Belenenses – Portimonense 3:2 (kon.) | Tondela – Guimarães 1:4 (kon.) | Sporting – Benfica 0:0 (kon.)
CF OS Belenenses
3:2 (1:2)
Portimonense SC
Sobota 05.05.2018, 17:00 • Estádio do Restelo, Lisabon (kapacita: 25.000 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 33. kolo
    81. MAURIDES - 3:2

81
    Belenenses právě vstřelilo branku!
    I druhou dnešní penaltu se rozhodl kopnout MAURIDES a znovu byl úspěšný, takže domácí tým deset minut před koncem poprvé vede!
    57. LICÁ - 2:2

57
    V sedmapadesáté minutě je znovu vyrovnáno! Fredy potáhl míč o několik desítek metrů dopředu, poté ho přenechal Nathanovi, který zleva centroval. LICÁ to měl před brankou na dlouhou nohu, ale i tak dokázal sklepnout míč do sítě.
    39. FABRÍCIO - 1:2

39
    Portimonense právě vstřelilo branku!
    Hráči odění do černobílých dresů si berou vedení zpět! V tomto případě se gólově prosadil kapitán FABRÍCIO, který neztrácel čas zpracováním Nakadžimovy přihrávky z levé strany a prvním dotykem uklidil míč ze svého pohledu k levé tyči.
    29. MAURIDES - 1:1

29
    Míč si na penaltový puntík postavil MAURIDES, který zvolil hodně pomalý rozběh a střelu doprostřed branky. Henriques přitom skočil doprava a nemohl zabránit vyrovnávajícímu gólu!
    14. Šoja NAKADŽIMA - 0:1

14
    Hosté ve čtrnácté minutě otevírají skóre! Celá akce vznikla z další ztráty u středového kruhu, kapitán Fabrício pak dobře načasoval přihrávku před nabíhajícího ŠOJU NAKADŽIMU a ten dloubáčkem zkušeně přeloboval vybíhajícího brankáře Muriela.

Michal Břuchanský

Branky: 29. Maurides (pen.), 57. Licá, 81. Maurides (pen.) – 14. Nakadžima, 39. Fabrício

Karty:   59. Sasso (BLN) – 5. Fede Varela (POO), 28. Hackman (POO), 43. Fabrício (POO), 79. Rú. Fernandes (POO)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 2:5. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 13:21.
    CF OS Belenenses: Muriel – A. Geraldes (61. Pereirinha), Sasso, Tomás, Hanin – Licá, B. Dias (55. Nathan), A. Sousa (77. Saré), Ahman-Persson – Maurides, Fredy (C).
    Náhradníci: A. Moreira – Yebda, Nathan, Pereirinha, Saré, G. Silva, Caeiro.

Portimonense SC: C. Henriques – Hackman (84. Pires), Lucas, Rú. Fernandes, Rafa Soares – Fede Varela (77. Manafá), Dener, Pedro Sá – Tabata (77. Wellington), Fabrício (C), Nakadžima.
    Náhradníci: Leonardo – Wellington, Manafá, Pessoa, Pires, Rjuki, Jadson.

Rozhodčí: L. Pereira – I. Pereira, Miranda