Smíšená štafeta jednotlivců, Kontiolahti | Vítěz: Francie (kon.) | | | Smíšená štafeta, Kontiolahti | Vítěz: Itálie (kon.) |
Ženy - 1500 m, Amsterdam | Vítěz: M. Takagiová (JPN) (kon.) | | | Ženy - 5000 m, Amsterdam | Vítěz: M. Takagiová (JPN) (kon.) |
Tirreno Adriatico - 4. etapa | MIKEL LANDA (Movistar) (kon.) |
Slalom žen, 1. kolo, Ofterschwang | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Kvitfjell | Vítěz: T. Dressen (GER) (kon.) |
Slalom žen, 2. kolo, Ofterschwang | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Přehled událostí na Paralympiádě 2018 - 2 .den | (kon.) |
Týmový závod HS134, Oslo | Vítěz: Norsko (kon.) |
Muži 50 km volně s hromadným startem, Oslo | Vítěz: D. Cologna (SUI) (kon.) |
Skoky HS134, Oslo | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Oslo | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) |
Paralelní obří slalom, Scuol | Vítěz: E. Ledecká (CZE) (kon.) | | | Snowboardcross žen, Moskva | Vítěz: E. Samková (CZE) (kon.) |
konec
SP - smíšená štafeta, Kontiolahti
Vítěz: Itálie
Jiří Sameš
Konečné pořadí
1. Itálie 1:15:08.3 (1+13)
2. Ukrajina +1.5 (0+3)
3. Norsko +9.1 (0+9)
4. Rusko +16.9 (0+7
5. Francie +1:02.2 (2+6)
6. Švédsko +1:28.3 (1+13)
7. Německo +1:31.2 (2+12)
8. Rakousko +2:34.0 (2+6)
9. USA +2:48.4 (1+11)
10. Slovensko +3:05.7 (2+13)
11. Bělorusko +3:06.3 (1+14)
12. Kazachstán +3:31.8 (2+7
13. Finsko +3:38.3 (1+13
14. Česko +4:10.0 (4+8)
15. Estonsko +4:13.6 (0+8)
16. Japonsko +4:23.0 (0+11)
17. Kanada +4:34.9 (1+13)
18. Bulharsko +5:00.9 (1+15
19. Švýcarsko +5:09.7 (4+20)
20. Litva +5:17.3 (2+13
21. Slovinsko +5:17.3 (0+3)
22. Polsko +7:15.3 (4+14)
23. Korea LPD (1+8)
Po 8. střelbě
1. Dmitro Pidručnij (UKR) 1:09:51.4
2. Tarjei Bø (NOR) +5.5
3. Lukas Hofer (ITA) +5.7
4. Maxim Cvetkov (RUS) +5.8
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +39.9
...
11. Martin Otčenáš (SVK) +2:45.6
15. Adam Václavík (CZE) +3:49.5
Po 7. střelbě
1. Maxim Cvetkov (RUS) 1:02:54.5
2. Lukas Hofer (ITA) +2.5
3. Dmitro Pidručnij (UKR) +3.3
4. Tarjei Bø (NOR) +5.0
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:04.4
...
11. Martin Otčenáš (SVK) +2:28.3
13. Adam Václavík (CZE) +3:08.8
Po 3. předávce
1. Itálie 56:39.4
2. Norsko +3.3
3. Rusko +3.8
4. Ukrajina +4.6
5. Švédsko +38.7
...
10. Slovensko +2:17.9
15. Česko +3:05.2
Po 6. střelbě
1. Artěm Prima (UKR) 50:32.0
2. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +1.2
3. Dominik Windisch (ITA) +2.2
4. Dmitrij Malyško (RUS) +7.0
5. Jesper Nelin (SWE) +39.1
...
9. Šimon Bartko (SVK) +1:50.1
16. Michal Krčmář (CZE) +2:53.4
Po 5. střelbě
1. Dmitrij Malyško (RUS) 43:40.5
2. Artěm Prima (UKR) +8.1
3. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +13.0
4. Dominik Windisch (ITA) +20.5
5. Simon Desthieux (FRA) +53.4
...
6. Šimon Bartko (SVK) +57.3
18. Michal Krčmář (CZE) +2:52.9
Po 2. předávce
1. Slovensko 37:23.9
2. Rusko +0.8
3. Ukrajina +1.0
4. Norsko +3.2
5. Itálie +6.8
...
19. Česko +2:38.6
Po 4. střelbě
1. Darja Virolajněnová (RUS) 31:24.8
2. Ivona Fialková (SVK) +0.5
3. Vita Semerenková (UKR) +1.2
4. Lisa Vittozziová (ITA) +9.0
5. Tiril Eckhoffová (NOR) +17.8
...
20. Jessica Jislová (CZE) +2:27.4
Po 3. střelbě
1. Anais Bescondová (FRA) 24:37.3
2. Lisa Vittozziová (ITA) +3.1
3. Darja Virolajněnová (RUS) +9.6
4. Ivona Fialková (SVK) +10.7
5. Tiril Eckhoffová (NOR) +15.6
...
23. Jessica Jislová (CZE) +2:26.5
Po 1. předávce
1. Slovensko 18:33.9
2. Francie +0.9
3. Rusko +3.0
4. Bělorusko +3.6
5. Japonsko +17.3
...
23. Česko +2:10.9
Po 2. střelbě
1. Anastasija Merkušinová (UKR) 12:29.8
2. Alina Rajkovová (KAZ) +4.6
3. Uljana Kajševová (RUS) +7.6
4. Naděžda Skardinová (BLR) +10.3
5. Marie Dorinová Habertová (FRA) +15.2
...
6. Paulina Fialková (SVK) +15.5
23. Eva Puskarčíková (CZE) +1:51.7
Po 1. střelbě
1. Alina Rajkovová (KAZ) 5:53.7
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1.1
3. Clare Eganová (USA) +2.8
4. Či-hi Mun (KOR) +4.9
5. Anastasija Merkušinová (UKR) +7.2
...
12. Eva Puskarčíková (CZE) +13.4
18. Paulina Fialková (SVK) +22.0
Startovní listina
1. NORSKO
(Synnøve Solemdalová, Tiril Eckhoffová, Henrik L'Abee-Lund, Tarjei Bø)
2. ITÁLIE
(Dorothea Wiererová, Lisa Vittozziová, Dominik Windisch, Lukas Hofer)
3. NĚMECKO
(Franziska Hildebrandová, Franziska Preussová, Erik Lesser, Benedikt Doll)
4. SLOVENSKO
(Paulina Fialková, Ivona Fialková, Šimon Bartko, Martin Otčenáš)
5. ŠVÉDSKO
(Linn Perssonová, Hanna Öbergová, Jesper Nelin, Sebastian Samuelsson)
6. RUSKO
(Uljana Kajševová, Darja Virolajněnová, Dmitrij Malyško, Maxim Cvetkov)
7. FRANCIE
(Marie Dorinová Habertová, Anais Bescondová, Simon Desthieux, Quentin Fillon Maillet)
8. FINSKO
(Venla Lehtonenová, Mari Laukkanenová, Tero Seppälä, Olli Hiidensalo)
9. ŠVÝCARSKO
(Elisa Gasparinová, Lena Häckiová, Jeremy Finello, Mario Dolder)
10. UKRAJINA
(Anastasija Merkušinová, Vita Semerenková, Artěm Prima, Dmitro Pidručnij)
11. BĚLORUSKO
(Naděžda Skardinová, Nadzeja Pisaravová, Sergej Bočarnikov, Vladimir Čepelin)
12. SLOVINSKO
(Polona Klemenčičová, Nina Zadravecová, Mitja Drinovec, Miha Dovžan)
13. ČESKÁ REPUBLIKA
(Eva Puskarčíková, Jessica Jislová, Michal Krčmář, Adam Václavík)
14. POLSKO
(Monika Hojniszová, Kinga Mitorajová, Grzegorz Guzik, Marcin Szwajnos)
15. KANADA
(Emma Lunderová, Julia Ransomová, Scott Gow, Brendan Green)
16. BULHARSKO
(Daniela Kadevová, Desislava Stojanovová, Dimitar Gerdžikov, Vladimir Iliev)
17. LITVA
(Natalja Kočerginová, Diana Rasimovičiuteová, Tomas Kaukenas, Vytautas Strolia)
18. RAKOUSKO
(Christina Riederová, Katharina Innerhoferová, Daniel Mesotitsch, Tobias Eberhard)
19. KOREA
(Či-hi Mun, Eun-džung Ko, Jong-kju Kim, Dujin Choi)
20. JAPONSKO
(Sari Furujová, Rina Micuhašiová, Cukasa Kobonoki, Kazuja Inomata)
21. USA
(Clare Eganová, Joanne Firesteelová Reidová, Tim Burke, Sean Doherty)
22. ESTONSKO
(Meril Beilmannová, Tuuli Tomingasová, Kalev Ermits, Kauri Koiv)
23. KAZACHSTÁN
(Alina Rajkovová, Darja Kliminová, Roman Jeremin, Vasilij Podkorytov)
Kompletní program 7. kola Světového poháru ve finském Kontiolahti
ČT 08. 03. 2018:
17:45: Sprint mužů 10 km - Vítěz: A. Šipulin (RUS)
PÁ 09. 03. 2018:
17:45: Sprint žen 7,5 km - Vítěz: D. Domračevová (BLR)
SO 10. 03. 2018:
13:40: Smíšená štafeta jednotlivců
16:45: Smíšená štafeta
NE 11. 03. 2018:
13:30: Mass start muži 15 km
16:10: Mass start ženy 12,5 km
Vítěz závodu v roce 2015
Česká republika
1. Itálie 1:15:08.3 (1+13)
2. Ukrajina +1.5 (0+3)
3. Norsko +9.1 (0+9)
4. Rusko +16.9 (0+7
5. Francie +1:02.2 (2+6)
6. Švédsko +1:28.3 (1+13)
7. Německo +1:31.2 (2+12)
8. Rakousko +2:34.0 (2+6)
9. USA +2:48.4 (1+11)
10. Slovensko +3:05.7 (2+13)
11. Bělorusko +3:06.3 (1+14)
12. Kazachstán +3:31.8 (2+7
13. Finsko +3:38.3 (1+13
14. Česko +4:10.0 (4+8)
15. Estonsko +4:13.6 (0+8)
16. Japonsko +4:23.0 (0+11)
17. Kanada +4:34.9 (1+13)
18. Bulharsko +5:00.9 (1+15
19. Švýcarsko +5:09.7 (4+20)
20. Litva +5:17.3 (2+13
21. Slovinsko +5:17.3 (0+3)
22. Polsko +7:15.3 (4+14)
23. Korea LPD (1+8)
Po 8. střelbě
1. Dmitro Pidručnij (UKR) 1:09:51.4
2. Tarjei Bø (NOR) +5.5
3. Lukas Hofer (ITA) +5.7
4. Maxim Cvetkov (RUS) +5.8
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +39.9
...
11. Martin Otčenáš (SVK) +2:45.6
15. Adam Václavík (CZE) +3:49.5
Po 7. střelbě
1. Maxim Cvetkov (RUS) 1:02:54.5
2. Lukas Hofer (ITA) +2.5
3. Dmitro Pidručnij (UKR) +3.3
4. Tarjei Bø (NOR) +5.0
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:04.4
...
11. Martin Otčenáš (SVK) +2:28.3
13. Adam Václavík (CZE) +3:08.8
Po 3. předávce
1. Itálie 56:39.4
2. Norsko +3.3
3. Rusko +3.8
4. Ukrajina +4.6
5. Švédsko +38.7
...
10. Slovensko +2:17.9
15. Česko +3:05.2
Po 6. střelbě
1. Artěm Prima (UKR) 50:32.0
2. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +1.2
3. Dominik Windisch (ITA) +2.2
4. Dmitrij Malyško (RUS) +7.0
5. Jesper Nelin (SWE) +39.1
...
9. Šimon Bartko (SVK) +1:50.1
16. Michal Krčmář (CZE) +2:53.4
Po 5. střelbě
1. Dmitrij Malyško (RUS) 43:40.5
2. Artěm Prima (UKR) +8.1
3. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +13.0
4. Dominik Windisch (ITA) +20.5
5. Simon Desthieux (FRA) +53.4
...
6. Šimon Bartko (SVK) +57.3
18. Michal Krčmář (CZE) +2:52.9
Po 2. předávce
1. Slovensko 37:23.9
2. Rusko +0.8
3. Ukrajina +1.0
4. Norsko +3.2
5. Itálie +6.8
...
19. Česko +2:38.6
Po 4. střelbě
1. Darja Virolajněnová (RUS) 31:24.8
2. Ivona Fialková (SVK) +0.5
3. Vita Semerenková (UKR) +1.2
4. Lisa Vittozziová (ITA) +9.0
5. Tiril Eckhoffová (NOR) +17.8
...
20. Jessica Jislová (CZE) +2:27.4
Po 3. střelbě
1. Anais Bescondová (FRA) 24:37.3
2. Lisa Vittozziová (ITA) +3.1
3. Darja Virolajněnová (RUS) +9.6
4. Ivona Fialková (SVK) +10.7
5. Tiril Eckhoffová (NOR) +15.6
...
23. Jessica Jislová (CZE) +2:26.5
Po 1. předávce
1. Slovensko 18:33.9
2. Francie +0.9
3. Rusko +3.0
4. Bělorusko +3.6
5. Japonsko +17.3
...
23. Česko +2:10.9
Po 2. střelbě
1. Anastasija Merkušinová (UKR) 12:29.8
2. Alina Rajkovová (KAZ) +4.6
3. Uljana Kajševová (RUS) +7.6
4. Naděžda Skardinová (BLR) +10.3
5. Marie Dorinová Habertová (FRA) +15.2
...
6. Paulina Fialková (SVK) +15.5
23. Eva Puskarčíková (CZE) +1:51.7
Po 1. střelbě
1. Alina Rajkovová (KAZ) 5:53.7
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1.1
3. Clare Eganová (USA) +2.8
4. Či-hi Mun (KOR) +4.9
5. Anastasija Merkušinová (UKR) +7.2
...
12. Eva Puskarčíková (CZE) +13.4
18. Paulina Fialková (SVK) +22.0
Startovní listina
1. NORSKO
(Synnøve Solemdalová, Tiril Eckhoffová, Henrik L'Abee-Lund, Tarjei Bø)
2. ITÁLIE
(Dorothea Wiererová, Lisa Vittozziová, Dominik Windisch, Lukas Hofer)
3. NĚMECKO
(Franziska Hildebrandová, Franziska Preussová, Erik Lesser, Benedikt Doll)
4. SLOVENSKO
(Paulina Fialková, Ivona Fialková, Šimon Bartko, Martin Otčenáš)
5. ŠVÉDSKO
(Linn Perssonová, Hanna Öbergová, Jesper Nelin, Sebastian Samuelsson)
6. RUSKO
(Uljana Kajševová, Darja Virolajněnová, Dmitrij Malyško, Maxim Cvetkov)
7. FRANCIE
(Marie Dorinová Habertová, Anais Bescondová, Simon Desthieux, Quentin Fillon Maillet)
8. FINSKO
(Venla Lehtonenová, Mari Laukkanenová, Tero Seppälä, Olli Hiidensalo)
9. ŠVÝCARSKO
(Elisa Gasparinová, Lena Häckiová, Jeremy Finello, Mario Dolder)
10. UKRAJINA
(Anastasija Merkušinová, Vita Semerenková, Artěm Prima, Dmitro Pidručnij)
11. BĚLORUSKO
(Naděžda Skardinová, Nadzeja Pisaravová, Sergej Bočarnikov, Vladimir Čepelin)
12. SLOVINSKO
(Polona Klemenčičová, Nina Zadravecová, Mitja Drinovec, Miha Dovžan)
13. ČESKÁ REPUBLIKA
(Eva Puskarčíková, Jessica Jislová, Michal Krčmář, Adam Václavík)
14. POLSKO
(Monika Hojniszová, Kinga Mitorajová, Grzegorz Guzik, Marcin Szwajnos)
15. KANADA
(Emma Lunderová, Julia Ransomová, Scott Gow, Brendan Green)
16. BULHARSKO
(Daniela Kadevová, Desislava Stojanovová, Dimitar Gerdžikov, Vladimir Iliev)
17. LITVA
(Natalja Kočerginová, Diana Rasimovičiuteová, Tomas Kaukenas, Vytautas Strolia)
18. RAKOUSKO
(Christina Riederová, Katharina Innerhoferová, Daniel Mesotitsch, Tobias Eberhard)
19. KOREA
(Či-hi Mun, Eun-džung Ko, Jong-kju Kim, Dujin Choi)
20. JAPONSKO
(Sari Furujová, Rina Micuhašiová, Cukasa Kobonoki, Kazuja Inomata)
21. USA
(Clare Eganová, Joanne Firesteelová Reidová, Tim Burke, Sean Doherty)
22. ESTONSKO
(Meril Beilmannová, Tuuli Tomingasová, Kalev Ermits, Kauri Koiv)
23. KAZACHSTÁN
(Alina Rajkovová, Darja Kliminová, Roman Jeremin, Vasilij Podkorytov)
Kompletní program 7. kola Světového poháru ve finském Kontiolahti
ČT 08. 03. 2018:
17:45: Sprint mužů 10 km - Vítěz: A. Šipulin (RUS)
PÁ 09. 03. 2018:
17:45: Sprint žen 7,5 km - Vítěz: D. Domračevová (BLR)
SO 10. 03. 2018:
13:40: Smíšená štafeta jednotlivců
16:45: Smíšená štafeta
NE 11. 03. 2018:
13:30: Mass start muži 15 km
16:10: Mass start ženy 12,5 km
Vítěz závodu v roce 2015
Česká republika
1. Itálie 1:15:08.3 (1+13)
2. Ukrajina +1.5 (0+3)
3. Norsko +9.1 (0+9)
4. Rusko +16.9 (0+7
5. Francie +1:02.2 (2+6)
6. Švédsko +1:28.3 (1+13)
7. Německo +1:31.2 (2+12)
8. Rakousko +2:34.0 (2+6)
9. USA +2:48.4 (1+11)
10. Slovensko +3:05.7 (2+13)
11. Bělorusko +3:06.3 (1+14)
12. Kazachstán +3:31.8 (2+7
13. Finsko +3:38.3 (1+13
14. Česko +4:10.0 (4+8)
15. Estonsko +4:13.6 (0+8)
16. Japonsko +4:23.0 (0+11)
17. Kanada +4:34.9 (1+13)
18. Bulharsko +5:00.9 (1+15
19. Švýcarsko +5:09.7 (4+20)
20. Litva +5:17.3 (2+13
21. Slovinsko +5:17.3 (0+3)
22. Polsko +7:15.3 (4+14)
23. Korea LPD (1+8)