Carolina – Boston 4:6 (kon.) | Montreal – Dallas 4:2 (kon.) | Tampa – Ottawa 4:7 (kon.)
Nashville – Winnipeg 3:1 (kon.) | Minnesota – Colorado 1:5 (kon.) | Calgary – Edmonton 1:0 (kon.)
Arizona – Los Angeles 4:3 (2:1 po s.n.)
Banes Motor České Budějovice
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1) Stav série: 0:2
Rytíři Kladno
Středa 14.03.2018, 17:30 • Budvar aréna • Play-off Chance ligy • Semifinále

Ode mě je to pro dnešek vše, někdy zase na počtenou u nějakého textového přenosu! (20:32:07)

Statistiky:

Střely na branku: 33 – 22
    Střely mimo: 11 – 8
    Zblokované střely: 8 – 7
    Vhazování: 33 – 29

Je za námi i druhé utkání semifinálové utkání série mezi Motorem a Kladnem, po které má blíže do baráže rozhodně středočeský celek, jenž vede 2:0 na zápasy. Většinu utkání byl o něco lepší jihočeský tým, jenže mrzet ho mohou nevyužité šance. V prodloužení rozhodl Jan Kloz, který dostal puk do sítě v početní výhodě.

63:20
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Středočeši využívají druhou přesilovou hru, čímž se dostává do vedení 2:0 v sérii! Nejrychleji si odražený puk našel JAN KLOZ, jenž překonal bezmocného Kváču. Asistence: David Tůma a Miloslav Hořava.

62:58
    Oddechový čas pro hosty.

62:58
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Lukáš Květoň.

62:15
    Jiří Kučný vypálil od modré a do jeho rány ještě sáhl Martin Heřman. Jeho teč dokázal Cikánek vyrazit mimo tři tyče.

61:40
    Na hokejkách měli puk několik vteřin hostující hokejisté, přesto se s ním nedostali ani do útočného pásma. Motor začíná útok od svého brankáře.

60:49
    Tentokrát se Jihočeši vyhnali z pásma sami. Z přesilovky jim zbývá už jen pár vteřin.

60:26
    Nedorost zavezl puk do útočného pásma, kde ho posunul na Vampolu. Tomu se však nepovedla přihrávka a Rytíři vyhodili do středního pásma.

60:01

Je za námi šedesát minut základní hrací doby, které nám rozuzlení nepřinesly. Domácí šli do vedení zásluhou individuální akce Zdeňka Čápa, jenže hosté minutu a půl před koncem srovnali, když se od modré trefil Linus Svedlund.

Prodloužení začne přibližně v 20:18.

60:00

59:24
    Nádherná kombinace domácích! Čáp poslal z první na Fillmana, jenž si popojel a vypálil. Do jeho střely sáhl Rob, jehož teč šla jen těsně vedle!

59:06
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (David Štich – 2 min., vysoká hůl).

58:21
    Minuta a čtyřicet vteřin do konce a Středočeši srovnávají stav utkání. LINUS SVEDLUND vypálil od modré a puk zaplul přesně do šibenice Kváčovy branky. Asistence: Ladislav Zikmund a Patrik Machač.

57:20
    Rytíři jsou usazeni v pásmu, ale Motor dobře brání a nepouští svého soupeře do nebezpečných akcí. Dneska hraje Motor opravdu jako tým.

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 1. Čermák (Nedorost), 46. Čáp – 19. Kružík (Redlich), 59. Svedlund (Zikmund, Machač), 64. J. Kloz (D. Tůma, M. Hořava)

Banes Motor České Budějovice: Kváča (Bláha) – Kutlák (C), F. Novák (A), Fillman, Kučný, Pavlin, Čáp – Čermák, Vampola, Nedorost (A) – M. Bárta, Rob, Jonák – Dostálek, J. Mikyska, Heřman – Nejezchleb, Galamboš, L. Květoň.
    Rytíři Kladno: Cikánek (Kopřiva) – Zelingr, Štich (A), Svedlund, Štindl, Kehar, Lenďák – Jágr, T. Kaut, Kružík – J. Kloz, Kubík, D. Tůma – M. Hořava, Machač (A), Zikmund – J. Strnad (C), R. Přikryl, Pekr – Redlich.

Rozhodčí: Dědek, Obadal – Lukš, Gančařčík