Buffalo – Toronto 2:5 (kon.) | NY Islanders – Washington 3:7 (kon.) | Philadelphia – Columbus 3:5 (kon.)
Montreal – Pittsburgh 3:5 (kon.) | Florida – Boston 3:0 (kon.) | St. Louis – Colorado 1:4 (kon.)
Winnipeg – Chicago 6:2 (kon.) | Arizona – Nashville 2:3 (kon.) | Los Angeles – Detroit 4:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HC VERVA Litvínov
Pátek 16.03.2018, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Play-out extraligy • 4. kolo

59:27
    Dukla v šesti! Škarek jede na střídačku!

54:29
    Ale pozor! Vyloučen je vzápětí Černý za držení protihráče a přesilovku hostí degradoval na zhruba dvouapůlminutovou.

54:20
    Pro Hubáčka utkání skončilo, stejně tak jako pro Mikúše, který si odnáší do kabiny ručník na obličeji. Fakticky tak rozhodl trochu i o tom, že Dukla zřejmě dnes bod neurve.

48:44
    Po komerční pauze zahájí hosté další přesilovku, Váňa zatáhl za záchrannou brzdu a podrazil Šimečka.

46:27
    Obránce Váňa zavezl puk do útočného pásma, kde ale nikdo nebyl v místě přihrávky a hosté jeli do protiútoku, domácí navíc špatně střídali a zleva střílel Mikúš, Škarka mezi betony překonal, gól zastavila levá tyč!

44:53
    de la Rose dostal kotouč mezi kruhy, ale face-to-face proti Kantorovi selhal, trefil jeho lapačku!

44:06
    Čutta je nakonec vyloučen na 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku, dvouminutový trest odsedí Josef Jícha.
    37:59 Daniel SÖRVIK - 0:1
    Zdroj: Hokejka TV

37:59
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Přesilovka využita a je to gól zčistajasna! Hlavně tak úplně neodpovídá dění na ledě, ale to už je vedlejší. Několika dobrými přihrávkami se dostal ke střele od modré DANIEL SÖRVIK a přes blokující hráče se trefuje přesně. Asistence: František Lukeš, Ondřej Jurčík.

37:23
    Bryhnisveen okusí pohodlnost trestné lavice, je vyloučen za držení protihráče.

34:57
    Diviš dostal od Straky puk mezi kruhy, ale trefuje se vedle pravé tyče!

34:18
    Řehoř v obranném pásmu podrazil Šidlíka a dostává dvě minuty za podražení. Trávníček následně vehementně protestoval u rozhodčích, ve vzduchu viselo deset minut, ale nic nakonec neobdržel.

31:46
    Domácí pálí opravdu gólové šance! Od pravého mantinelu dostal na mezikruží puk úplně volný Stříteský, Kantor ale bude mít zřejmě po návratu do Litvínova sochu před svým domem.

17:11
    Hamill ukázal výborný přehled o hře a nahrál Divišovi, který se uvolnil a dostal se z mezikruží ke střele, Kantor opět vyráží! Na druhé straně pálil Jánský a Škarek musel čistit holí svůj prostor v brankovišti od hráčů ve žlutém.

15:08
    Dukla vymačkala z Vervy poslední kapky benzínu a de la Rose měl další parádní šanci zblízka na gól, mířil však přímo do Kantora! Ten je zatím jasným nejlepším hráčem hostí.

13:17
    Současně s odpískáním komerční pauzy přichází trest na hostující straně. Upřímně si nejsem vůbec jist, proč je Mikúš vyloučen za nedovolené bránění u hostujících střídaček, zvláště, když žádný Duklák v dosahu nebyl. Těžko říci, Mikúš je vyloučen na dvě minuty.

10:56
    Závar před domácí brankou, kdy Hubáček dostal jesle a Čutta střílel, Škarek neudržel kotouč ve své moci a pak se musel hodně válet v brankovišti, aby znemožnil Trávníčkovi dorážku!

04:40
    První vážná šance domácích! Trávničkovu nepřesnou přihrávku vypíchl Jiránek a upaloval sám na branku, volil zakončení mezi betony, Kantor si prostor mezinoží pohlídal! Následně z druhé vlny dojížděl Rys, netrefil však ani bránu.