Přehled událostí ZOH Pchjongčchang 2018 - 11.den | (kon.) |
Smíšená štafeta (2x6 + 2x7,5 km) | Vítěz: Francie (kon.) |
Ženy - 1000 m (kvalifikace) | Vítěz: S. Schultingová (NED) (kon.) | | | Muži - 500 m (kvalifikace) | Vítěz: T. Wu (CHN) (kon.) |
Ženy - štafeta 3000 m (finále) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Individuální závod - skoky (velký můstek) | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) | | | Individuální závod - běh na lyžích (10 km) | Vítěz: J. Rydzek (GER) (kon.) |
Taneční páry - volné tance | Vítěz: T. Virtueová, S. Moir (CAN) (kon.) |
Ženy - Dvojbob (1. a 2. jízdy) | (kon.) |
Ženy - Half pipe (finále) | Vítěz: C. Sharpeová (CAN) (kon.) | | | Muži - Half pipe (kvalifikace) | Vítěz: A. Blunck (USA) (kon.) |
Muži - dopolední program | (kon.) | | | Ženy - odpolední program | (kon.) |
Muži - večerní program | (kon.) |
konec
Individuální závod - skoky (velký můstek)
Vítěz: A. Watabe (JPN)
Martin Augustin
Výsledky skokanské části:
1. Akito Watabe (JPN) 138.9b
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) 138.6
3. Wilhelm Denifl (AUT) 135.0
4. Eric Frenzel (GER) 132.9
5. Johannes Rydzek (GER) 131.2
6. Fabian Riessle (GER) 130.3
7. Eero Hirvonen (FIN) 127.9
8. Go Jamamoto (JPN) 124.5
9. Vincenz Geiger (GER) 124.0
10. Lukas Klapfer (AUT) 123.0
11. Maxime Laheurte (FRA) 122.6
12. Szczepan Kupczak (POL) 122.1
13. Hideaki Nagai (JPN) 121.0
14. Mario Seidl (AUT) 116.5
15. Erněst Jachin (RUS) 114.1
16. Kristjan Ilves (EST) 114.0
17. Francois Braud (FRA) 112.6
18. Tomáš Portyk (CZE) 111.5
19. Jörgen Graabak (NOR) 110.9
20. Jošito Watabe (JPN) 110.6
21. Viktor Pasičnik (UKR) 108.2
22. Jan Schmid (NOR) 107.9
23. Bryan Fletcher (USA) 107.8
24. Ben Berend (USA) 105.8
25. Espen Andersen (NOR) 105.6
26. Ondřej Pažout (CZE) 105.2
27. Tim Hug (SUI) 104.6
28. Ilkka Herola (FIN) 103.6
29. Miroslav Dvořák (CZE) 99.9
30. Bernhard Gruber (AUT) 98.5
31. Jason Lamy Chappuis (FRA) 94.9
32. Pawel Slowiok (POL) 93.2
33. Adam Cieslar (POL) 89.8
34. Karl-August Tiirmaa (EST) 89.3
35. Raffaele Buzzi (ITA) 87.9
36. Antoine Gerard (FRA) 87.5
37. Marjan Jelenko (SLO) 84.4
38. Vid Vrhovnik (SLO) 83.4
39. Wojciech Marusarz (POL) 82.3
40. Alessandro Pittin (ITA) 82.2
41. Leevi Mutru (FIN) 81.9
42. Arttu Mäkiaho (FIN) 81.7
43. Ben Loomis (USA) 81.6
44. Lukáš Daněk (CZE) 78.7
45. Lukas Runggaldier (ITA) 77.9
46. Jasper Good (USA) 72.7
47. Aaron Kostner (ITA) 71.2
48. Če-un Pak (KOR) 60.4
Startovní listina:
1. Lukas Runggaldier (ITA)
2. Ben Loomis (USA)
3. Ondřej Pažout (CZE)
4. Jasper Good (USA)
5. Wojciech Marusarz (POL)
6. Če-un Pak (KOR)
7. Lukáš Daněk (CZE)
8. Adam Cieslar (POL)
9. Aaron Kostner (ITA)
10. Raffaele Buzzi (ITA)
11. Karl-August Tiirmaa (EST)
12. Ben Berend (USA)
13. Vid Vrhovnik (SLO)
14. Jason Lamy Chappuis (FRA)
15. Viktor Pasičnik (UKR)
16. Pawel Slowiok (POL)
17. Miroslav Dvořák (CZE)
18. Szczepan Kupczak (POL)
19. Leevi Mutru (FIN)
20. Marjan Jelenko (SLO)
21. Erněst Jachin (RUS)
22. Hideaki Nagai (JPN)
23. Bernhard Gruber (AUT)
24. Tim Hug (SUI)
25. Arttu Mäkiaho (FIN)
26. Bryan Fletcher (USA)
27. Go Jamamoto (JPN)
28. Jošito Watabe (JPN)
29. Tomáš Portyk (CZE)
30. Alessandro Pittin (ITA)
31. Antoine Gerard (FRA)
32. Francois Braud (FRA)
33. Maxime Laheurte (FRA)
34. Kristjan Ilves (EST)
35. Mario Seidl (AUT)
36. Wilhelm Denifl (AUT)
37. Ilkka Herola (FIN)
38. Vincenz Geiger (GER)
39. Lukas Klapfer (AUT)
40. Jarl Magnus Riiber (NOR)
41. Eric Frenzel (GER)
42. Eero Hirvonen (FIN)
43. Espen Andersen (NOR)
44. Johannes Rydzek (GER)
45. Fabian Riessle (GER)
46. Jörgen Graabak (NOR)
47. Jan Schmid (NOR)
48. Akito Watabe (JPN)
1. Akito Watabe (JPN) 138.9b
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) 138.6
3. Wilhelm Denifl (AUT) 135.0
4. Eric Frenzel (GER) 132.9
5. Johannes Rydzek (GER) 131.2
6. Fabian Riessle (GER) 130.3
7. Eero Hirvonen (FIN) 127.9
8. Go Jamamoto (JPN) 124.5
9. Vincenz Geiger (GER) 124.0
10. Lukas Klapfer (AUT) 123.0
11. Maxime Laheurte (FRA) 122.6
12. Szczepan Kupczak (POL) 122.1
13. Hideaki Nagai (JPN) 121.0
14. Mario Seidl (AUT) 116.5
15. Erněst Jachin (RUS) 114.1
16. Kristjan Ilves (EST) 114.0
17. Francois Braud (FRA) 112.6
18. Tomáš Portyk (CZE) 111.5
19. Jörgen Graabak (NOR) 110.9
20. Jošito Watabe (JPN) 110.6
21. Viktor Pasičnik (UKR) 108.2
22. Jan Schmid (NOR) 107.9
23. Bryan Fletcher (USA) 107.8
24. Ben Berend (USA) 105.8
25. Espen Andersen (NOR) 105.6
26. Ondřej Pažout (CZE) 105.2
27. Tim Hug (SUI) 104.6
28. Ilkka Herola (FIN) 103.6
29. Miroslav Dvořák (CZE) 99.9
30. Bernhard Gruber (AUT) 98.5
31. Jason Lamy Chappuis (FRA) 94.9
32. Pawel Slowiok (POL) 93.2
33. Adam Cieslar (POL) 89.8
34. Karl-August Tiirmaa (EST) 89.3
35. Raffaele Buzzi (ITA) 87.9
36. Antoine Gerard (FRA) 87.5
37. Marjan Jelenko (SLO) 84.4
38. Vid Vrhovnik (SLO) 83.4
39. Wojciech Marusarz (POL) 82.3
40. Alessandro Pittin (ITA) 82.2
41. Leevi Mutru (FIN) 81.9
42. Arttu Mäkiaho (FIN) 81.7
43. Ben Loomis (USA) 81.6
44. Lukáš Daněk (CZE) 78.7
45. Lukas Runggaldier (ITA) 77.9
46. Jasper Good (USA) 72.7
47. Aaron Kostner (ITA) 71.2
48. Če-un Pak (KOR) 60.4
Startovní listina:
1. Lukas Runggaldier (ITA)
2. Ben Loomis (USA)
3. Ondřej Pažout (CZE)
4. Jasper Good (USA)
5. Wojciech Marusarz (POL)
6. Če-un Pak (KOR)
7. Lukáš Daněk (CZE)
8. Adam Cieslar (POL)
9. Aaron Kostner (ITA)
10. Raffaele Buzzi (ITA)
11. Karl-August Tiirmaa (EST)
12. Ben Berend (USA)
13. Vid Vrhovnik (SLO)
14. Jason Lamy Chappuis (FRA)
15. Viktor Pasičnik (UKR)
16. Pawel Slowiok (POL)
17. Miroslav Dvořák (CZE)
18. Szczepan Kupczak (POL)
19. Leevi Mutru (FIN)
20. Marjan Jelenko (SLO)
21. Erněst Jachin (RUS)
22. Hideaki Nagai (JPN)
23. Bernhard Gruber (AUT)
24. Tim Hug (SUI)
25. Arttu Mäkiaho (FIN)
26. Bryan Fletcher (USA)
27. Go Jamamoto (JPN)
28. Jošito Watabe (JPN)
29. Tomáš Portyk (CZE)
30. Alessandro Pittin (ITA)
31. Antoine Gerard (FRA)
32. Francois Braud (FRA)
33. Maxime Laheurte (FRA)
34. Kristjan Ilves (EST)
35. Mario Seidl (AUT)
36. Wilhelm Denifl (AUT)
37. Ilkka Herola (FIN)
38. Vincenz Geiger (GER)
39. Lukas Klapfer (AUT)
40. Jarl Magnus Riiber (NOR)
41. Eric Frenzel (GER)
42. Eero Hirvonen (FIN)
43. Espen Andersen (NOR)
44. Johannes Rydzek (GER)
45. Fabian Riessle (GER)
46. Jörgen Graabak (NOR)
47. Jan Schmid (NOR)
48. Akito Watabe (JPN)
1. Akito Watabe (JPN) 138.9b
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) 138.6b
3. Wilhelm Denifl (AUT) 135b
4. Eric Frenzel (GER) 132.9b
5. Johannes Rydzek (GER) 131.2b
...
18. Tomáš Portyk (CZE) 111.5
26. Ondřej Pažout (CZE) 105.2
29. Miroslav Dvořák (CZE) 99.9
44. Lukáš Daněk (CZE) 78.7