Skalica – Osmos Bratislava 5:2 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 4:5 (0:2 po s.n.) | Topoľčany – Nové Zámky B 12:2 (kon.)
Dubnica – Spišská N. Ves 7:2 (kon.) | Prešov – Michalovce 4:2 (kon.)
TSS GROUP Dubnica
7:2 (0:1, 4:1, 3:0)
HK Spišská Nová Ves
sk Pátek 26.01.2018, 18:00 • ZŠ Dubnica nad Váhom • 1. liga (SR) • 41. kolo

Máme tu koniec zápasu, po ktorom si tri body do tabuľky pripíše domáca Dubnica po jednoznačnom víťazstve 7:2. S týmto konštatovaním sa s Vami lúčim. Ja ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. Z pozície komentátora sa Vám hlásil Róbert Gašpárek. (20:28:03)

58:20
    Dubnica dáva gól!
    OLIVER ĎURIŠ dokázal využiť presilovku svojho tímu! To sa mu podarilo po pknej kombinácii, ktorú zakončil presnou strelou. Stav stretnutia je 7:2! Asistencie: Róbert Krajči, Michal Kokavec.

57:45
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Marek Nagy – 2 min., nedovolené bránenie).

54:49
    Miroslav Habšuda presným pasom vysunul nabiehajúceho DOMINIKA BRIESTENSKÉHO, ktorý sa dostal do samostatného úniku. Puk po peknej kľučke poslal gólmanovi medzi betóny a bol úspešný. Stav stretnutia je 6:2!

52:55
    Hostia v plnom počte.

52:02
    Domáci rozbehli svoj presilovkový kolotoč, ktorý zakončil Igor Bobček tvrdou strelou od modrej čiary. Skóre sa však meniť po skvelom zákroku gólmana nebude.

50:55
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Petr Kopyttsov – 2 min., vrazenie na mantinel).

50:34
    Dubnica dáva gól! JAKUB JAKUBÍK si zbehol na prihrávku Róberta Krajčiho a následne presne zakončil. Stav stretnutia je 5:2 a zdá sa, že je rozhodnuté.

49:41
    Jeden z domácich hráčov sa snažil využiť zaváhanie obrancu, ale do zakončenia sa nakoniec nedostal a o puk prišiel.

47:10
    Hostia sa dostali do prečíslenia dva na jedného, ale celú situáciu nezvládol Andrej Lištiak, ktorý nedokázal presne prihrať.

46:37
    Domáci v plnom počte.

44:37
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

43:44
    Róbert Krajči sa individuálnym spôsobom dostal bližšie k bránke súpera, odkiaľ sa rozhodol zakončiť. Jeho pokus gólman bez problémov zlikvidoval.

42:34
    Petr Koppytsov zakončil z väčšieho uhlu. Domáci gólman tento pokus nadvakrát dokázal zachytiť. Nasledovať bude vhadzovanie pred bránkou Dubnice.

41:47
    Andrej Lištiak zakončil. Jeho strelecký pokus síce smeroval medzi tri žrde, ale tejto strele chýbala razancia, a tak to bola len taká čeresnička na torte pre pozorného gólmana.

40:40
    Hra je prerušená, pretože bránka domácich opustila svoje miesto.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:14
    Dubnica dáva gól! Pred bránkou Spišskej Novej Vsi sa o puk bilo hneď niekoľko hráčov. V tejto motanici sa najlepšie zorientoval DENIS TRENČAN, ktorý navýšil vedenie svojho tímu na 4:2! Asistencie: Dominik Briestenský, Jakub Jakubík.

37:27

36:27
    Beží druhá minúta hosťujúcej presilovky, počas ktorej si hostia zatiaľ nevypracovali žiadnu strelu na bránku.

35:27
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Lukáš Berák – 2 min., hákovanie).

34:46
    Dubnica dáva gól! Ako prvý sa pokúsil skórovať Róbert Krajči, ale na jeho pokus dokázal ešte gólman reagovať a puk vyraziť pred seba. Tam sa však nachádzal úplne voľný MICHAL KOKAVEC, ktorý poľahky upratal puk do odkrytej bránky. Stav stretnutia je 3:2!

33:20
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Jakub Lesňák milimetrovou prihrávkou našiel medzi kruhmi úplne voľného ANDREJA LIŠTIAKA, ktorý strelou z prvej našiel medzeru pri pravej žrdi bránky. Skóre stretnutia sa mení na 2:2!

33:01
    Dubnica dáva gól! OLIVER ĎURIŠ bol v správnom čase na správnom mieste, keď sa mu presne na čepel odrazil puk. Do toho sa oprel z prvej a poslal ho až za chrbát bezmocného gólmana. Stav stretnutia je 2:1!

32:10

31:30
    Vo vlastnom oslabení sa do samostatného úniku dostal Marek Nagy, ktorý z bezprostrednej blízkosti nedokázal prekonať gólmana domácich.

30:10
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

27:58

27:01
    K puku sa dostal jeden z hráčov hostí, ktorý vyhodením puku oslobodil svoj tím.

25:58
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (František Forrai – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

25:11
    Dominik Kanaet vysunul korčulujúceho LUKÁŠA BERÁKA, ktorý prešiel do útočnej tretiny a následne zakončil ku vzdialenejšej žrdi. Puk zapadol až do siete, a tak sa stav stretnutia mení – 1:1!

24:05
    Sledujeme len veľmi nezáživný hokej s minimálnym počtom šancí na oboch stranách. Dúfajme, že sa tempo hry zlepší a my sa čoskoro dočkáme ďalšieho presného zásahu.

23:01
    Hostia rozbiehali rýchly protiútok, ale ich výlet skončil už v strede pola po včasnom zákroku jedného z obrancov.

22:07
    Ondrej Burzala sa rútil smerom dopredu, ale v poslednej chvíľi mu puk skĺzol z čepele, a tak je po akcií.

20:56
    Michal Kokavec sa snažil obtočiť okolo bránky, ale gólman sa včas presunul a pokus zlikvidoval.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

18:22

17:11
    Dominik Kanaet sa dostal do samostatného úniku. Gólmana sa snažil prekonať strelou do pravej časti bránky. To sa mu však nepodarilo, a tak sa skóre stretnutia meniť nebude.

16:22
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Vladimír Kútny – 2 min., vrazenie na mantinel).

16:16
    Denis Trenčan sa elegantným spôsobom snažil nájsť svojho spoluhráča, ale jeho pokus nebol presný. Puk si pohodlne prevzal brániaci hráč.

15:02
    Domáci sa na dlhší čas usadili v útočnej tretine, ale za celú dobu si nedokázali vypracovať lepšiu streleckú pozíciu.

13:40
    Puk sa nachádza na polovici Dubnice, ale sú to práve hokejisti domáceho celku, kto ho má pevne pod kontrolou.

12:00

11:25
    Hostia nepríjemne napádajú každú rozohrávku súpera, vďaka čomu sa domácich absolútne nedarí usadiť sa v útočnej tretine.

10:42
    Domáci v plnom počte. Dubnica pokračuje presilovkou 5na4.

10:00
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Branislav Zwick – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).

09:00
    Hostia momentálne hrajú presilovku, ktorá bude trvať ešte jednu minútu a desať sekúnd. Nechajme sa prekvapiť, či ju dokážu využiť.

08:17
    Spišská Nová Ves aktuálne so štyrmi hráčmi.

07:28
    Jeden z domácich hráčov sa rozhodol zakončiť z modrej čiary. Tento strelecký pokus našiel len betón Maximiliána Pajpacha, ktorý puk zachytil.

07:00
    MHK Dubnica hraje presilovku 4na3, ktorá bude trvať ešte celú minútu.

06:17
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Jakub Kyčák – 2 min., hákovanie).

05:42
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Dominik Hegyi – osobný trest do konca zápasu, napadnutie).

05:42
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Dominik Hegyi – 5 min., napadnutie).

04:50
    Do zakončenia sa dostal Enrik Švec, ale tento pokus pripomínal skôr volanie o pomoc. S touto strelou nemal gólman žiadne problémy.

04:18
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Miroslav Vantruba – 2 min., nešportové správanie).

04:14
    Vladimír Kútny sa pokúsil prekvapiť gólmana strelou z ľavej strany. Jeho tvrdá bomba bola zblokovaná. Puk smeruje z hokejky brániaceho hráča do ochranej siete.

03:35
    Kombinácia hráčov hostí nevyšla podľa predstáv. Dubnica rozbieha rýchly protiútok z vlastnej tretiny.

02:30
    Danil Vekselshtein sa krátkou prihrávkou snažil nájsť svojho spoluhráča. To sa mu však nepodarilo, pretože prihrávka nebola presná.

01:53
    Miroslav Vantroba nedokázal presne prihrať. Puk putuje cez všetky čiary do zakázaného uvoľnenia.

00:23
    Branislav Zwick sa predral súperovou defenzívou ako nôž maslom. Presnou prihrávkou našiel lepšie postaveného FRANTIŠKA KOKYHO, ktorému stačilo puk dotlačiť do prázdnej bránky. Stav stretnutia je 0:1!

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

MHK Dubnica nad Váhom: Dovina – Bobček, Rehák, Kokavec, Ďuriš, Krajči – Habšuda, Ďurkech, Kanaet, Hegyi, Kútny – Švec, Burzala, Trenčan, Jakubík, Berák -Trška, Špankovič, Hús, Briestenský

HK Spišská Nová Ves: Pajpach – Forrai, Vantroba, Findura, Koky, Zwick – Zekucia, Bdžoch, Lištiak, Nagy, Lesňák – Hochmann, Kyčák, Chmeľ, Halász, Štrauch – Vekselshtein, Olejník, Kopyttsov

Rozhodca: Valach – Drblík, Makúch.

Vážení diváci! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Dnes sa zameriame na 42. kolo našej 1. hokejovej ligy, kde MHK Dubnica nad Váhom privíta na svojom ľade Spišskú Novú Ves. Poďme si v krátkosti predstaviť aktuálnu formu oboch celkov.

MHK DUBNICA NAD VÁHOM:

Hráči Dubnice sa v aktuálnom ročníku nachádzajú na 5. priečke so ziskom 63 bodov. To sa im podarilo po sedemnástich víťazstvách, troch víťazstvách po predĺžení, šiestich porážkach po predĺžení a päťnástich porážkach v riadnom hracom čase. Svojim súperom dovedna nastrieľali 141 gólov, ale aj 130 inkasovali. Naposledy zakopli na ľade Považskej Bystrice, kde prehrali 2:5.

SPIŠSKÁ NOVÁ VES:

Hokejisti tohto celku sa po 41. kole nachádzajú na postupovom 7. mieste so ziskom 45 bodov. Na svojom konte majú jedenásť výhier, tri výhry po predĺžení, šiestich prehier po predĺžení a dvadsaťjeden prehier v riadnom hracom čase. Ich skóre je 132:173. Naposledy si zmerali sily so Skalicou, kde prehrali 2:5.

Z pozície komentátora sa Vám bude hlásiť Róbert Gašpárek.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Róbert Gašpárek

Branky a nahrávky: 26. Berák (Kanaet), 34. Ďuriš (Krajči), 35. Kokavec (Krajči, Rehák), 40. Trenčan (Briestenský, Jakubík), 51. Jakubík (Krajči, Briestenský), 55. Briestenský (Habšuda), 59. Ďuriš (Krajči, Kokavec) – 1. Koky (Zwick), 34. Lištiak (Lesňák)

TSS GROUP Dubnica: Dovina – Bobček, Rehák, Kokavec, Ďuriš, Krajči – Habšuda, Ďurkech, Kanaet, Hegyi, Kútny – Švec, Burzala, Trenčan, Jakubík, Berák -Trška, Špankovič, Hús, Briestenský

Rozhodčí: Valach – Drblík, Makúch