Mladá Boleslav – Dukla Praha 3:2 (kon.) | Teplice – Příbram 2:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
3:2 (0:0)
FK Dukla Praha
Neděle 22.07.2018, 10:30 • Adidas Aréna, Mladá Boleslav • Juniorská liga – Čechy • 1. kolo

87
    Jiří Valenta se opět zapisuje do statistik tohoto zápasu, po dvou gólech jde na jeho konto i žlutá karta.

86
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Vítek Vejr, přichází Vladyslav Jerchov.
    84. Adam MANSFELD - 3:2

84
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Obrat je dokonán a Mladá Boleslav pár minut před koncem vede 3:2! Jeden z domácích fotbalistů byl na útočné polovině zcela sám, přesto si zpracoval těžký míč a došel s ním až do vápna, kde na sebe přitáhl snad čtyři obránce Dukly a ideálně přihrál ADAMU MANSFELDOVI, který jednoduše překonal Hrušku střelou k jeho levé tyči.

78
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází David Novák, přichází Adam Mansfeld.
    74. Jiří Valenta - 2:2

74
    Domácí smazali manko z úvodu druhé půle a srovnávají na 2:2! Obrana Dukly si znovu počínala hodně ledabyle a nechala projít soupeře až do vápna, kde ještě došlo k přiťuknutí na JIŘÍHO VALENTU a ten zkušeně přidal svůj dnešní druhý gól.

68
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Dominik Vyleta, přichází Karel Schneider.

68
    Žlutou kartu dostává Daniel Novák (FK Mladá Boleslav).
    67. Jiří VALENTA - 1:2

67
    Domácí snižují na rozdíl jediné trefy! Vítek Vejr pustil přihrávku z levé strany za svá záda, kde se nacházel JIŘÍ VALENTA. Jeho střela sice šla doprostřed branky, ale Hruška ji trestuhodně propustil mezi nohama do sítě.

62
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Mohamed Doumbia, přichází Matyáš Kubů.

55
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Miroslav Keresteš, přichází David Krčmář.

55
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Michal Dohnalík, přichází Matěj Šimon.

55
    Žlutou kartu dostává David Šolaja (FK Dukla Praha).
    51. Vojtěch MENTBERGER - 0:2

51
    Dukla právě vstřelila branku!
    Pár chvil po prvním gólu přidávají Pražané další úder! Radovan Mašek doběhl nezachycený míč na pravé straně a ideálně načasoval přihrávku na nabíhajícího VOJTĚCHA MENTBERGERA, o kterém domácí obrana vůbec nevěděla a hodně mu usnadnila gólové zakončení.
    48. Kristian Janko - 0:1

48
    Hosté se v osmačtyřicáté minutě dostávají do vedení! Základem celé akce byl nákop z poloviny hřiště, po které přišla střela bez přípravy z nějakých osmnácti metrů. Mikulec ji vyrazil jen před sebe a dorážející KRISTIAN JANKO už to měl jednoduché.

31
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Vojtěch Kolman, přichází Kristian Janko.