Strade Bianche 2018 | Benoot (Lotto) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | SuperG žen, Crans-Montana | Vítěz: T. Weiratherová (LIE) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Týmový závod HS130, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Lahti | Vítěz: F. Pellegrino (ITA) a M. Fallaová (NOR) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS130, Lahti | Vítěz: Rakousko II (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km, Lahti | Vítěz: Rakousko I (kon.) |
Snowboardcross žen, La Molina | Vítěz: E. Samková (CZE) (kon.) | | | Paralelní obří slalom žen, Kayseri | Vítěz: M. Bykovová (RUS) (kon.) |
konec
SP - týmový závod HS130, Lahti
Vítěz: Německo
Komentáře nejsou k dispozici.
Konečné pořadí
1. Německo 1124,5
2. Polsko 1113,2
3. Norsko 1082,6
4. Rakousko 1074,5
5. Japonsko 1052,6
6. Slovinsko 991,0
7. Švýcarsko 931,0
8. Rusko 833,1
Startovní listina 2. kola
1. Alexej Romašov (RUS)
2. Gregor Deschwanden (SUI)
3. Jukija Sato (JPN)
4. Anže Lanišek (SLO)
5. Stefan Kraft (AUT)
6. Maciej Kot (POL)
7. Karl Geiger (GER)
8. Andreas Stjernen (NOR)
9. Děnis Kornilov (RUS)
10. Sandro Hauswirth (SUI)
11. Taku Takeuči (JPN)
12. Nejc Dežman (SLO)
13. Gregor Schlierenzauer (AUT)
14. Stefan Hula (POL)
15. Markus Eisenbichler (GER)
16. Daniel-André Tande (NOR)
17. Michail Nazarov (RUS)
18. Killian Peier (SUI)
19. Junširo Kobajaši (JPN)
20. Tilen Bartol (SLO)
21. Clemens Aigner (AUT)
22. Dawid Kubacki (POL)
23. Richard Freitag (GER)
24. Johann André Forfang (NOR)
25. Jevgenij Klimov (RUS)
26. Simon Ammann (SUI)
27. Rjoju Kobajaši (JPN)
28. Jernej Damjan (SLO)
29. Michael Hayböck (AUT)
30. Kamil Stoch (POL)
31. Andreas Wellinger (GER)
32. Robert Johansson (NOR)
Pořadí po 1. kole
1. Německo 556,6
2. Polsko 547,7
3. Rakousko 533,1
4. Japonsko 519,8
5. Norsko 508,7
6. Slovinsko 487,5
7. Švýcarsko 455,7
8. Rusko 404,7
9. Finsko 402,2
10. Itálie 395,6
11. USA 335,5
12. Kazachstán 219,6
Startovní listina
1. Konstantin Sokolenko (KAZ)
2. Roberto Dellasega (ITA)
3. William Rhoads (USA)
4. Antti Aalto (FIN)
5. Alexej Romašov (RUS)
6. Gregor Deschwanden (SUI)
7. Jukija Sato (JPN)
8. Anže Lanišek (SLO)
9. Stefan Kraft (AUT)
10. Maciej Kot (POL)
11. Karl Geiger (GER)
12. Andreas Stjernen (NOR)
13. Sabiržan Muminov (KAZ)
14. Davide Bresadola (ITA)
15. Casey Larson (USA)
16. Andreas Alamommo (FIN)
17. Děnis Kornilov (RUS)
18. Sandro Hauswirth (SUI)
19. Taku Takeuči (JPN)
20. Nejc Dežman (SLO)
21. Gregor Schlierenzauer (AUT)
22. Stefan Hula (POL)
23. Markus Eisenbichler (GER)
24. Daniel-André Tande (NOR)
25. Alexej Korolev (KAZ)
26. Sebastian Colloredo (ITA)
27. Michael Glasder (USA)
28. Jarkko Määttä (FIN)
29. Michail Nazarov (RUS)
30. Killian Peier (SUI)
31. Junširo Kobajaši (JPN)
32. Tilen Bartol (SLO)
33. Clemens Aigner (AUT)
34. Dawid Kubacki (POL)
35. Richard Freitag (GER)
36. Johann André Forfang (NOR)
37. Marat Žaparov (KAZ)
38. Alex Insam (ITA)
39. Kevin Bickner (USA)
40. Janne Ahonen (FIN)
41. Jevgenij Klimov (RUS)
42. Simon Ammann (SUI)
43. Rjoju Kobajaši (JPN)
44. Jernej Damjan (SLO)
45. Michael Hayböck (AUT)
46. Kamil Stoch (POL)
47. Andreas Wellinger (GER)
48. Robert Johansson (NOR)
1. Německo 1124,5
2. Polsko 1113,2
3. Norsko 1082,6
4. Rakousko 1074,5
5. Japonsko 1052,6
6. Slovinsko 991,0
7. Švýcarsko 931,0
8. Rusko 833,1
Startovní listina 2. kola
1. Alexej Romašov (RUS)
2. Gregor Deschwanden (SUI)
3. Jukija Sato (JPN)
4. Anže Lanišek (SLO)
5. Stefan Kraft (AUT)
6. Maciej Kot (POL)
7. Karl Geiger (GER)
8. Andreas Stjernen (NOR)
9. Děnis Kornilov (RUS)
10. Sandro Hauswirth (SUI)
11. Taku Takeuči (JPN)
12. Nejc Dežman (SLO)
13. Gregor Schlierenzauer (AUT)
14. Stefan Hula (POL)
15. Markus Eisenbichler (GER)
16. Daniel-André Tande (NOR)
17. Michail Nazarov (RUS)
18. Killian Peier (SUI)
19. Junširo Kobajaši (JPN)
20. Tilen Bartol (SLO)
21. Clemens Aigner (AUT)
22. Dawid Kubacki (POL)
23. Richard Freitag (GER)
24. Johann André Forfang (NOR)
25. Jevgenij Klimov (RUS)
26. Simon Ammann (SUI)
27. Rjoju Kobajaši (JPN)
28. Jernej Damjan (SLO)
29. Michael Hayböck (AUT)
30. Kamil Stoch (POL)
31. Andreas Wellinger (GER)
32. Robert Johansson (NOR)
Pořadí po 1. kole
1. Německo 556,6
2. Polsko 547,7
3. Rakousko 533,1
4. Japonsko 519,8
5. Norsko 508,7
6. Slovinsko 487,5
7. Švýcarsko 455,7
8. Rusko 404,7
9. Finsko 402,2
10. Itálie 395,6
11. USA 335,5
12. Kazachstán 219,6
Startovní listina
1. Konstantin Sokolenko (KAZ)
2. Roberto Dellasega (ITA)
3. William Rhoads (USA)
4. Antti Aalto (FIN)
5. Alexej Romašov (RUS)
6. Gregor Deschwanden (SUI)
7. Jukija Sato (JPN)
8. Anže Lanišek (SLO)
9. Stefan Kraft (AUT)
10. Maciej Kot (POL)
11. Karl Geiger (GER)
12. Andreas Stjernen (NOR)
13. Sabiržan Muminov (KAZ)
14. Davide Bresadola (ITA)
15. Casey Larson (USA)
16. Andreas Alamommo (FIN)
17. Děnis Kornilov (RUS)
18. Sandro Hauswirth (SUI)
19. Taku Takeuči (JPN)
20. Nejc Dežman (SLO)
21. Gregor Schlierenzauer (AUT)
22. Stefan Hula (POL)
23. Markus Eisenbichler (GER)
24. Daniel-André Tande (NOR)
25. Alexej Korolev (KAZ)
26. Sebastian Colloredo (ITA)
27. Michael Glasder (USA)
28. Jarkko Määttä (FIN)
29. Michail Nazarov (RUS)
30. Killian Peier (SUI)
31. Junširo Kobajaši (JPN)
32. Tilen Bartol (SLO)
33. Clemens Aigner (AUT)
34. Dawid Kubacki (POL)
35. Richard Freitag (GER)
36. Johann André Forfang (NOR)
37. Marat Žaparov (KAZ)
38. Alex Insam (ITA)
39. Kevin Bickner (USA)
40. Janne Ahonen (FIN)
41. Jevgenij Klimov (RUS)
42. Simon Ammann (SUI)
43. Rjoju Kobajaši (JPN)
44. Jernej Damjan (SLO)
45. Michael Hayböck (AUT)
46. Kamil Stoch (POL)
47. Andreas Wellinger (GER)
48. Robert Johansson (NOR)
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka