Boston – Tampa 4:2 (kon.) | Buffalo – Detroit 3:6 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 3:4 (po pr.)
Ottawa – Florida 3:2 (po pr.) | Nashville – San Jose 5:3 (kon.) | Minnesota – Dallas 5:2 (kon.)
Chicago – Winnipeg 6:2 (kon.) | Calgary – Columbus 1:5 (kon.) | Vancouver – Edmonton 2:1 (kon.)
Los Angeles – Arizona 4:2 (kon.)
Ottawa Senators
3:2 (0:0, 1:2, 1:0 - 1:0)
Florida Panthers
Pátek 30.03.2018, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemné páteční ráno a někdy příště opět na shledanou. (04:23:37)

Hvězdy utkání:

1. Jean-Gabriel Pageau (OTT) 2+0
    2. Erik Karlsson (OTT) 0+1
    3. Craig Anderson (OTT) 24 zák., 2 góly, 92,3%

Československá stopa

Filip Chlapík (OTT) 0+0 , čas na ledě: 7:41, 1 střela na branku

Dnešní utkání je za námi. Diváci dnes mohli sledovat velice vyrovnané utkání od začátku do konce. Na první gól si však museli počkat až do druhé třetiny, kdy se ve 22. minutě trefil Pageau. Domácí ale moc dlouho nevedli, neboť už v 26. minutě vyrovnal z přesilové hry Ekblad. A o minutu později hosté opět udeřili. Skvělou střelou z mezikruží se trefil Dadonov. Domácí však na začátku třetí třetiny opět vyrovnali, a to když se po skvělé teči prosadil Pääjärvi. Za stavu 2:2 tak následovalo prodloužení, ve kterém byli úspěšnější domácí. Patnáct vteřin před koncem byl v samostatném úniku podražen Pageau a rozhodčí tak nařídili trestné střílení, které sám faulovaný proměnil střelou mezi betony.

Střely na branku: 30 – 26
    Vyhrané buly: 29 – 25

64:45 Jean-Gabriel PAGEAU - 3:2

64:45
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Domácí vítězí v dnešním utkání po prodloužení! JEAN-GABRIEL PAGEAU se rozjel proti Reimerovi a střelou mezi betony ho překonal! Asistence: Bez asistence.

64:45
    Domácí pojedou trestné střílení! Pageau byl faulován v samostatném úniku a rozhodčí nezaváhal ani chvilku a odpískal trestné střílení!

64:20
    Trocheck vypálil z levého kruhu, ale soupeřovu branku minul.

63:34
    Oba týmy se nyní dostávají do velkých šancí, ale oba brankáři zatím vynikají.

62:20
    Matheson se ocitl u kotouče zcela osamocen před Andersonem. Ten však udržel svůj tým ve hře! Matheson totiž ani na dvakrát nedokázal kotouč usměrnit mezi tři tyče.

61:49
    Chabot se skvěle prokličkoval s kotoučem až před Reimera, kterého ale nedokázal překonat!

61:02
    Domácí drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

60:05
    Začalo nám pětiminutové prodloužení tři na tři.

60:01

Třetí třetina je za námi. Domácí dokázali na začátku závěrečné periody vyrovnat na 2:2 díky skvělé teči Pääjärviho a utkání tak spěje do prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Martin Penker

Branky a nahrávky: 22. Pageau (Hoffman, Pyatt), 41. Pääjärvi (Z. Smith, E. Karlsson), 65. Pageau (TS) – 26. Ekblad (J. McGinn, Yandle), 27. Dadonov (Weegar, Petrovic)

Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – E. Karlsson (C), Chabot, Ceci, Wolanin, Claesson, Borowiecki – B. Ryan, Duchene (A), Dzingel – Z. Smith (A), Pageau, Hoffman – Pyatt, Chlapík, Pääjärvi – Burrows, Sexton, M. McCormick.
    Florida Panthers: Reimer (Luongo) – Ekblad (A), Yandle, Pysyk, Matheson, Petrovic, Weegar – Bjugstad, Barkov, Dadonov – Malgin, Trocheck (A), Huberdeau – Mamin, McCann, J. McGinn – Vatrano, MacKenzie (C), Sceviour.

Rozhodčí: Pochmara, Rank – Sericolo, Brisebois