Japonsko – Ukrajina 1:2 (kon.) | Rusko – Francie 1:3 (kon.) | Švýcarsko – Panama 6:0 (kon.)
Černá Hora – Turecko 2:2 (kon.) | Egypt – Řecko 0:1 (kon.) | Maďarsko – Skotsko 0:1 (kon.)
Dánsko – Chile 0:0 (kon.) | Senegal – Bosna 0:0 (kon.) | Tunisko – Kostarika 1:0 (kon.)
Pobř. slonoviny – Moldavsko 2:1 (kon.) | Slovinsko – Bělorusko 0:2 (kon.) | Lucembursko – Rakousko 0:4 (kon.)
Rumunsko – Švédsko 1:0 (kon.) | Německo – Brazílie 0:1 (kon.) | Polsko – Jižní Korea 3:2 (kon.)
Belgie – Saúdská Arábie 4:0 (kon.) | Anglie – Itálie 1:1 (kon.) | Kolumbie – Austrálie 0:0 (kon.)
Španělsko – Argentina 6:1 (kon.)
Polsko
3:2 (2:0)
Jižní Korea
Úterý 27.03.2018, 20:45 • Stadion Śląski (Chorzów) • Mezinárodní přípravné zápasy

Toto je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne. (22:44:39)

Je dobojováno! Poláci v dramatickém závěru doslova urvali vítězství v tomto utkání. V druhém poločase byli domácí hráči výrazně horším celkem a po zásluze byli potrestáni dvěma slepenými brankami. Poté se zdálo, že je rozhodnuto, avšak k nádherné střele se odhodlal Zielinski, který rozhodl dnešní zápas.

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 7:9. Střely mimo: 3:2. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:10.

90+3

90+2
    Polsko právě vstřelilo branku!
    Neskutečný závěr tohoto utkání! Lepší konec si snad nemohl ani ten největší optimista přát! Tři branky během pěti minut! Na jednu kartu všechno vsadil PIOTR ZIELINSKI, který svou fantastickou střelou rozhodl o vítězi dnešního duelu!
    ZIELIŃSKI - 3:2

90
    Hlavní rozhodčí nastaví nad rámec základní hrací doby tři minuty.

89
    To je rána pro Poláky! TI jako by vypustili závěr tohoto utkání, a za tento laxní přístup byli tvrdě potrestáni rychlým vyrovnáním soupeře.
    87. Hee CHAN - 2:2

87
    Jižní Korea právě vstřelila branku!
    To je neuvěřitelné! Korejci to nyní nádherně vykombinovali, když finální přihrávka mířila zpět na HEE CHANA, jenž měl před sebou jen prázdnou bránu domácího týmu.
    85. Chang MIN - 2:1

85
    A přece se Korejci dočkali! Ke dalekonosné střele natáhl CHANG MIN, následně míč zapadl přesně k levé tyči domácí brány, a tak je ještě o co hrát!

84
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Rybus, přichází Kurzawa.

82
    Polští hráči kontrolují míč na svých kopačkách a moc se jim nechce tuto komfortní zónu opustit. Zatím jim totiž tento styl hry fotbalisté Jižní Koreji tolerují.

81
    Domácí kapitán byl na půli hřiště faulován, a tak se mohou pustit do útoku hráči v bílých dresech.

80
    Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Sung Yung, přichází Chang Min.

80
    Po centru z levé strany si naskočil na míč Rybusa, jeho hlavička ovšem těsně minula protější tyč hostující brány.

79
    Korejci by rádi zkorigovali skóre. Nutno dodat, že po výkonu v druhém poločase by si čestný zásah určitě zasloužili.

78
    A taky že ano! Jeden z hráčů domácího týmu zakončoval z velmi nadějné pozice, jenže třetí branku v tomto klání nepřidal.