Zabrze – Teplice 0:3 (kon.) | Rapid – Slovácko 1:1 (kon.) | Kazaň – Bohemians 1905 1:0 (kon.)
Śląsk – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
Śląsk Wrocław
0:1 (0:0)
FK Mladá Boleslav
Neděle 28.01.2018, 15:00Přípravný zápas

Přátelský zápas Mladé Boleslavy v rámci soustředění na Kypru lépe vyzněl pro ni, kdy se v poslední desetiminutovce prosadil Lukáš Magera. (16:46:52)

90

81
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Nakonec je tu branka a to v podání LUKÁŠE MAGERY, který využil centr na levou stranu od svého spoluhráče a hlavičkou zakončuje do branky.

71
    Zbývá nám něco přes dvacet minut do konce a stále nám na ukazateli svítí skóre 0:0.

46

První poločas nám branku žádnou nenabídl a na případnou branku si budeme muset počkat při nejmenším do druhého poločasu.