Kypr – Švédsko 0:1 (kon.) | Gruzie – Dánsko 2:2 (kon.) | Kazachstán – Lucembursko 3:0 (kon.)
Řecko – Česko 3:0 (kon.) | Turecko – Malta 4:2 (kon.) | Chorvatsko – Moldavsko 4:0 (kon.)
Švýcarsko – Portugalsko 2:4 (kon.) | Slovensko – Albánie 4:1 (kon.) | Bulharsko – Slovinsko 3:0 (kon.)
Polsko – Litva 1:0 (kon.) | Andorra – Nizozemsko 0:1 (kon.) | Rakousko – S. Makedonie 2:0 (kon.)
Lichtenštejnsko – Bosna 0:4 (kon.) | Izrael – Norsko 1:3 (kon.) | Kosovo – Německo 0:0 (kon.)
Anglie – Ukrajina 2:1 (kon.) | Španělsko – Estonsko 3:1 (kon.) | Gibraltar – Rusko 0:5 (kon.)
Irsko – Ázerbájdžán 1:0 (kon.) | Černá Hora – Francie 0:2 (kon.)
Andorra
0:1 (0:1)
Nizozemsko
Úterý 27.03.2018, 18:00 • Estadi Comunal (Andorra la Vella) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 4

Toto je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek dne. (19:56:04)

Je dobojováno! Nizozemsko i přes utrápení výkon vyhrálo toto utkání nejtěsnějším možným rozdílem, když se trefil v závěru prvního poločasu Groenevald. Druhý poločas nám nabídl dosti neatraktivní podívanou, ve která jsme neviděli ani jednu branku.

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 1:4. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 2:7. Fauly: 8:13.

90+7

90+6
    Poslední desítky vteřin se odehrávají na půli Andorry, která nejspíš ji nevyrovná.

90+5
    Žlutou kartu dostává Remselaar (Nizozemsko).

90+4
    Střela domácího hráče z hranice pokutového území byla zablokována hostujícím obráncem.

90+2
    V pokutovém území se skácel k zemi Ouwejan, který se následně dožadoval pokutového kopu. Rozhodčí na jeho vzlykot nezareagoval.

90+2
    Rohový kop pro reprezentaci Nizozemska.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví nad rámec základní hrací doby šest minut.

89
    Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Grau, přichází Armada.

89
    Žlutou kartu dostává Van Drongelen (Nizozemsko).

88
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Groeneveld, přichází Clement.

87
    Hosté si zatím hlídají závěr utkání tím, že kontrolují míč na svých kopačkách.

85
    Domácí začínají docela aktivně napadat. Uvidíme, zda vyvinou i nějaký závěrečný tlak.