Třinec – Chomutov 4:2 (kon.) | Jihlava – Liberec 0:2 (kon.) | Litvínov – Pardubice 1:2 (kon.)
Zlín – Sparta 2:4 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 4:0 (kon.)
Kometa Brno – Plzeň 3:2 (2:1 po s.n.)
HC Dukla Jihlava
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 05.01.2018, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tipsport extraliga • 37. kolo

53:21
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Dominik Lakatoš – 2 min., držení hole).

51:49
    Kajínek nepříjemně srazil Ordoše na obranné modré domácích. Liberecký hráč se dostal na střídačku jen za pomoci spoluhráče a lékaře a je otázkou, zda bude pokračovat v utkání.

24:09
    Dnes vidíme opravdu emotivní utkání! Další trest ve hře, tentokrát je to na straně Dukly. Vyloučen je Rabbit za nedovolenou výstroj!

23:15
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jaroslav Vlach – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Zach Hamill – 2 min., hrubost).

20:34
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Martin Ševc – 2 min., nedovolené bránění).

20:01
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jakub Suchánek – 2 min., faul loktem + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Lukáš Žálčík.

08:39
    Jenže Severočeši nezvládli střídání a jdou do tří! Lakatoš odsedí dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Dukla bude hrát dvě minuty pět proti třem!

07:24
    Jihlavští budou mít šanci na srovnání, jelikož budou hrát přesilovou hru! Martin Ševc dostane čtyřminutový trest!

04:38
    Velký závar vznikl před brankou Vejmelka a následovat bude vyloučení! Will měl již puk pod kontrolou, ale Redenbach několikrát píchnul do lapačky gólmana, za což si vysloužil dvouminutový trest za sekání.

03:04
    Domácímu týmu hra v pěti moc dlouho nevydržela, jdou znovu do čtyř! Zeman je vyloučen za hrubost.