Bohemians 1905 – Trenčín 5:1 (kon.) | Karviná – Zabrze 3:1 (kon.) | Opava – Nitra 2:3 (kon.)
Jablonec – Jihlava 1:1 (kon.) | Zlín jun. – Vítkovice 1:5 (kon.) | Dunajská Streda – Fehérvár 1:1 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
1:1 (1:1)
MOL Fehérvár FC
sk Úterý 26.06.2018, 18:00 • Sportarena des SV Bad Erlach, Rakúsko • Přípravný zápas

Ja vám ďakujem za pozornosť pri sledovaní textového prenosu a prajem ešte pekný zvyšok večera. (19:49:07)

Nedeje sa tak, stretnutie medzi Dunajskou Stredou a maďarským Videoton FC sa končí remízou 1:1. O góly sa postarali ešte v prvom polčase Scsepovics s Bayom. Tempo hry v druhom polčase upadlo, napriek tomu sa tím zo Žitného ostrova v tomto meraní síl vôbec nestratil. Práve naopak, často bol lepším mužstvom na trávniku.

90

90
    Načali sme už záverečnú minútu riadnej hracej doby. Otázkou zostáva, či sa po nákope Slančíka ešte pridá aj nejaká tá sekunda navyše.

89
    Ádám Kovácsik chytá vysoký center do náručia a nepúšťa ho, ani keď tvrdo dopadá na zem.

88
    István Kovács si už počínal voči Koštrnovi aj faulom. Ak by sa nejednalo o prípravný zápas, rozhodca by z vrecka ťahal aj žltú kartu.

88
    Almási si nevypýtal nedovolený zákrok od Juhásza na ľavom krídle, Videoton tak získal loptu.

87
    Lazovics si pomáhal v súboji s Divkovićom rukami, ponechanú výhodu však DAC zahadzuje.

86
    Menej ako päť minút do konca, pri lopte Dunajská Streda. Tá si pomáha spätnou prihrávkou až na Slančíka.

84
    Futbalisti oboch celkov už toho majú dosť, svojou mierou k tomu prispelo aj počasie. V obci Erlach naďalej prší.

83
    Štandardka, ktorú Koštrna vybojoval sa končí neúspechom. Marco Rossi žiada od svojich hráčov väčšiu presnosť na kopačkách.

82
    Neúprosne sa blíži záver duelu a ďalší hráč slovenského tímu v problémoch. Kristián Koštrna sa len veľmi ťažko dostáva späť na vlastné.

81
    Výborne pohybujúci sa Divković v ďalšej šanci. Čo tomu chýbalo, aby si chorvátsky útočník spracoval loptu a zakončil.
    80. Almási (DUN)

Zdroj: youtube.com – FC DAC 1904

80
    A práve Almási sa pokúsil prekvapiť Kovácsika. Krížna strela z veľkej vzdialenosti vyzerala nebezpečne, no napokon minula cieľ.

79
    Na hrote útoku DAC-u sa už pohybuje aj urastený, bez štyroch centimetrov dvojmetrový Ladislav Almási.

78
    Scsepovics sa opäť ochotne porúča na zem v pokutovom území súpera a ešte sa aj dožaduje spravodlivosti. Tá je však taká, že sa malo pokračovať v hre ďalej bez prerušenia.

77
    Akcie predvádzané v uplynulých minútach sú výrazne nepresné, platí to pre obe strany.

75
    Marko Scsepovics najprv nedokázal obohrať súpera pred veľkým vápnom a potom z frustrácie prišliapol nohu Slančíkovi, ktorý sa chystal rozohrať. Jasná žltá karta.