Kladno – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Kert Park Praha – Sudoměřice 3:0 (kon.) | Plzeň – Letohrad 1:2 (kon.)

44:35
    Jedno z posledních přerušení přichází po zakázaném uvolnění Sudoměřic.

43:29
    Kert Park právě vstřelil branku!
    A je hotovo! TOMÁŠ FEJFAR dostal napříč brankovištěm milimetrovou přihrávku a ostrou ranou pod víko nedal přesouvajícímu se Dekánymu šanci zasáhnout! Domácí tento zápas vyhrají – 3:0! Asistence: Dalimil Zvonek.

43:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny, Zvonek volný na levé tyči letící míček promáchl.

42:15
    Po vyhození Postulky se bude po icingu znovu vhazovat před Miklem.

42:00
    Zdá se, že Sudoměřice se začíná vzmáhat na závěrečný tlak. Dokáží duel ještě zdramatizovat?

41:43
    Domácí hokejbalisté se dopustili zakázaného uvolnění.

38:30
    Tomáš Fejfar se hnal do dobré příležitosti, jeho postup je ale zastaven pro postavení mimo hru.

37:30
    V polovině třetí třetiny se mění strany, za malou chvilku se bude pokračovat.

36:54
    Z ničeho nic mohlo být zaděláno na drama! Zdeněk Jurásek se ocitl v kvalitní příležitosti, Petr Mikl ale skvělým zákrokem zachránil dvoubrankové vedení Kert Parku!

36:08
    Přehazovanou ve středním pásmu ukončil Dalimil Zvonek a jeho hra vysokou holí.

35:28
    Souboj dvou slovenských hokejbalistů vyhrál brankář Sudoměřic. Dejnekovo skryté nahození sice Dekány neviděl, přesto ale na něj dokázal zareagovat a stále tak udržel Sudoměřice ve hře.

35:13
    Hráči Kert Parku jsou nyní vykázáni z útočného pásma, za současného stavu jim to až zase tolik vadit nemusí.

35:02
    Martin Suda patří k jednomu z největších smolařů dnešního utkání. Snaží se, je vidět, má šance, ale štěstí mu nepřeje. Další velkou příležitost mu skvělým zákrokem sebral pozorný Ondrej Dekány.