Slovensko – Švédsko | 3:4 (po pr.) | | | Lotyšsko – Německo | 3:1 (kon.) | | | Rakousko – Bělorusko | 4:0 (kon.) |
Dánsko – J. Korea | 3:1 (kon.) | | | Rusko – Švýcarsko | 4:3 (kon.) | | | Kanada – Finsko | 1:5 (kon.) |
IHC Nový Jičín – Devils Zlín | 6:5 (2:0 po s.n.) | | | IHC Přerov – Uh. Brod | 6:9 (kon.) | | | HC Boskovice inline – IHC Prague Rats | 5:14 (kon.) |
Brno – Roller Storm | 6:8 (kon.) | | | IHC Kladno – Černošice | 9:4 (kon.) | | | IHC Olomouc – ILHK Hr. Králové | 4:6 (kon.) |
IHC Nový Jičín – Uh. Brod | 5:4 (kon.) | | | IHC Přerov – Devils Zlín | 4:6 (kon.) | | | HC Boskovice inline – Roller Storm | 4:7 (kon.) |
Brno – IHC Prague Rats | 2:9 (kon.) |
konec
Lotyšsko
3:1
(0:0, 1:0, 2:1)
Německo
55:51
|
Vyloučení v týmu Lotyšsko (Oskars Cibulskis – 2 min., hákování).
|
|
28:35
|
Vyloučení v týmu Německo (Frederik Tiffels – 2 min., hákování).
|
|
20:57
|
Vyloučení v týmu Lotyšsko (Miks Indrašis – 2 min., podražení).
|
|
19:03
|
Vyloučení v týmu Německo (Leon Draisaitl – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Marc Michaelis.
|
Branky a nahrávky:
37. Keninš (Abols, Balcers), 41. Galvinš (Indrašis, Džerinš), 48. Džerinš (M. Redlihs, Freibergs) – 49. Kahun (Draisaitl, Ehliz)
Rozhodčí: Timothy Mayer, Mikko Kaukokari – Andreas Malmqvist, Nicolas Fluri
Diváci: 8997
Neproměněná penalta:
Lotyšsko:
Merzlikins (Gudlevskis) – Galvinš, Cibulskis, Balinskis, Sotnieks, Rubins, Freibergs, Zile – Indrašis, Džerinš (A), M. Redlihs (A) – Keninš, Abols, Balcers – Roberts Bukarts (C), Blugers, Rihards Bukarts – Razgals, Jevpalovs, Pavlovs – Meija.
Náhradníci:
Trenér:
Německo: Treutle (Pielmeier) – M. Müller, Y. Seidenberg, D. Seidenberg (C), Holzer (A), J. Müller, Krupp, Mebus – Plachta, Hager, Eisenschmid – Michaelis, Tiffels, Noebels – Ehliz, Kahun, Draisaitl (A) – Krämmer, Pietta, Wiederer – Hofflin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Německo: Treutle (Pielmeier) – M. Müller, Y. Seidenberg, D. Seidenberg (C), Holzer (A), J. Müller, Krupp, Mebus – Plachta, Hager, Eisenschmid – Michaelis, Tiffels, Noebels – Ehliz, Kahun, Draisaitl (A) – Krämmer, Pietta, Wiederer – Hofflin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Timothy Mayer, Mikko Kaukokari – Andreas Malmqvist, Nicolas Fluri
Diváci: 8997
Michal Raška