Srbsko – Chile 0:1 (kon.) | Maroko – Slovensko 2:1 (kon.) | Itálie – Nizozemsko 1:1 (kon.)
Itálie
1:1 (0:0)
Nizozemsko
Pondělí 04.06.2018, 20:45 • Allianz Stadium, Turín, Itálie • Mezinárodní přípravné zápasy
    89. Nathan AKÉ - 1:1

89
    Nizozemsko právě vstřelilo branku!
    Nizozemcům se daří těsně před koncem druhého poločasu srovnat krok. NATHAN AKÉ se zjevil naprosto nebráněn v pokutovém území. Parádní centr mu na hlavu posadil Promes a z blízkosti už neměl Aké problém překonat Perina.
    68. Simone ZAZA - 1:0

68
    Itálie právě vstřelila branku!
    Střídání se trenérovi Itálie více než podařilo! SIMONE ZAZA není na trávníku ještě ani pět minut a už se zapisuje mezi střelce. Z pravé straně přiletěl přízemní centr do pokutového území. Van Dijk dal Zazovi až příliš prostoru a domácí útočník trochu se štěstím dostal míč ve skluzu do sítě.