Michalovce – Prešov 4:3 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
4:3 (2:1, 1:1, 1:1) Stav série: 3:2
HC Prešov
sk Pátek 02.03.2018, 17:30 • Zimný štadión, Michalovce • 1. liga play-off (SR) • Semifinále

49:49
    Tak toto je obrovská komplikácia pre hostí. Tí budú hrať päť minút v oslabení. Predčasne pod sprchy odchádza Samuel Chalupa, ktorý sa v súboji pri mantineli previnil faulom lakťom a zranil hráča súpera.

48:48
    Domáci hokejisti budú mať výhodu presilovej hry. Dve minúty za podrazenie dostáva Adrián Mačkovič a Michalovce tak majú veľkú šancu opäť odskočiť súperovi na dva góly.

30:57
    Prešov si v krátkom slede zahrá ďalšiu početnú výhodu. Hlavní rozhodcovia posielajú na lavicu hanby skúseného Mareka Kolbu, ktorý sa voči pravidlám previnil narazením na mantinel.

27:32
    Prešov dostane možnosť reagovať na tretí inkasovaný gól. Bude hrať totiž presilovú hru, keďže na trestnú lavicu smeruje na nebezpečnú hru vysokou hokejkou Vladislav Solomončak.

10:01
    Hlavní rozhodcovia budú vylučovať na oboch stranách. Dve minúty za podrazenie dostáva domáci Radoslav Mesaroš a za filmovanie putuje na trestnú lavicu aj prešovský obranca Ladislav Hopkovič.

Miroslav Kováčik

Branky a nahrávky: 5. Rusina (Hamráček), 16. Toma (Hamráček, Solomončak), 28. Mašlonka (Piatak), 50. Linet (Hančák) – 20. Baláž (Šimčák, Chalupa), 36. Pulščák (Mačkovič, Mikolášek), 59. Mikolášek (Novický, Hopkovič)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan (Juríček) – Hančák, Valečko, Korenko, Kolba, Meliško, Rusina, Fajčák – Brezniak, Linet, Halás – Mašlonka, Piatak, Jokeľ – Hamráček, Toma, Solomončak – Banovský, Balko, Mesaroš.
    HC Prešov: Riečický (Spodniak) – Palko, Pavúk, Hopkovič, Novický, Mačkovič, Kotzman, Gábor, Komloš – Baláž, Šimčák, Chalupa – Gavrik, Bylina, Babynets – Mikolášek, Valent, Pulščák – Krajňák, Prokop, Ferenc.

Rozhodčí: Peter Korba, Marián Žák – Jaroslav Riš, Maroš Pribula.