Přehled událostí ZOH Pchjongčchang 2018 - 11.den | (kon.) |
Smíšená štafeta (2x6 + 2x7,5 km) | Vítěz: Francie (kon.) |
Ženy - 1000 m (kvalifikace) | Vítěz: S. Schultingová (NED) (kon.) | | | Muži - 500 m (kvalifikace) | Vítěz: T. Wu (CHN) (kon.) |
Ženy - štafeta 3000 m (finále) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Individuální závod - skoky (velký můstek) | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) | | | Individuální závod - běh na lyžích (10 km) | Vítěz: J. Rydzek (GER) (kon.) |
Taneční páry - volné tance | Vítěz: T. Virtueová, S. Moir (CAN) (kon.) |
Ženy - Dvojbob (1. a 2. jízdy) | (kon.) |
Ženy - Half pipe (finále) | Vítěz: C. Sharpeová (CAN) (kon.) | | | Muži - Half pipe (kvalifikace) | Vítěz: A. Blunck (USA) (kon.) |
Muži - dopolední program | (kon.) | | | Ženy - odpolední program | (kon.) |
Muži - večerní program | (kon.) |
konec
Individuální závod - skoky (velký můstek)
Vítěz: A. Watabe (JPN)
Z českých závodníků je na tom nejlépe Tomáš Portyk, který vyrazí do běžecké části z 18. místa. 26. příčku obsadil ve skokanské části Ondřej Pažout a 29. Miroslav Dvořák. To Lukáš Daněk porazil jen čtyři soupeře a je až 44.
(12:16:17)
|
||
Tomáš Portyk
|
||
29
|
Tomáš Portyk skáče 120,5 metrů. Stačí to na průběžnou pátou pozici. To není zlý základ pro běžeckou část.
|
|
Miroslav Dvořák
|
||
17
|
Miroslav Dvořák skáče 119,5 metrů. Řadí se na třetí místo hned za Pažouta.
|
|
Lukáš Daněk
|
||
7
|
Druhý z českých sdruženářů Lukáš Daněk skáče 114 metrů. Je průběžně čtvrtý.
|
|
Ondřej Pažout
|
||
3
|
Tohle nebyl vůbec špatný skok! Ondřej Pažout to poslal na 124,5 metrů a se 105,5 body vede.
|
|
V závodě se představí hned čtveřice českých závodníků. Skokanskou část postupně absolvují Ondřej Pažout (34. v závodě na středním můstku), Lukáš Daněk (-), Miroslav Dvořák (21.) a Tomáš Portyk (24.)
|
Výsledky skokanské části:
1. Akito Watabe (JPN) 138.9b
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) 138.6
3. Wilhelm Denifl (AUT) 135.0
4. Eric Frenzel (GER) 132.9
5. Johannes Rydzek (GER) 131.2
6. Fabian Riessle (GER) 130.3
7. Eero Hirvonen (FIN) 127.9
8. Go Jamamoto (JPN) 124.5
9. Vincenz Geiger (GER) 124.0
10. Lukas Klapfer (AUT) 123.0
11. Maxime Laheurte (FRA) 122.6
12. Szczepan Kupczak (POL) 122.1
13. Hideaki Nagai (JPN) 121.0
14. Mario Seidl (AUT) 116.5
15. Erněst Jachin (RUS) 114.1
16. Kristjan Ilves (EST) 114.0
17. Francois Braud (FRA) 112.6
18. Tomáš Portyk (CZE) 111.5
19. Jörgen Graabak (NOR) 110.9
20. Jošito Watabe (JPN) 110.6
21. Viktor Pasičnik (UKR) 108.2
22. Jan Schmid (NOR) 107.9
23. Bryan Fletcher (USA) 107.8
24. Ben Berend (USA) 105.8
25. Espen Andersen (NOR) 105.6
26. Ondřej Pažout (CZE) 105.2
27. Tim Hug (SUI) 104.6
28. Ilkka Herola (FIN) 103.6
29. Miroslav Dvořák (CZE) 99.9
30. Bernhard Gruber (AUT) 98.5
31. Jason Lamy Chappuis (FRA) 94.9
32. Pawel Slowiok (POL) 93.2
33. Adam Cieslar (POL) 89.8
34. Karl-August Tiirmaa (EST) 89.3
35. Raffaele Buzzi (ITA) 87.9
36. Antoine Gerard (FRA) 87.5
37. Marjan Jelenko (SLO) 84.4
38. Vid Vrhovnik (SLO) 83.4
39. Wojciech Marusarz (POL) 82.3
40. Alessandro Pittin (ITA) 82.2
41. Leevi Mutru (FIN) 81.9
42. Arttu Mäkiaho (FIN) 81.7
43. Ben Loomis (USA) 81.6
44. Lukáš Daněk (CZE) 78.7
45. Lukas Runggaldier (ITA) 77.9
46. Jasper Good (USA) 72.7
47. Aaron Kostner (ITA) 71.2
48. Če-un Pak (KOR) 60.4
Startovní listina:
1. Lukas Runggaldier (ITA)
2. Ben Loomis (USA)
3. Ondřej Pažout (CZE)
4. Jasper Good (USA)
5. Wojciech Marusarz (POL)
6. Če-un Pak (KOR)
7. Lukáš Daněk (CZE)
8. Adam Cieslar (POL)
9. Aaron Kostner (ITA)
10. Raffaele Buzzi (ITA)
11. Karl-August Tiirmaa (EST)
12. Ben Berend (USA)
13. Vid Vrhovnik (SLO)
14. Jason Lamy Chappuis (FRA)
15. Viktor Pasičnik (UKR)
16. Pawel Slowiok (POL)
17. Miroslav Dvořák (CZE)
18. Szczepan Kupczak (POL)
19. Leevi Mutru (FIN)
20. Marjan Jelenko (SLO)
21. Erněst Jachin (RUS)
22. Hideaki Nagai (JPN)
23. Bernhard Gruber (AUT)
24. Tim Hug (SUI)
25. Arttu Mäkiaho (FIN)
26. Bryan Fletcher (USA)
27. Go Jamamoto (JPN)
28. Jošito Watabe (JPN)
29. Tomáš Portyk (CZE)
30. Alessandro Pittin (ITA)
31. Antoine Gerard (FRA)
32. Francois Braud (FRA)
33. Maxime Laheurte (FRA)
34. Kristjan Ilves (EST)
35. Mario Seidl (AUT)
36. Wilhelm Denifl (AUT)
37. Ilkka Herola (FIN)
38. Vincenz Geiger (GER)
39. Lukas Klapfer (AUT)
40. Jarl Magnus Riiber (NOR)
41. Eric Frenzel (GER)
42. Eero Hirvonen (FIN)
43. Espen Andersen (NOR)
44. Johannes Rydzek (GER)
45. Fabian Riessle (GER)
46. Jörgen Graabak (NOR)
47. Jan Schmid (NOR)
48. Akito Watabe (JPN)
1. Akito Watabe (JPN) 138.9b
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) 138.6
3. Wilhelm Denifl (AUT) 135.0
4. Eric Frenzel (GER) 132.9
5. Johannes Rydzek (GER) 131.2
6. Fabian Riessle (GER) 130.3
7. Eero Hirvonen (FIN) 127.9
8. Go Jamamoto (JPN) 124.5
9. Vincenz Geiger (GER) 124.0
10. Lukas Klapfer (AUT) 123.0
11. Maxime Laheurte (FRA) 122.6
12. Szczepan Kupczak (POL) 122.1
13. Hideaki Nagai (JPN) 121.0
14. Mario Seidl (AUT) 116.5
15. Erněst Jachin (RUS) 114.1
16. Kristjan Ilves (EST) 114.0
17. Francois Braud (FRA) 112.6
18. Tomáš Portyk (CZE) 111.5
19. Jörgen Graabak (NOR) 110.9
20. Jošito Watabe (JPN) 110.6
21. Viktor Pasičnik (UKR) 108.2
22. Jan Schmid (NOR) 107.9
23. Bryan Fletcher (USA) 107.8
24. Ben Berend (USA) 105.8
25. Espen Andersen (NOR) 105.6
26. Ondřej Pažout (CZE) 105.2
27. Tim Hug (SUI) 104.6
28. Ilkka Herola (FIN) 103.6
29. Miroslav Dvořák (CZE) 99.9
30. Bernhard Gruber (AUT) 98.5
31. Jason Lamy Chappuis (FRA) 94.9
32. Pawel Slowiok (POL) 93.2
33. Adam Cieslar (POL) 89.8
34. Karl-August Tiirmaa (EST) 89.3
35. Raffaele Buzzi (ITA) 87.9
36. Antoine Gerard (FRA) 87.5
37. Marjan Jelenko (SLO) 84.4
38. Vid Vrhovnik (SLO) 83.4
39. Wojciech Marusarz (POL) 82.3
40. Alessandro Pittin (ITA) 82.2
41. Leevi Mutru (FIN) 81.9
42. Arttu Mäkiaho (FIN) 81.7
43. Ben Loomis (USA) 81.6
44. Lukáš Daněk (CZE) 78.7
45. Lukas Runggaldier (ITA) 77.9
46. Jasper Good (USA) 72.7
47. Aaron Kostner (ITA) 71.2
48. Če-un Pak (KOR) 60.4
Startovní listina:
1. Lukas Runggaldier (ITA)
2. Ben Loomis (USA)
3. Ondřej Pažout (CZE)
4. Jasper Good (USA)
5. Wojciech Marusarz (POL)
6. Če-un Pak (KOR)
7. Lukáš Daněk (CZE)
8. Adam Cieslar (POL)
9. Aaron Kostner (ITA)
10. Raffaele Buzzi (ITA)
11. Karl-August Tiirmaa (EST)
12. Ben Berend (USA)
13. Vid Vrhovnik (SLO)
14. Jason Lamy Chappuis (FRA)
15. Viktor Pasičnik (UKR)
16. Pawel Slowiok (POL)
17. Miroslav Dvořák (CZE)
18. Szczepan Kupczak (POL)
19. Leevi Mutru (FIN)
20. Marjan Jelenko (SLO)
21. Erněst Jachin (RUS)
22. Hideaki Nagai (JPN)
23. Bernhard Gruber (AUT)
24. Tim Hug (SUI)
25. Arttu Mäkiaho (FIN)
26. Bryan Fletcher (USA)
27. Go Jamamoto (JPN)
28. Jošito Watabe (JPN)
29. Tomáš Portyk (CZE)
30. Alessandro Pittin (ITA)
31. Antoine Gerard (FRA)
32. Francois Braud (FRA)
33. Maxime Laheurte (FRA)
34. Kristjan Ilves (EST)
35. Mario Seidl (AUT)
36. Wilhelm Denifl (AUT)
37. Ilkka Herola (FIN)
38. Vincenz Geiger (GER)
39. Lukas Klapfer (AUT)
40. Jarl Magnus Riiber (NOR)
41. Eric Frenzel (GER)
42. Eero Hirvonen (FIN)
43. Espen Andersen (NOR)
44. Johannes Rydzek (GER)
45. Fabian Riessle (GER)
46. Jörgen Graabak (NOR)
47. Jan Schmid (NOR)
48. Akito Watabe (JPN)
Martin Augustin
@ogy_16