Ostrava – Pardubice 5:4 (kon.) | Vítkovice – Znojmo 8:1 (kon.) | Otrokovice – Liberec 6:7 (1:2 po s.n.)

Pardubice právě vstřelily branku!
    Trvalo to minutu, ale hra bez brankáře se Pardubicím vyplatila na sto procent. Kontaktní gól přidává záhadným způsobem JAN KOUREK. Asistence: Marek Ďopan

56:58
    Pardubice bez brankáře!

53:15
    Ostrava právě vstřelila branku!
    JAKUB MENDREK hvězdou dnešního večera! Letní posila ostravského týmu vrací svému mančaftu dvoubrankové vedení a v hale je opět živo. Asistence: Šimon Kuczera

50:53
    To bude ještě drama! Akci na jeden dotek zakončil ráznou střelou do odkryté klece Ostravy MARTIN ZOZULÁK, čímž vrací Pardubicím šanci k vyrovnání. Asistence: Jakub Burian

44:21
    JAKUB MENDREK si položil Musila, který na trestné střílení zaskočil za Levínského a pověsil míček pod horní tyč!

44:21
    Nařízeno trestné střílení ve prospěch Ostravy!

37:02
    Laja v letu zabránil míčku směřujícímu do brankoviště a sklízí tak další aplaus od obecenstva.

29:52
    Domácí florbalisté otáčejí skóre zápasu na svou stranu! Po rychlém protiútoku využil přihrávky vzduchem MATYÁŠ ŠINDLER, jenž měl před sebou zcela prázdnou bránu. Asistence: Jakub Mendrek

26:30
    Laja vytasil parádní zákrok ramenem!

26:14
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Jan Daniš – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

22:46
    Máme vyrovnáno! Vrch přesilovkové formace si rozdal míček skvěle, z čehož vytěžil maximum JAKUB MENDREK. Asistence: Jan Daniš

21:35
    Vyloučení v týmu Sokol Pardubice (Radek Formánek – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

19:45
    Východočeši přidávají gól do šatny! Velmi rychlý kontr zakončoval za skákajícího Laju IVO TEICHMAN, jehož čepel přijala prudkou přihrávku od spoluhráče. Asistence: Jakub Burian

17:13
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Dominik Eichner – 2 minuty, Sekání).

14:12
    Velká radost propuká na tribunách z vyrovnávací branky FBC! DOMINIK EICHNER si z osy hřiště našel místo podél ruky Levínského, kam míček poslal velmi přesně. Asistence: Filip Hrabal

11:48
    Konečně přichází na řadu změna skóre! Této dvojici to šlape už delší dobu, což se potvrzuje i v dnešním zápase. Teichman našel přesným pasem MARTINA ZOZULÁKA, jenž se nemýlil a nedal Lajovi příliš mnoho šancí na zákrok. Asistence: Ivo Teichman

11:09
    Jurdzinova dělovka bekhendem letěla hodně slibně! Levínský však vytasil pohotový zákrok vstříc tomuto nebezpečí.

06:10
    Michal Janeček neuspěl tváří v tvář domácímu gólmanovi!

05:05
    Standardní situace pro Ostravu nevyužita!

Petr Blakala

Branky a nahrávky: 15. Eichner (Hrabal), 23. Mendrek (Daniš), 30. Šindler (Mendrek), 45. Mendrek (TS), 54. Mendrek (Kuczera) – 12. Zozulák (Teichman), 20. Teichman (Burian), 51. Zozulák (Burian), 58. Kourek (Ďopan)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Klobučník (Laja) – Hromádka, Lipový, Jiří Šebesta, Jurdzin, Kuczera – Trulík, Klimscha, Hrabal – Eichner, Šimíček, Daniš – Sládek, Mendrek, Miške – Křiva, Moravčík, Šindler – Čonka-Skyba.
    Sokoli Pardubice: Levínský (Musil) – Oubrecht, Kunt, Brychta, Škeřík, Ďopan, Bílý, Krigovský – Petr, Janeček, Zozulák – Kourek, Teichman, Dlesk – Gregor, P. Pakosta, Burian – P. Němeček, Formánek.

Rozhodčí: Tomáš Sojka, Kamil Sojka