Europa – Priština 1:1 (kon.) | Birkirkara – KÍ Klaksvík 1:1 (kon.) | B36 Tórshavn – St Joseph's 1:1 (kon.)
Cefn Druids – Riteriai 1:1 (kon.) | Engordany – Folgore 2:1 (kon.) | Tre Fiori – Bala Town 3:0 (kon.)
SP Tre Fiori
3:0 (3:0)
Bala Town FC
Čtvrtek 28.06.2018, 20:45 • Tullo Morgagni, Forlì • Evropská liga (předkola) • Předkolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi pro tuto chvíli loučím, přejí příjemný zbytek čtvrtečního noci a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (23:04:50)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:4. Rohy: 0:7. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 22:15.

Je dobojováno! Tre Fiori zvládnul dnešní první zápas nultého předkola Evropské ligy, když si na vlastním hřišti poradil s Bala Townem hladce 3:0. Střeleckou listinu dnešního utkání otevřel v 7. minutě vlastní gól Anthonyho Mileyho. Další branka padla až ve 32. minutě, kdy se trefil Giacomo Prancucci. Poslední branka padla za další čtyři minuty a tu měl na svědomí Mirco Vassallo. To bylo pro první poločas vše. Ve druhé půli žádný gól nepadnul. Zápas se dohrával úplně odlišným stylem než by bylo zdrávo. Sudí Todorov rozdal šest žlutých karet čtyři minuty. Definitivní tečku ovšem dal až Pracucci, který byl v 80. minutě vyloučen. Uvidíme, jak se bude vyvíjet odveta, která je naplánována na příští čtvrtek ve Walesu.

90+5

90+4
    Sheridan v samém závěru utkání orazítkoval tyč domácí branky. Tohle byla pro Bala Town slibná šance.

90+3
    Mangan sice skvěle nacentroval, ale nic závažného pro brankáře Pizzolata to nebylo.

90+2
    Zápas se zřejmě bude dohrávat na polovině Tre Fiori. Bala Town má k dispozici další rohový kop.

90+1
    Zápas se prodlouží o čtyři nastavené minuty.

90
    Hosté opět mohli v závěru poločasu rozehrávat rohový kop. Centr byl příliš dlouhý a vápna přeletěl.

88
    Tlak hostujícího celku pomalu opadá, hra už se výrazně nepřelévá z jedné strany na druhou. Zápas se bude dohrávat.

87
    Střídání v týmu SP Tre Fiori: ze hřiště odchází Vassallo, přichází Sossio.

86
    Hostující tým se nadechuje k finálnímu tlaku na domácí polovině, Navíc Burns vybojoval pro svůj tým standardní situaci.

84
    Střídání v týmu SP Tre Fiori: ze hřiště odchází Teodorani, přichází Della Valle.

83
    Zápas se blíží ke svému konci. Tým z Walesu má v posledních minutách velkou šancí aspoň korigovat výsledek do odvety.

80
    Střelec druhé branky domácího týmu byl po faulu na Horwooda vyloučen.

79
    Střídání v týmu Bala Town FC: ze hřiště odchází Miley, přichází Hayes.

78
    Sheridan ve slibné šanci zklamal a branku nešťastně přestřelil. Pizzolato se protáhne odkopem od branky.

77
    Čím víc se blíží konec zápasu, tím hra má větší spád. Akce střídá akci, už chybí jenom další branky.