Strade Bianche 2018 | Benoot (Lotto) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | SuperG žen, Crans-Montana | Vítěz: T. Weiratherová (LIE) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Týmový závod HS130, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Lahti | Vítěz: F. Pellegrino (ITA) a M. Fallaová (NOR) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS130, Lahti | Vítěz: Rakousko II (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km, Lahti | Vítěz: Rakousko I (kon.) |
Snowboardcross žen, La Molina | Vítěz: E. Samková (CZE) (kon.) | | | Paralelní obří slalom žen, Kayseri | Vítěz: M. Bykovová (RUS) (kon.) |
konec
SP - týmový závod, běh 2x7,5 km, Lahti
Vítěz: Rakousko I
Jan Vojkůvka
Startovní listina
1. Rakousko II (Greiderer, Rehrl)
2. Norsko (Graabak, Schmid) +0:25
3. Finsko (Herola, Hirvonen) +0:37
4. Rakousko (Gruber, Denifl) +0:38
5. Japonsko II (Kato, Jamamoto) +0:38
6. Japonsko (Nagai, Watanabe) +0:57
7. Německo (Rydzek, Riessle) +1:04
8. Francie (Braud, Gerard) +1:07
9. Norsko II (Kokslien, Andersen) +1:23
10. Německo II (Geiger, Frenzel) +1:28
11. Slovinsko (Jelenko, Vrhovnik) +1:43
12. Polsko (Cieslar, Slowiok) +2:05
13. Finsko II (Manninen, Mäkiaho) +2:09
14. Francie II (Muhlethaler, Vallet) +2:20
15. Polsko II (Marusarz, Kupczak) +2:27
16. USA II (Berend, Loomis) +2:29
17. USA (Good, T. Fletcher) +3:09
18. Česko (Zeman, Vytrval) +3:16
19. Itálie (Buzzi, Pittin) +3:19
1. Rakousko II (Greiderer, Rehrl)
2. Norsko (Graabak, Schmid) +0:25
3. Finsko (Herola, Hirvonen) +0:37
4. Rakousko (Gruber, Denifl) +0:38
5. Japonsko II (Kato, Jamamoto) +0:38
6. Japonsko (Nagai, Watanabe) +0:57
7. Německo (Rydzek, Riessle) +1:04
8. Francie (Braud, Gerard) +1:07
9. Norsko II (Kokslien, Andersen) +1:23
10. Německo II (Geiger, Frenzel) +1:28
11. Slovinsko (Jelenko, Vrhovnik) +1:43
12. Polsko (Cieslar, Slowiok) +2:05
13. Finsko II (Manninen, Mäkiaho) +2:09
14. Francie II (Muhlethaler, Vallet) +2:20
15. Polsko II (Marusarz, Kupczak) +2:27
16. USA II (Berend, Loomis) +2:29
17. USA (Good, T. Fletcher) +3:09
18. Česko (Zeman, Vytrval) +3:16
19. Itálie (Buzzi, Pittin) +3:19
1. Rakousko I 33:08,6
2. Norsko I +0,8
3. Finsko I +2,1
4. Rakousko II +30,3
5. Německo I +1:22,9
6. Německo II +1:37,9
7. Norsko II +1:37,9
8. Francie I +1:39,6
9. Finsko II +1:58,2
10. Polsko I +1:58,3
Česko předjeto o kolo