22 31 23 21
Volejbal Brno
3
25 29 25 25
Neděle 18.02.2018, 17:00 • Sportovní hala, Odolena Voda • Uniqa extraliga mužů • 14. kolo

21:25
    Je konec! Brno si odváží z Odoleny Vody všechny tři body. Mikula bod z pipu nedal, na druhé straně dostal nahrávku Stanislav, který protlačil míč skrz blok.

20:24
    Čtyři mečboly pro Brno. Alexander Russell se představil na podání, ale na smečí Stanislava už domácí nemohli reagovat.

18:20
    A je to o dva body. Po servisu Ondřeje Bouly se Brno dostává do možná rozhodujícího vedení. Mikula smečuje jen do bloku. Odolena Voda si bere oddechový čas.

16:15
    A další Lickovo eso, tentokrát přesně na postranní lajnu dokonale otáčí čtvrtý set. Je tady druhý technický oddechový čas.

12:13
    Brno přidává další bod a vrací se do vedení. Klapal dává přímý bod ze servisu. Odolena Voda na to reaguje oddechovým časem.

8:7
    Odolena Voda je při prvním technickém oddechovém čase ve vedení. Okosanovič vyhodil svou smeč daleko do autu.

23:25
    Třetí set jde těsně na stranu Brna. Kevin Carabali na podání příliš soupeře nezaskočil, následně se prosazuje z hlavního kůlu Hrazdira.

22:24
    Dva setboly pro Brno. Jan Pražák zatlačil tvrdým servisem a míč končí přesně na zadní lajně.

21:22
    Martin Hladík přepustil místo na servisu Holčíkovi. Brno si ale poradilo s nepříjemnou situací ve velkém stylu, Pražák blokuje Vitjuka. Odolena Voda si bere oddechový čas.

19:18
    Odolena Voda jde do vedení. Hadrava přidává přímý bod ze servisu. A Brno na to reaguje oddechovým časem.

16:17
    Carabali na servisu. Handlíř technicky přehrál všechny bránící hráče. Odolena Voda si bere oddechový čas.

15:16
    Brno vede při druhém technickém oddechovém čase o bod. Martin Licek napálil servis jen do sítě.

8:7
    Domácí vedou při prvním technickém oddechovém čase nejtěsnějším náskokem, Licek nechal jen servis dopadnout do autu.

31:29
    Maratonská druhá sada jde na konto Odoleny Vody. Pražák dostal nahrávku na středu sítě, ale je zablokován Carabalim.

30:29
    Drama pokračuje setbolem pro domácí. Okosanovič přetáhl servis do těsného autu.

29:28
    Martin Klapal na podání. Hladík vytlouká na bloku Stanislava.

28:27
    Druhý bod v řadě pro domácí přichází další setbol. Stanislav je na hlavním kůlu zablokován.

26:27
    Druhý setbol také pro Brno. Weber skvěle přihrál a z toho těžil na hlavním kůlu Okosanovič.

25:26
    Po oddechovém čase se představil na servisu velezkušený Ondřej Boula. Také Brno má k dispozici setbol! Mikula smečoval po vysoké nahrávce do autu.

25:25
    Drama pokračuje. Brno se ve druhém setu nevzdává a srovnává po útoku Hrazdiry. Ještě jeden oddechový čas pro domácí celek.

25:24
    Ještě jeden setbol pro Odolenu Vodu. Marek Mikula smečoval zcela jasně proti jednobloku Bouly.

24:23
    Setbol pro domácí. Hladík se dostává do pohody další úspěšným útokem po lajně.

22:22
    Srovnáno! Stefan Okosanovič dokázal servisem dostat domácí do problémů. To trestá na středu sítě Pražák. Odolena Voda si bere oddechový čas.

16:12
    Odolena Voda vede při druhém technickém oddechovém čase o čtyři body. Okosanovič smečuje po vysoké nahrávce jen do bloku.

14:11
    A po servisu Martina Klapala je tady snížení. Carabali dostal hodně nízkou nahrávku. Odolena Voda si bere rychle oddechový čas po dvou bodech pro soupeře.

9:4
    Odolena Voda pokračuje ve svém náporu. Handlíř byl ubráněn v poli stojícím Turisem a poté zakončuje výměnu Hladík. Brno si bere oddechový čas.

8:4
    Domácí vedou při prvním technickém oddechovém čase dokonce o čtyři body. Hrazdirův pipu skončil jen na bloku Carabaliho.

22:25
    První set jde na konto favorita. Také Kozlovskij vyzval k útoku svého středového hráče, Carabali však smečí bod nedal a to trestá na druhé straně Okosanovič.

22:24
    Dva setboly pro hostující celek. Boula skvěle kombinoval středem sítě a Klapal poslal míč nekompromisně na zem.

20:21
    A rázem to je jen o bod. Marek Mikula přitvrdil na podání a Okosanovič po nízké nahrávce smečuje do autu. Také Brno si vybírá oddechový čas.

18:21
    Brno se dostává možná do rozhodujícího náskoku v prvním setu. Mikula je zablokován. Domácí si berou oddechový čas.

13:16
    Hostující tým vede při druhém technickém oddechovém čase o tři body. Z hlavního kůlu zakončil bleskovou nahrávku Handlíř.

9:11
    Brno i nadále odskakuje. Boulův servis nadělal domácím problémy a Hladík po vysoké nahrávce vyhodil útok do autu. Odolena Voda si bere oddechový čas.

8:5
    Do prvního technického oddechového času jsou domácí s tříbodovým náskokem. Licek smečoval těsně nad blokem do zadní části kurtu.

Vít Schück

AERO Odolena Voda: Holčík, Kozlovskij – Shaker, Hadrava, Mikula (C), Licek, Vitjuk – Russel, Carabali – Václavík, Hladík – Turis
    Trenér: Martin Démar

Volejbal Brno: Boula, Červinka – Hrazdira (C), Jakubec, Stanislav, Handlíř – Pražák, Klapal, Pospíchal – Římal, Okosanovič – Weber
    Trenér: Ondřej Marek

Rozhodčí: Alexander Nedbálek – Petr Dušek