Tampa – Nashville 1:4 (kon.) | Montreal – New Jersey 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Washington 1:3 (kon.)
Anaheim – Colorado 4:3 (po pr.)
Montreal Canadiens
1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
New Jersey Devils
Pondělí 02.04.2018, 01:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

58:23
    Neuvěřitelné! Sami Vatanen měl před sebou odkrytou branku domácího celku, ale Price se fantasticky roztáhl v brankovišti a jeho ránu vyrazil mimo tři tyče!

57:34
    Domácí si komplikují situaci! Dvě minuty za sekání totiž vyfasoval Nicolas Deslauriers.
    55:53 Taylor HALL - 1:2

55:53
    Devils právě vstřelili branku!
    Neuvěřitelné! Montreal hrál přesilovku 5 na 3, jenže tu nedokázal využít. TAYLOR HALL naskočil na ledovou plochu, najel si na dlouhé vyhození a svůj únik zakončil přesnou střelou! Asistence: Travis Zajac.

54:53
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Brian Boyle – 2 min., krosček).

53:45
    Hráčská lavice New Jersey je potrestána dvouminutovým trestem za příliš mnoho hráčů na ledě.

46:21
    Nico Hischier zahodil obrovskou šanci! Hostující mladík jel sám na branku, rozhýbal si domácího brankáře, ale svižnou střelu trefil jen připravený beton!

41:16
    New Jersey si navíc zahraje přesilovku. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Karl Alzner.
    40:26 Nico HISCHIER - 1:1

40:26
    A to se hostům daří! Hosté se usadili v útočném pásmu. Po vysoké přihrávce na modrou čáru okamžitě přišlo zakončení, které před brankou tečoval NICO HISCHIER a chytrým dotykem vyrovnal! Asistence: Sami Vatanen, Kyle Palmieri.

37:21
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jordie Benn – 2 min., držení).

31:27
    Montreal mohl navýšit své vedení! Artturi Lehkonen se před brankou otočil s kotoučem na hokejce, ale nenašel mezírku mezi Kinkaidovými betony!

27:24
    Bude se vylučovat! Přesilovku si tentokrát zahraje New Jersey. Nicolas Deslauriers dostává dvě minuty za hrubost.

19:52
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (2 min. – zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
    19:52 Daniel CARR - 1:0

19:52
    Montreal právě vstřelil branku!
    Montreal v samotném závěru první třetiny využívá přesilovou hru a dostává se do vedení! Artturi Lehkonen v útočném pásmu krásně našel DANIELA CARRA, který si puk navedl mezi kruhy a krásnou střelou zápěstím otevřel skóre! Asistence: Artturi Lehkonen, Mike Reilly.

17:58
    Znovu se bude vylučovat! Dvě minuty za podražení dostává obránce Miles Wood.

13:35
    Artturi Lehkonen se před brankou New Jersey krásně otočil a bekhendem se snažil zakončit pod břevno. Z ostrého úhlu jen těsně minul břevno!

09:24
    Jeff Petry ujel obraně New Jersey po levé strany, vletěl s pukem do útočného pásma, ale dělovkou příklepem těsně minul zadní tyč!

05:38
    Bude se poprvé vylučovat! Dvě minuty za vyhození puku mimo kluziště dostává Mike Reilly.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 20. Carr (Lehkonen, Reilly) – 41. Hischier (Vatanen, Palmieri), 56. Hall (Zajac)

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Petry, Reilly, Juulsen, Alzner, Lernout, Jo. Benn – Gallagher, Drouin, Byron – Lehkonen, J. de La Rose, Galchenyuk – Hudon, L. Shaw, Ščerbak – Carr, McCarron, Deslauriers.
    New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Vatanen, A. Greene, Severson, J. Moore, Müller, Butcher – Palmieri, Hischier, Hall – Maroon, Grabner, Noesen – Zacha, Zajac, Coleman – Gibbons, Boyle, Wood.