KHL
Novosibirsk – Nižněkamsk 6:2 (kon.) | Omsk – Kazaň 5:3 (kon.) | Barys – Ufa 0:2 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Soči 2:0 (kon.) | Magnitogorsk – Petrohrad 0:4 (kon.) | Čeljabinsk – Minsk 2:0 (kon.)
Toljatti – Jaroslavl 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – CSKA Moskva 2:3 (0:2 po s.n.)
po s.n. (0:2)
Dynamo Moskva
2:3 (1:2, 1:0, 0:0 - 0:0)
CSKA Moskva
Pondělí 25.12.2017, 17:30 • VTB Ice Palace • KHL

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (20:15:12)

Hostující tým nepřipustil překvapení a v nájezdech si bod navíc pohlídal. Nutno podotknout, že Dynamo si odnese z toho utkání bod hlavně díky skvělému Bocharovi, který pochytal 50 střel.
    Počet střel na bránu : 17 – 50

V samostatných nájezdech zvítězil tým CSKA Moskva.
    Autorem vítězné branky je GREG SCOTT.

4. série
    0:2
    Tarasov pod velkým tlakem nedává a bod navíc z tohoto utkání si odnáší CSKA.

4. série
    0:2
    Kaprizov taktéž neproměňuje.

3. série
    0:2
    Ani Anisin nedokázal hostujcího brankáře překonat.

3. série
    0:2
    Šumakův nájezd skvěle vystihl Bocharov

2. série
    0:2
    Igumnovi se klička nepodařila a tak je to stále o dvě branky.

2. série
    0:2
    Grigorenko to udělal náramně a krásnou kličkou svůj nájezd proměňuje.

1. série
    0:1
    Brjukvin zkoušel najít mezerou mezi betony, avšak trefil pouze beton Sorokina.

1. série
    0:1
    Scott nic nevymýšlel a přesnou střelou nad vyrážečku Bocharova posílá CSKA do vedení.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení neurčilo vítěze utkání a tak budou muset rozhodnout nájezdy, kterém během několika minut začnou.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:32
    Petrov mohl rozhodnout! Po nahrávce od Kiseleviče na něj zívala prázdná brána, kterou ovšem nedokázal útočník CSKA trefit.

62:29
    Ani jednomu z celků se nechce příliš riskovat, vidíme tedy velice opatrnou hru bez nějakých útočných výpadů.

61:06
    Po levé straně se snažil procpat do zakončení Telegin, ale proti třem obráncům neměl příliš velké šance.

60:01

Michal Hladký

Branky a nahrávky: 2. Igumnov (Hietanen, Kutějkin), 35. Korjagin (Petunin) – 5. M. Robinson (K. Petrov, Kiselevič), 19. Kuzmenko (Kiselevič, Blažijevskij), rozh. náj. Scott