácí obraně a pokoušela se obejít i brankářku. To se jí povedlo, ale její střela skončila mimo branku.

16:21
    Barbora Zabavská vystřelila z pravé strany, ale na domácí brankářku si nepřišla.

15:52
    Šermířský souboj před brankou ukončil rozhodčí, který dává míček hráčkám Tigers.

15:09
    Jedna z domácích hráček se pokoušela dorazit míček před brankou, ale její pokus byl přizvednutý mimo tři tyče.

14:38
    Urbánková se snažila tečovat před brankou, ale netrefila plachtící míček.

14:06
    Tigers kontrolují míček a jsou na chodovské polovině.

13:15
    Je vyrovnáno! KAROLÍNA KELLOVSKÁ se dostala do brejku a střelou nad nohu hostující brankářky vstřelila svou první branku za Chodov! Asistence: Gabriela Tožičková.

12:42
    Další střelecký pokus Tigers skončil vedle branky a domácí se ujímají míčku.

12:18
    Kuchařová natáhla ke střele a její pokus likvidovala brankářka Tigers maskou.

11:49
    Pro oko diváka nesledujeme vůbec atraktivní zápas. Oba celky dobře brání a nepouští svého soupeře do žádných nebezpečných situací.

10:47
    Domácí hráčky se k ničemu nedostaly a u míčku jsou tak hráčky Tigers, které se pokouší něco vymyslet.

10:15
    Chodov je na polovině soupeře, ale zatím kombinuje pouze v blízkosti mantinelů.

09:41
    Domácí vybojovali míček a kombinují sním na své polovině.

09:03
    Řepková se dostala ke dvěma střelám z velkého brankoviště, ale oba její pokusy skončily na brankářce Tigers.

08:50
    Utkání nám zatím nenabídlo nějaké velké šance a oba celky se snaží hrát ze zabezpečené obrany.

08:07
    Faul v podání domácích hráček. Tigers budou mít rozehrávku z rohu hřiště.

07:14
    Rychlý brejk domácích byl zastavený na polovině a dopředu mohou Tigers.

06:34
    Nyní Chodov vybojoval míček a může se pokusit o vyrovnání.

05:59
    Hosté stále kombinují na útočné polovině a vstřelená branka jim evidentně dodala sílu navíc.

05:20
    Tigers jsou u míčku a domácí hráčky se snaží aktivně napadat.

04:38
    Tigers jdou do vedení! BARBORA ZABAVSKÁ vystřelila dvakrát na branku a její druhý pokus ze středu hřiště skončil v brance! Asistence: Denisa Billá.

04:06
    Faul zastavuje Tigers při postupu na polovinu soupeře.

03:44
    Urbánková podržela míček a domácí hráčky mohou vystřídat.

03:10
    Nahození z poloviny hřiště na branku Tigers nemělo šanci na úspěch, a tak mohou hosté do útoku.

02:37
    První zákrok si také připisuje domácí brankářka, která vyrazila střelu z levé strany.

01:55
    Kellovská unikla obraně Tigers a šla sama na branku, ale její střela po zemi nebyla nijak nebezpečná!

01:23
    Až nyní se dostali Tigers k míčku a mohou se pokusit o kombinaci.

00:54
    Hráčky v modrém stále kombinují a nyní i střídají. Tigers se zatím nedotkli míčku.

00:20
    Chodovačky drží míček na své polovině a chystají se na trpělivou kombinaci.

00:01

FAT PIPE Florbal Chodov: Květoňová (Ranochová) – Frantíková, Klímová, Urbánková, Tožičková, Plášková, Kuchařová, Preisslerová, Řepková, Pilíková, Jůzová, Vrbová, Beránková, Nosková, Svačinová, Kellovská Kr., Krauskopfová, Kellovská Ka.

Ivanti Tigers FK Jižní Město: Červová (Christianová) – Hermannová, Pilíková, Hyršlová, Steinbachová, Billá, Beránková, Surá, Šulanová, Kubišová, Košturiaková, Čapková, Machková, Zabavská, Polívková, Kleinová, Hanzlíková, Machačová, Bobotová.

Cesta Tigers do semifinále
    Stejně jako Chodov byli Tigers nasazení do osmifinále.
    Osmifinálový zápas
    TJ Sokol Nové Strašecí 0:29 Ivanti Tigers FK Jižní Město
    Čtvrtfinálový zápas
    Ivanti Tigers FK Jižní Město 11:2 FbŠ Bohemians

Cesta Chodova do semifinále
    Chodov byl nasazen až do osmifinále poháru.
    Orel Rtyně v Podkrkonoší 1:12 FAT PIPE Florbal Chodov
    FBŠ SLAVIA Plzeň 2:11 FAT PIPE Florbal Chodov

Hezký čtvrteční večer všem florbalovým fanouškům! Extraliga žen je v tomto roce u konce, ale florbal se stále hraje a my se společně podíváme na semifinálový zápas Poháru České pojišťovny mezi Chodovem a Tigers.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Vojtěch Görög

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 14. Kellovská (Tožičková), 25. Urbánková (Beránková), 28. Beránková (Řepková) – 5. Zabavská (Billá), 24. Pilíková (Machačová)

Ne: Červová (Christianová) – Hermannová, Pilíková, Hyršlová, Steinbachová, Billá, Beránková, Surá, Šulanová, Kubišová, Košturiaková, Čapková, Machková, Zabavská, Polívková, Kleinová, Hanzlíková, Machačová, Bobotová.

Rozhodčí: Drška Jan, Meisner Jiří