Lucembursko – KLDR 2:1 (kon.) | Mexiko – Izrael 3:5 (kon.) | Španělsko – Nový Zéland 6:4 (kon.)

57:50
    Vyloučení v týmu Izrael (Artem Vernyy – 5 min. + trest ve hře, naražení zezadu).

57:50
    U mantinelu na útočné modré zůstal ležet jeden z mexických hokejistů a nevypadá to s ním vůbec dobře. Na led přibíhají zdravotníci i s nosítkami.

57:32
    De la Garma odjel na střídačku a Mexiko hraje bez brankáře!

56:26
    Střídačka Izraele obdržela trest na dvě minuty za zdržování hry.

54:32
    Izrael dostává příležitost zahrát si přesilovku. Dvě minuty za držení vyfasoval Tommasi.

50:15
    Izrael má po přesilovce. Dvě minuty za sekání obdržel Ilja Spektor.

49:58
    Vylučuje se na mexické straně. Dvě minuty za sekání odpyká Jorge Perez.
    49:35 Artem VERNYY - 3:5

49:35
    Izrael právě vstřelil branku!
    Rychlá odpoveď Izraelců, kteří opět odskakují do dvoubrankového vedení. Ben Tov zajel s pukem až k brankovišti a přihrávkou do pravé strany našel ARTEMA VERNYYHO, jenž zakončil do odkryté branky. Asistence: Itay Ben Tov.
    48:52 Christian SMITHERS - 3:4

48:52
    Mexiko právě vstřelilo branku!
    Bleskově využitá přesilovka! Po vyhraném vhazování Ugarteho vsítil kontaktní branku CHRISTIAN SMITHERS. Asistence: Fernando Ugarte.

48:44
    Mexiko si zahraje přesilovou hru. Dan Hoffman odchází na trestnou lavici za napadení.

47:45
    Ve velké šanci byl Mazour, který se dostal k odraženému puku a zela před ním zčásti odkrytá klec, ale nepodařilo se mu puk trefit a De la Garma se následně stihl betonem přesunout.
    38:58 Roberto CHABAT - 2:4

38:58
    Mexiko využilo chyby v rozehrávce soupeře a Padilla vyslal ROBERTA CHABATA do brejku. Chabatovi sice najížděl na pravém křídle spoluhráč, ale mexický forvard se rozhodl sám střílet a obstřelil Tichona. Asistence: Francisco Padilla.
    37:25 Santiago SIERRA - 1:4

37:25
    Mexiko snižuje na 1:4! Závar před brankářem Tichonem dokázal využít SANTIAGO SIERRA, který se nejlépe zorientoval a dorazil puk za záda izraelského gólmana. Asistence: Roberto Chabat, Hector Majul.
    36:44 Ilya SPEKTOR - 0:4

36:44
    Izraelci po vhazování ve vlastním pásmu dokázali přejít do rychlého brejku a ILJA SPEKTOR, který vyhrál ono vhazování, se i přes tísnění obránce Colase dokázal prosadit a podsunout puk pod De la Garmou. Bez asistence.

35:51
    Další vyloučení na straně Izraele, který bude hrát přes půl minuty v dvojnásobném oslabení. Dvě minuty za krosček dostal Kafri.

34:28
    Izrael jde do čtyř. Na zadním mantinelu Kozevnikov otloukal jednoho ze soupeřů a odchází pykat na dvě minuty.

30:32
    Mexiko si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za krosček obdržel Egor Valeev.
    29:19 Evgeni KOZHEVNIKOV - 0:3

29:19
    Izraelci využívají přesilovku! EVGENI KOZHEVNIKOV zkompletoval hattrick, když vystřelil od mantinelu a trochu se štěstím puk propadl za záda De la Garmy. Bez asistence.

27:51
    Rozhodčí přerušují hru a budou vylučovat. Mexiko bude hrát ve čtyřech. Dvě minuty za hrubost dostává Sierra, dvě minuty za držení dostal také de la Vega. Na druhé straně dvě minuty za hrubost vyfasoval Vernyy.

24:25
    Vyloučení v týmu Mexiko (Fernando Ugarte – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
    17:03 Evgeni KOZHEVNIKOV - 0:2

17:03
    EVGENI KOZHEVNIKOV střílí svou druhou branku v utkání! Kotouč mu posunul do prostoru mezi kruhy Vernyy a Kozhevnikov překvapil De la Garmu, který na kotouč nedosáhl. Asistence: Artem Vernyy.
    13:56 Evgeni KOZHEVNIKOV - 0:1

13:56
    Favorizovaný Izrael se ujímá vedení! EVGENI KOZHEVNIKOV si sjel před brankoviště a dotlačil kotouč za záda mexického brankáře po přiklepnutí od Spivaka. Asistence: Daniel Spivak, Artem Vernyy.

12:11
    Kozevnikov si "narazil" puk ve středním pásmu s Vernyym a založil rychlý kontr, na jehož konci ale nedokázal svou kličkou zaskočit De la Garmu, který puk vyráží.

09:38
    Vyloučení v týmu Mexiko (Luis Cruz – 2 min., podražení).

04:03
    Je po izraelské přesilovce. Dvě minuty za zdržování hry dostává Aharonovich.

02:12
    Vyloučení v týmu Mexiko (Luis Alberto de la Vega – 2 min., hákování).

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 38. Sierra (Chabat, Majul), 39. Chabat (Padilla), 49. Smithers (Ugarte) – 14. Kozhevnikov (Spivak, Vernyy), 18. Kozhevnikov (Vernyy), 30. Kozhevnikov, 37. Spektor, 50. Vernyy (Ben Tov)

Mexiko: de la Garma – Ugarte (C), Rosette, Colas, Padilla, Pierce, de la Vega, Obregon (A), Martínez – Majul (A), Pérez, Cruz – Sierra, Najera, Smithers – Tommasi, Kelo, Chabat – Benabib.
    Izrael: Tichon (Gokhberg) – T. Aharonovich, Spivak (A), Kozhevnikov, Kozev, Kafri, Hoffman, Valeev, Maaravi, Kozevnikov (A), Rosenthal – Klein, R. Aharonovich, Mazour – Vernyy, Ben Tov, Revniaga – Milner, Spektor (C), Sherf – Greenberg.

Rozhodčí: Toppel (DEN) – Garcia Banos (ESP), van Grinsven (BEL)