Šafránek – Dutra Silva 2:0 (kon.) | Otte – Horanský 0:2 (kon.)
4 64
Filip Horanský
2
6 7
sk Čtvrtek 26.07.2018, 13:23Challenger Praha - Advantage Cars Prague Open by Sport-Technik Bohemia (antuka) • Osmifinále

6:7
    GEM, SET, ZÁPAS Filip Horanský! V skrátenej hre napokon uspel náš tenista, ktorý tak vyhráva toto stretnutia 2:0 na sety a vyraďuje teda turnajovú sedmičku!

2-6
    Štyri mečbaly pre slovenského tenistu!

6:6
    Čistou hrou vyrovnáva Filip Horanský stav druhého setu na 6:6, takže o osude tohto dejstva bude rozhodovať tajbrejk!

6:5
    Ktorý sa mu na druhýkrát podarilo využiť, takže vyhráva v druhom sete 6:5 a Filip Horanský pôjde podávať na udržanie sa v tejto sade hry. Razom sa to tak celé otočilo, ešte to môže byť poriadne dramatické stretnutie.

40-A
    Štvrtý brejkbal pre slovenského tenistu!

40-A
    Je tu však tretí brejkbal pre nášho tenistu!

15-40
    Filip Horanský získava dva brejkbaly!

5:5
    Oscar Otte už tento pokus nepremrhal a tak berie podanie na víťazstvo nášmu tenistovi a vyrovnáva stav v druhom sete na 5:5! Nemecký tenista tak má stále šancu zabojovať o štvrťfinále.

A-40
    Je tu však štvrtý brejkbal pre Otteho!

A-40
    Dropšot nášho tenistu končí na páske, tretí brejkbal na záchranu pre Otteho!

40-15
    Oscar Otte získava dva brejkbaly na udržanie sa v tomto zápase!

4:5
    Znov aut od nášho tenistu, takže Oscar Otte zvládol dôležité podanie a znižuje stav v druhom sete na 4:5! Po krátkej prestávke však pôjde Filip Horanský podávať na víťazstvo v zápase.

3:5
    Filip si pomohol kvalitným druhým podaním a tak dokázal potvrdiť brejk, čím sa dostáva do vedenia 5:3 v druhom sete! Oscar Otte teda ide podávať na udržanie sa v tomto zápase.

3:4
    Druhý pokus nášho tenistu je už úspešný a tak Filip získava prvé podanie súpera v druhom sete, čím sa dostáva do vedenia 4:3 a po krátkej prestávke bude podávať na potvrdenie brejku!

15-40
    Dva brejkbaly pre slovenského tenistu, Otte zahral loptičku len do autu!

3:3
    Slovenský tenista úspešne zapracoval na sieti a tak vyrovnáva stav v druhom sete na 3:3!

3:2
    Ktorý sa mu aj podarilo využiť a tak vyhráva v druhom sete 3:2!

2:2
    Na sieti Filip využíva gembal a vyrovnáva stav v druhom sete na 2:2!

2:1
    Filip Horanský je v poriadku a tak budeme v tomto zápase pokračovať!

2:1
    Napokon to je Filip Horanský, kto o to požiadal. Snáď to nebude nič vážne a bude môcť v tomto zápase pokračovať.

2:1
    Jeden z hráčov si vyžiadal prestávku na ošetrenie!

2:1
    Druhým esom v zápase ukončil Otte tento gem a ujíma sa vedenia 2:1 v druhom sete!

A-40
    Gembal pre podávajúceho hráča.

1:1
    Ktorý aj úspešne premenil a vyrovnáva stav v druhom sete na 1:1!

1:0
    Aut z rakety nášho tenistu a tak Oscar Otte udržal prvý servis v druhom sete a ujíma sa vedenia 1:0!

4:6
    Ten sa podarilo nášmu tenistovi úspešne premeniť a tak sa stáva víťazom prvého setu po výsledku 6:4! Sledovali sme veľmi vyrovnanú prvú sadu hry, hlavne tretí gem mal veľmi dlhé trvanie. Trocha som sa bál, aby sa na Filipovi nejako nepodpísalo tých sedem nevyužitých brejkbalov v treťom geme, ale napokon ustál aj situáciu pri strate podania, ktoré si ihneď zobral naspäť a potom už dotiahol prvý set do úspešného konca.

30-40
    Filip Horanský získava setbal!

4:5
    Hneď ten prvý aj využíva, čiže vedie v prvom sete 5:4 a po krátkej prestávke pôjde podávať na víťazstvo v prvom sete!

4:4
    Hneď ten prvý aj využíva a tak vyrovnáva stav prvého setu na 4:4! Filip sa teda vracia späť do prvého dejstva, ktoré zrejme ešte bude mať dlhého trvania.

4:3
    Konečne dokázal Filip využiť brejkbal a tak si berie späť svoje stratené podanie! Znižuje teda stav prvého setu na 3:4 a po krátkej prestávke a výmene loptičiek pôjde podávať na potvrdenie brejku.

15-40
    Úder podávajúceho tenistu končí na páske, Filip získava dva brejkbaly!

4:2
    Oscar Otte neváhal a prvú brejkbalovú možnosť v zápase využíva, čiže prerazil podanie nášmu tenistovi a ujíma sa vedenia 4:2 v prvom sete!

40-15
    Dva brejkbaly pre nemeckého tenistu!

3:2
    Priamym bodom z podania ukončil Otte tento gem, aj on teda získava prvú čistú hru v zápase a dostáva sa do vedenia 3:2 v prvom sete!

2:2
    Filip Horanský si pripisuje prvú čistú hru v zápase a vyrovnáva stav prvého setu na 2:2!

2:1
    Tak toto bol extrémne dlhý gem, ktorý napokon so šťastím získava Oscar Otte a vyhráva teda v prvom sete 2:1! Filip mal k dispozícii sedem brejkbalov, ale ani jeden sa mu nepodarilo využiť.

40-A
    Siedmy brejkbal pre slovenského tenistu!

40-A
    Aut z rakety podávajúceho hráča, šiesty brejkbal pre Filipa Horanského!

40-A
    Úder podávajúceho hráča sa nedostal na druhú stranu, piaty brejkbal pre Filipa Horanského!

40-A
    Bekhend podávajúceho hráča končí na sieti, brejkbal pre Filipa!

40-A
    Tretí brejkbal pre nášho tenistu po nevynútenej chybe súpera!

40-40
    Bekhend slovenského tenistu zastavuje páska, takže sa presúvame na zhodu 40:40!

15-40
    Prichádza víťazný úder z rakety nášho tenistu, Filip získava prvé dva brejkbaly v tomto zápase!

1:1
    Oscar Otte sa pokúsil o dropšot, ktorý však zastavuje páska a tak Filip získava prvý gem v tomto zápase, ktorým vyrovnáva v prvom sete na 1:1!

1:0
    Dlhšiu výmenu zakončil náš tenista úderom do pásky, takže Oscar Otte si udržal prvé podanie a ujíma sa vedenia 1:0 v prvom sete!