Europa – Priština 1:1 (kon.) | Birkirkara – KÍ Klaksvík 1:1 (kon.) | B36 Tórshavn – St Joseph's 1:1 (kon.)
Cefn Druids – Riteriai 1:1 (kon.) | Engordany – Folgore 2:1 (kon.) | Tre Fiori – Bala Town 3:0 (kon.)
B36 Tórshavn
1:1 (1:1)
St Joseph's FC
Čtvrtek 28.06.2018, 20:00 • Gundadalur (Tórshavn) • Evropská liga (předkola) • Předkolo

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 5:2. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:13. (21:56:27)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí remízovým výsledkem 1-1, což hraje do karet hostujícímu celku. Tórshavn sice měl výraznou územní převahu, avšak na velmi dobře chytajícího Robbu vyzrál pouze jedinkrát. Gibraltarský celek si tak do odvety odváží nadějný výsledek, bude mu totiž stačit i bezbranková remíza.

90+8

90+6
    Jenomže hosté odehrávají poslední vteřiny zkušeně, neboť jsou s míčem na útočné polovině.

90+4
    Žlutou kartu dostává Dexter Panzavechia (St Joseph's FC).

90+4
    Další zákrok si připsal hostující brankář Robba, který opravdu drží svůj celek. Tórshavn má na případnou branku ještě několik minut.

90+3
    Žlutou kartu dostává Ivan Lobato (St Joseph's FC).

90+2
    Domácí zadák Faero se natlačil do zakončení, nakonec ale vůbec netrefil branku.

90
    Druhý poločas bude nastaven o sedm minut.

89
    Nyní jsme se dočkali zakončení. Obstaral jej domácí forvard Saag, který ale nevyzrál na Robbu.

88
    Domácí se okamžitě pokusili o rychlý protiútok, který skončil tak rychle, jak začal. St Joseph's odráží jeden útok za druhým.

87
    Panzavechia se ihned po svém příchodu na hrací plochu zapojil do útočení, nacházel se ale v ofsajdu.

86
    Jeden z mála útoků v podání St Joseph's skončilo ofsajdovým postavení, ve kterém se nacházel Munoz.

85
    Tórshavn vrhá všechny zbytky sil do útoku, naopak soupeř do neúnavného bránění.

81
    Do konce zápasu zbývá už jen něco málo přes deset minut. Hosté i nadále drží nadějný výsledek do odvetného zápasu.

80
    Střídání v týmu St Joseph's FC: ze hřiště odchází Boro, přichází Dexter Panzavechia.

80
    Jakoby to hráči St Joseph's FC chtěli uhrát přes zdržování. Na zelený pažit totiž ulehl další hráč gibraltarského celku.

79
    Zdá se, že se závěrečné minuty odehrají na hostující polovině. St Joseph's se pouze brání...

78
    Do pokutového území přiletěl polovysoký centr, který se stal snadnou kořistí Robby. Navíc ho fauloval dotírající Agnarsson.