Utrecht – Ajax 0:0 (kon.) | Feyenoord – Den Haag 3:1 (kon.) | Kerkrade – Excelsior 2:1 (kon.)
Willem II – Alkmaar 0:2 (kon.)
Roda JC Kerkrade
2:1 (1:1)
SBV Excelsior
Neděle 28.01.2018, 14:30Nizozemská Eredivisie • 20. kolo

Domácí celek vyhrává tento zápas 2:1, proměnil obě střely na branku. Rozhodující gól vstřelil v 51. minutě Dani Schahin. (16:24:20)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 7:5. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 7:18.

90+3

90+3
    Daryl Werker se propracoval do zakončení, jeho rána po centru spoluhráče byla nepřesná.

90+3
    Probíhá poslední nastavená minuta.
    90+2. Červená karta po 2. žluté

90+2
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Luigi Bruins (SBV Excelsior). Za hodně zbytečný faul vidí hostující hráč druhou žlutou kartu, zápas pro něj končí.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat nad rámec základních devadesáti.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90
    Volný kop pro domácí fotbalisty. Mikhail Rosheuvel se propracoval do střelecké pozice, zakončení ale bylo zablokované.

89
    Mnoho času už hostující celek na vyrovnání nemá, nyní vykopává domácí brankář od své branky.

88
    Velkou šanci měl nyní Mike van Duinen. Jeho zakončení ale postrádalo přesnost.

87
    Excelsior hraje aktivněji, domácí tak tak brání jednobrankové vedení.

86
    Donis Avdijaj se propracoval do střelecké pozice, ale jeho projektil končí mimo branku.

84
    Fotbalisté v modrém se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, kde kombinují. Stanley Elbers vypálil z dobré pozice, ale jeho rána byla zablokovaná.

82
    Dostáváme se do finální fáze poločasu, sledujeme aktivní hru hostujícího celku, který se pokouší o vyrovnání.

80
    Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Ali Messaoud, přichází Anouar Hadouir.
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Jannes Vansteenkiste, přichází Ard van Peppen.

78
    Khalid Karami se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale jeho pokus končí mimo branku.

77
    Obrovskou šanci nyní měli hosté. Mike van Duinen hledal z předbrankového prostoru naběhnutého Stanleye Elberse, jehož rána končí výrazně mimo.