Sprint mužů, 10 km, Anterselva | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Tour Down Under 4. etapa | Víťaz: Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) (kon.) |
Sjezd žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) | | | SuperG mužů, Kitzbühel | Vítěz: A.L. Svindal (NOR) (kon.) |
Ženy 500 metrů, Erfurt | Vítěz: K. Erbanová (CZE) (kon.) | | | Ženy 1000 metrů, Erfurt | Vítěz: J. Ter Morsová (NED) (kon.) |
MS v letech - kvalifikace HS235, Oberstdorf | Daniel-André Tande (kon.) | | | MS v letech - 1. a 2. kolo, HS235, Oberstdorf | (kon.) |
Taneční páry - krátký program | Vítěz: G. Papadakisová, G. Cizeron (FRA) (kon.) | | | Muži - volné jízdy | Vítěz: J. Fernandez (ESP) (kon.) |
Polsko - Švýcarsko | 1:2 (kon.) | | | Nizozemsko - Bělorusko | 7:2 (kon.) |
Německo - Ukrajina | 5:1 (kon.) | | | Česko - Rusko | 3:4 (kon.) |
Bělorusko - Švýcarsko | 6:1 (kon.) | | | Polsko - Nizozemsko | 1:4 (kon.) |
Ukrajina - Rusko | 8:4 (kon.) | | | Česko - Německo | 4:3 (kon.) |
konec
Taneční páry - krátký program
Vítěz: G. Papadakisová, G. Cizeron (FRA)
Komentáře nejsou k dispozici.
Pořadí
1. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (FRA) 81,29 Q
2. Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin (RUS) 75,38 Q
3. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA) 74,76 Q
4. Jekatěrina Bobrovová, Dmitrij Solovjev (RUS) 74,43 Q
5. Charlene Guignardová, Marco Fabbri (ITA) 71,58 Q
6. Penny Coomes, Nicholas Buckland (GBR) 69,45 Q
7. Sara Hurtadová, Kirill Chaljavin (ESP) 66,60 Q
8. Tiffani Zagorská, Jonathan Guerreiro (RUS) 65,35 Q
9. Laurence Fournierová Beaudryová, Nikolaj Sorensen (DEN) 65,03 Q
10. Natalia Kaliszeková, Maksym Spodyrjev (POL) 64,80 Q
11. Alexandra Nazarovová, Maxim Nikitin (UKR) 63,20 Q
12. Alisa Agafonovová, Alper Ucar (TUR) 59,30 Q
13. Anna Janovská, Adam Lukacs (HUN) 59,13 Q
14. Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA) 58,99 Q
15. Angelique Abachkinaová, Louis Thauron 58,14 Q
16. Cecilia Törnová, Jussiville Partanen (FIN) 57,73 Q
17. Lucie Myslivečková, Lukáš Csolley (SVK) 54,71 Q
18. Jasmine Tessariová, Francesco Fioretti (ITA) 54,25 Q
19. Viktoria Kavaljovová, Jurij Bjeljajev (BLR) 53,64 Q
20. Tina Gabaredjanová, Simon Proulx Senecal (ARM) 51,77 Q
21. Justyna Plutowská, Jeremie Flemin (POL) 49,91
22. Darja Popovová, Volodimir Bjelikov (UKR) 46,68
23. Victoria Manniová, Carlo Röthlisberger (SUI) 46,30
24. Guoste Damuleviciuteová, Deividas Kizala (LTU) 45,12
25. Cortney Mansourová, Michal Češka (CZE) 43,37
26. Teodora Markovová, Simon Daze (BUL) 41,99
27. Katerina Buninová, German Frolov (EST) 41,53
28. Adel Tankovová, Ronald Zilberberg (ISR) 40,20
29. Aurelia Ipolitová, Malcolm Jones (LAT) 37,47
30. Malin Malmbergová, Thomas Nordahl (SWE) 34,95
Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER) DNS
Startovní listina
1. Teodora Markovová, Simon Daze (BUL)
2. Aurelia Ipolitová, Malcolm Jones (LAT)
3. Malin Malmbergová, Thomas Nordahl (SWE)
4. Cecilia Törnová, Jussiville Partanen (FIN)
5. Darja Popovová, Volodimir Bjelikov (UKR)
6. Victoria Manniová, Carlo Röthlisberger (SUI)
7. Katerina Buninová, German Frolov (EST)
8. Viktoria Kavaljovová, Jurij Bjeljajev (BLR)
9. Justyna Plutowská, Jeremie Flemin (POL)
10. Lucie Myslivečková, Lukáš Csolley (SVK)
11. Jasmine Tessariová, Francesco Fioretti (ITA)
12. Guoste Damuleviciuteová, Deividas Kizala (LTU)
13. Adel Tankovová, Ronald Zilberberg (ISR)
14. Anna Janovská, Adam Lukacs (HUN)
15. Tina Gabaredjanová, Simon Proulx Senecal (ARM)
16. Cortney Mansourová, Michal Češka (CZE)
17. Tiffani Zagorská, Jonathan Guerreiro (RUS)
18. Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER)
19. Alisa Agafonovová, Alper Ucar (TUR)
20. Sara Hurtadová, Kirill Chaljavin (ESP)
21. Angelique Abachkinaová, Louis Thauron (FRA)
22. Penny Coomes, Nicholas Buckland (GBR)
23. Natalia Kaliszeková, Maksym Spodyrjev (POL)
24. Laurence Fournierová Beaudryová, Nikolaj Sorensen (DEN)
25. Alexandra Nazarovová, Maxim Nikitin (UKR)
26. Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA)
27. Jekatěrina Bobrovová, Dmitrij Solovjev (RUS)
28. Charlene Guignardová, Marco Fabbri (ITA)
29. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (FRA)
30. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA)
31. Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin (RUS)
1. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (FRA) 81,29 Q
2. Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin (RUS) 75,38 Q
3. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA) 74,76 Q
4. Jekatěrina Bobrovová, Dmitrij Solovjev (RUS) 74,43 Q
5. Charlene Guignardová, Marco Fabbri (ITA) 71,58 Q
6. Penny Coomes, Nicholas Buckland (GBR) 69,45 Q
7. Sara Hurtadová, Kirill Chaljavin (ESP) 66,60 Q
8. Tiffani Zagorská, Jonathan Guerreiro (RUS) 65,35 Q
9. Laurence Fournierová Beaudryová, Nikolaj Sorensen (DEN) 65,03 Q
10. Natalia Kaliszeková, Maksym Spodyrjev (POL) 64,80 Q
11. Alexandra Nazarovová, Maxim Nikitin (UKR) 63,20 Q
12. Alisa Agafonovová, Alper Ucar (TUR) 59,30 Q
13. Anna Janovská, Adam Lukacs (HUN) 59,13 Q
14. Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA) 58,99 Q
15. Angelique Abachkinaová, Louis Thauron 58,14 Q
16. Cecilia Törnová, Jussiville Partanen (FIN) 57,73 Q
17. Lucie Myslivečková, Lukáš Csolley (SVK) 54,71 Q
18. Jasmine Tessariová, Francesco Fioretti (ITA) 54,25 Q
19. Viktoria Kavaljovová, Jurij Bjeljajev (BLR) 53,64 Q
20. Tina Gabaredjanová, Simon Proulx Senecal (ARM) 51,77 Q
21. Justyna Plutowská, Jeremie Flemin (POL) 49,91
22. Darja Popovová, Volodimir Bjelikov (UKR) 46,68
23. Victoria Manniová, Carlo Röthlisberger (SUI) 46,30
24. Guoste Damuleviciuteová, Deividas Kizala (LTU) 45,12
25. Cortney Mansourová, Michal Češka (CZE) 43,37
26. Teodora Markovová, Simon Daze (BUL) 41,99
27. Katerina Buninová, German Frolov (EST) 41,53
28. Adel Tankovová, Ronald Zilberberg (ISR) 40,20
29. Aurelia Ipolitová, Malcolm Jones (LAT) 37,47
30. Malin Malmbergová, Thomas Nordahl (SWE) 34,95
Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER) DNS
Startovní listina
1. Teodora Markovová, Simon Daze (BUL)
2. Aurelia Ipolitová, Malcolm Jones (LAT)
3. Malin Malmbergová, Thomas Nordahl (SWE)
4. Cecilia Törnová, Jussiville Partanen (FIN)
5. Darja Popovová, Volodimir Bjelikov (UKR)
6. Victoria Manniová, Carlo Röthlisberger (SUI)
7. Katerina Buninová, German Frolov (EST)
8. Viktoria Kavaljovová, Jurij Bjeljajev (BLR)
9. Justyna Plutowská, Jeremie Flemin (POL)
10. Lucie Myslivečková, Lukáš Csolley (SVK)
11. Jasmine Tessariová, Francesco Fioretti (ITA)
12. Guoste Damuleviciuteová, Deividas Kizala (LTU)
13. Adel Tankovová, Ronald Zilberberg (ISR)
14. Anna Janovská, Adam Lukacs (HUN)
15. Tina Gabaredjanová, Simon Proulx Senecal (ARM)
16. Cortney Mansourová, Michal Češka (CZE)
17. Tiffani Zagorská, Jonathan Guerreiro (RUS)
18. Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER)
19. Alisa Agafonovová, Alper Ucar (TUR)
20. Sara Hurtadová, Kirill Chaljavin (ESP)
21. Angelique Abachkinaová, Louis Thauron (FRA)
22. Penny Coomes, Nicholas Buckland (GBR)
23. Natalia Kaliszeková, Maksym Spodyrjev (POL)
24. Laurence Fournierová Beaudryová, Nikolaj Sorensen (DEN)
25. Alexandra Nazarovová, Maxim Nikitin (UKR)
26. Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA)
27. Jekatěrina Bobrovová, Dmitrij Solovjev (RUS)
28. Charlene Guignardová, Marco Fabbri (ITA)
29. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (FRA)
30. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA)
31. Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin (RUS)
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka