Česko – Rusko | 2:1 (kon.) | | | Švédsko – Finsko | 3:7 (kon.) |
Finsko – Rusko | 5:4 (kon.) | | | USA – Švédsko | 1:3 (kon.) | | | Francie – Slovensko | 1:7 (kon.) |
Švýcarsko – Kanada | 0:5 (kon.) |
Velká Británie – Slovinsko | 3:1 (kon.) | | | Maďarsko – Kazachstán | 0:3 (kon.) | | | Polsko – Itálie | 1:3 (kon.) |
Estonsko – Japonsko | 1:2 (po pr.) | | | Rumunsko – Ukrajina | 0:3 (kon.) | | | Chorvatsko – Litva | 0:3 (kon.) |
Kazaň – CSKA Moskva | 1:0 (kon.) |
Gruzie – Tchaj-wan | 11:2 (kon.) | | | Turecko – Bulharsko | 3:4 (po pr.) | | | Hongkong – Jihoafrická rep. | 0:6 (kon.) |
Banská Bystrica – Trenčín | 2:3 (kon.) |
konec
Finsko
5:4
(2:2, 1:2, 2:0)
Rusko
Michal Toman
Branky a nahrávky:
5. Nordgren (Kotkaniemi, Kakko), 12. Tanus (Honka, Ranta), 40. Ranta (Nevasaari, Kotkaniemi), 48. Seppälä (Tanus), 53. Nordgren (Kokkonen, Kotkaniemi) – 7. Žabrejev (Žuravljov, Dorofejev), 9. Marčenko (Žuravljov, Miftachov), 36. Morozov (Žuravljov, Žabrejev), 37. Dorofejev (Marčenko)
Rozhodčí: Pražák (CZE), Stano (SVK) – Kovacs (BLR), O'Connor (USA)
Diváci: 7496
Neproměněná penalta:
Finsko:
Annunen (Huhtamaa) – Thomson, Utunen (C), S. Salmela (A), Nousiainen, Seppälä, Honka, Kokkonen – Kotkaniemi, Nordgren, Kakko – Killinen, Ranta (A), Tanus – Aaltonen, Lundell, Nevasaari – Hirvonen, Moilanen, Petman.
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Miftachov (Isajev) – Galeňuk (A), Žuravljov (A), Malyšev (C), Misjul, Romanov, Ochoťuk, Žiljakov, Zamula – Morozov, Marčenko, Ischakov – Rotenberg, Zavgorodnij, Sorkin – Žabrejev, Dorofejev, Spiridonov – Michajlov, Podkolzin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Miftachov (Isajev) – Galeňuk (A), Žuravljov (A), Malyšev (C), Misjul, Romanov, Ochoťuk, Žiljakov, Zamula – Morozov, Marčenko, Ischakov – Rotenberg, Zavgorodnij, Sorkin – Žabrejev, Dorofejev, Spiridonov – Michajlov, Podkolzin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pražák (CZE), Stano (SVK) – Kovacs (BLR), O'Connor (USA)
Diváci: 7496
Nejlepší hráč Finska: Jesperi Kotkaniemi.
Nejlepší hráč Ruska: Amir Miftachov.