Ath. Bilbao – Eibar 1:1 (kon.)
Athletic Bilbao
1:1 (0:0)
SD Eibar
Pátek 26.01.2018, 21:00 • San Mamés Stadium, Bilbao • Španělská LaLiga • 21. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:51:28)

Je konec. Nakonec tento vyrovnaný duel skončil remízou 1:1.
    V 11. minutě se hostující obránce a brankář nedomluvili a toho mohl využít Iñaki Williams, který se dostal k míči, ale Marko Dmitrović se mu na poslední chvíli vrhl pod nohy a rukou vyboxoval míč do zámezí. Ve 32. minutě to byli opět hosté, kteří se dopustili chyby v obraně a i tentokrát toho chtěl využít domácí útočník Iñaki Williams, ale Marko Dmitrović nepřekonal, jelikož ten skvěle vyběhl. V 34. minutě se dostal ke hlavičce ve vápně Aritz Aduriz, ale zakončil těsně nad horní tyč.
    V 50. minutě jsme se dočkali první branky, když si Aritz Aduriz počkal na centr z pravé strany a sám u levé tyče neměl problém zakončit hlavou do prázdné brány. Poté už to byl ale Eibar kdo byl lepším týmem a to se mu vyplatilo, jelikož v 73. minutě se Charlesovi nepovedla střela, která byla sražená domácím obráncem přímo k bohám Kikého Garcíi a ten následně zavěsil pod horní tyč. Ke konci zápasu byl Eibar lepším mužstvem, ale vítězný gól vstřelit nedokázal.

90+2

90+2
    Opět Fabián Orellana kouzlí s míčem na pravé straně, ale tentokrát neodcentroval do vápna.

90+1
    Rozhodčí nyní odpískal špatně vhozený aut Enricu Saboritovi a autové vhazování tak bude mít Eibar.

90+1
    Rozhodčí nastavil dvě minuty navíc.

90
    Anaitz Arbilla vystřelil z poměrně velké dálky, ale jeho pokus nebyl vůbec špatný, ovšem skončil vedle pravé tyče.

90
    Následně Kike García poslal míč do domácího obránce a následuje rohový kop.

89
    Fabián Orellana se pokoušel dostat na pravé straně přes obránce, ale vybojoval alespoň autové vhazování pro svůj tým.

89
    Fabián Orellana se vydal středem hrací plochy až k vápnu, kde následně poslal míč Charlesovi na pravou stranu, který odcentroval, ale domácí obránce odkopl míč do zámezí a následuje tak rohový kop pro Eibar.

88
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Markel Susaeta, přichází Mikel Vesga.

87
    Přihrávku do vápna zblokoval domácí obránce. Následně se pokoušel vystřelit Fabián Orellana, ale jeho pokus trefil pouze domácího hráče. Poté se ke hlavičce u pravé tyče dostal hostující hráč, ale bránu z velkého úhlu netrefil.

86
    Hosté jsou opět u míče na polovině Athletica a ve druhé půli jsou odvážnějším týmem. Následný centr z levé strany ale přistál jen na hlavě domácího hráče.

85
    Iñaki Williams se chtěl dostat v rychlém brejku dopředu po pravé straně, ale když už to vypadalo, že vybojoval rohový kop tak hlavní rozhodčí foukl do píšťalky a odpískal domácímu útočníkovi faul.

84
    Po rohovém kopu se domácímu obránci nepodařil odkop, ale míč skončil u brankáře Herrerína.

82
    Další centr hostů z pravé strany, který opět poslal výborně hrající Fabián Orellana. Gonzalo Escalante se pokoušel zakončit hlavou, ale těsně před ním odhlavičkoval míč do zámezí domácí obránce. Následuje tak rohový kop pro Eibar.

81
    Osamocený Unai Núñez si skvěle naskočil na centr z volného kopu, ale poté hlavou zakončil jen vedle levé tyče.

80
    Charles srazil Anderu Iturrespeho a Bilbao tak má volný kop ze středu hrací plochy deset minut před koncem hrací doby.

79
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Mikel Rico, přichází Beñat Etxebarria.
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází David Juncà, přichází Ander Capa.