3:2 (2:2)
SV Zulte-Waregem
Pondělí 08.01.2018, 16:00 • Marbella, Španělsko • Přípravný zápas

To je z mé strany pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek pondělního dne. (17:55:07)

Svěřenci trenéra Stögera tak vítězí v poslední přípravě před ligovým zápasem nad Waregemem v poměru 3:2. V prvním poločase jsme viděli dvě branky na obou stranách a o svém vítězství rozhodla Borussie zásluhou koho jiného než Peirra Emericka Aubameynga, který se jediný trefil ve druhém poločase a vstřelil svou druhou branku v utkání. Výbornými výkony se dnes v sestavě Borussie kromě Aubameynga prezentovali také Yarmolenko a Sancho, kteří byli nejvíce vidět v dresu Borussie.

90+1

90+1
    Skluzem na míč dosáhl Cordaro, ale jeho pokus nebyl dostatečně důrazný a míč tak s klidem ukryl do rukavic Bansen.

90
    Tak ještě jedna standardka pro Waregem zrhuba z třiceti metrů.

90
    Zřejmě poslední šanci na skórování měli hráči Waregemu, přetažený centr ze standardní situace hlavou poslal nad branku Olayinka.

89
    Kagawa rychle rozehrál, ale příliš dlouhý míč poslal na nabíhajícího Toljana.

88
    U pravé lajny faulovaný Alexander Isak, míč pro černo-žluté.

88
    Na druhé straně do ofsajdové pozice vystaven Olayinka.

87
    Na minimáním prostoru kombinovali Sancho a Aubameyang, nakonec je z toho ofsajd v závěru 87 minuty.

86
    Situaci pohlídal Nevan Subotič a vykopávat se bude od branky Borussie.

84
    Po dlouhé době se hra přesunula na útočnou polovinu Waregemu a po sraženém centru Cordara tu je rohový kop pro Belgičany.

83
    Julian Weigl našel mezeru v obraně Waregemu a našel Alexandra Isaka na hrotu, ten se pokoušel přehodit brankáře Bossuta, to se mu povedlo, ale míč zamířil vedle levé tyče.

81
    Kagawa hledal za obranou Aubemeynga, ale praporek sudího na lajně vylétl nahoru a je z toho tak pouze ofsajd.

80
    Nepřesný centr na zadní tyč vyslal Dahoud a míč tak skončil za koncovou lajnou.

78
    Toljan vedle akci po pravé straně a našel skvěle pod sebou na penaltě Isaka, který z ideální střelecké pozice pouze přestřelil branku.

77
    Ani ten však nepřináší zvýšení vedení Borussie, míč v náruči Bossuta.

76
    Lobem překonal obranu Wargemu Dahoud a našel v dobré pozici Isaka, který již mohl střílet, ještě však jednou zasekl míč a nakonec trefil obránce, bude z toho rohový kop.

73
    Olayinka se pokoušel ''zidanovkou'' uvolnit přes Kagawu, ten však neměl pochopení pro tento efektní pokus o uvolnění a zbavil jej míče.

Tomáš Suchánek

Branky: 28. Pisczek (Yarmolenko), 42. Aubameyang (Yarmolenko), 54. Aubameyang (Sancho) – 23. Harbaoui (de Pauw), 33. Derijck (Kaya)

Borussia Dortmund: Bansen – Sokratis (K), Zagadou, Durm (58. Dahoud), Pisczek (46. Toljan), Weigl, Götze (58. Isak), Castro (58. Kagawa), Yarmolenko (59. Subotič), Sancho, Aubameyang. Trenér: Stöger
    Náhradníci: Reckert, Subotič, Dahoud, Isak, Kagawa, Toljan.

SV Zulte-Waregem: Bossut – Baudry, Coopman, de Fauw (K), dePauw, Derijck, Hamalainen, Harbaoui (46. Cordaro), Jensen, Kaya (46. Olayinka), Marcq. Trenér: Dury