Bohemians 1905 – Trenčín 5:1 (kon.) | Karviná – Zabrze 3:1 (kon.) | Opava – Nitra 2:3 (kon.)
Jablonec – Jihlava 1:1 (kon.) | Zlín jun. – Vítkovice 1:5 (kon.) | Dunajská Streda – Fehérvár 1:1 (kon.)
FC Fastav Zlín juniorka
1:5 (0:3)
MFK Vítkovice
Úterý 26.06.2018, 16:00 • Spytihněv • Přípravný zápas

86
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    VÍTKOVICE korunují svůj kvalitní výkon pátým gólem, který přišel po střele! Skóre zápasu 1:5.

72
    Junioři Zlána právě vstřelili branku!
    Juniorský tým FASTAVU ZLÍN dokázal vstřelit alespoň čestný gól – 1:4! Mladíci udeřili.

53
    VÍTKOVICE předvedly další pohlednou akci, kterou zakončily přesnou střelou! Juniorský tým Fastavu Zlín prohrává rozdílem čtyř branek.

45
    Mladíci ze Zlína už se zřejmě viděli v šatnách a po přesné střele VÍTKOVIC inkasovali těsně před přestávkou třetí gól! Vítkovice zatím dominují.

29
    VÍTKOVICE úvodní gól zápasu nakopl a po parádním centru se jeden z jejich fotbalistů prosadil hlavou! Vítkovice vstřelily dva góly během pouhých dvou minut a vedou 2:0.

27
    VÍTKOVICE jdou zaslouženě do vedení, když se prosadili přesnou střelou – 1:0! Konečně gól.

Tomáš Reiner

Branky: 72. Zlín – 27. Vítkovice, 29. Vítkovice, 45. Vítkovice, 53. Vítkovice, 86. Vítkovice