KHL
Novosibirsk – Nižněkamsk 6:2 (kon.) | Omsk – Kazaň 5:3 (kon.) | Barys – Ufa 0:2 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Soči 2:0 (kon.) | Magnitogorsk – Petrohrad 0:4 (kon.) | Čeljabinsk – Minsk 2:0 (kon.)
Toljatti – Jaroslavl 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – CSKA Moskva 2:3 (0:2 po s.n.)
Jugra Chanty-Mansijsk
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
HK Soči
Pondělí 25.12.2017, 15:00 • Arena Jugra • KHL

56:13
    A nervozita se projevila i nyní, když osobní trest za nesportovní chování dostává hostující hráč Barulin.

50:23
    Přesilovku si však zahrají domácí, když byl za hákování vyloučen Cvetkov.

33:40
    A nebylo! Obrovskou příležitost teď mají domácí aby zápas definitivně rozhodli, protože rozhodčí posílají Ivanova pod sprchu, což znamená také pětiminutovou přesilovku pro Jugru.

24:57
    Z tlaku plyne přesilovka pro hosty. Na dvě minuty si jde odpočinout Varfolomejev za vysokou hůl.

14:19
    Přesilovou hru si zkusí i domácí. Na dvě minuty je vyloučen Točickij za hákování.

10:03
    Jsme svědky prvního vyloučení. Na dvě minuty si půjde odpočinout Ondřej Vitásek za podražení.

Vojtěch Řádek

Branky a nahrávky: 16. Savinainen (Kozlovskij, Viklund), 53. Pestuško (Pestuško, Ugolnikov)

Jugra Chanty-Mansijsk: Proskurjakov – Burström, Viklund, Ugolnikov, Vitásek, Kozlovskij, Žuravljov, Pogorišnyj, Šulakov – Komaristyj, Koroljov, Savinainen (A) – Pestuško (A), A. Michejev, Varfolomejev – V. Polák, K. Majorov, Buljanskij – Grymzin, Šen, Panov (C).
    HK Soči: Barulin – Mamkin, Polášek, Čmychov, Ščitov (A), Pedan, Chomickij, Chochlov – O'Dell, Collins, Wellman – Laričev, Cvetkov (C), Padakin – Točickij, Lugin, Tomilin – A. Ivanov (A), Lapenkov, Ščegolkov.

Rozhodčí: Morozov S., Spirin V. – Bityukov M., Zakharov D.