Plzeň – Liberec | 1:0 (kon.) |
Slavia – Plzeň | 3:2 (kon.) | | | Příbram – Bohemians 1905 | 3:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Jablonec | 4:3 (kon.) |
Sparta – Mladá Boleslav | 2:2 (kon.) |
Brno – Karviná | 2:0 (kon.) |
Ufa – Lok. Moskva | 0:0 (kon.) |
Pogoň – Piast Gliwice | 0:2 (kon.) |
PSG – Atlético | 3:2 (kon.) |
konec
FC Ufa
0:0
(0:0)
FK Lokomotiv Moskva
81
|
Další žlutá karta pro Ufu, za zákrok ve středovém kruhu byl potrestán Denis Tumasjan.
|
|
77
|
Žlutou kartou za tvrdý zákrok na Barinova byl potrestán domácí Sylvester Igboun, protivníka bolestivě přišlápl kolíky.
|
|
54
|
První žlutá karta utkání, za zastavení unikajícího protivníka ji dostal domácí Ionu Nedelcearu.
|
Branky:
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 2:5. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 16:7.
Rozhodčí: Michail Vilkov – Vladimir Minevič, Rašid Abusujev
Diváci:
Karty: 54. Nedelcearu (UFA), 77. Igboun (UFA), 81. Tumasjan (UFA)
Neproměněná penalta: 90+4. Igboun (UFA), brankář Guilherme zneškodnil
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 2:5. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 16:7.
FC Ufa:
Bělenov – Suchov, Nedelcearu, Tumasjan, Alikin (C), Jokić – Paurević, Salatić, Obljakov (86. O. Vaněk) – Igboun, Fatai (78. Zasejev).
Náhradníci: Černov, Šelija – Carp, O. Vaněk, Zasejev, Pucko, Živogljadov, Tabidze, Krugovoj, Bezdenežnych.
Trenér:
FK Lokomotiv Moskva: Guilherme – Barinov, Ćorluka, S. Kvěrkvelija, Rybus – Igor Denisov (C), Ignatěv – Farfán, Al. Mirančuk, Manuel Fernandes – Éder (67. An. Mirančuk).
Náhradníci: Kočenkov – Idowu, An. Mirančuk, Tarasov, Michalik, Rotenberg, Tugarev, Kulikov, Žemaletdinov, Lysov, Mironov, Vitalij Denisov.
Trenér:
Náhradníci: Černov, Šelija – Carp, O. Vaněk, Zasejev, Pucko, Živogljadov, Tabidze, Krugovoj, Bezdenežnych.
Trenér:
FK Lokomotiv Moskva: Guilherme – Barinov, Ćorluka, S. Kvěrkvelija, Rybus – Igor Denisov (C), Ignatěv – Farfán, Al. Mirančuk, Manuel Fernandes – Éder (67. An. Mirančuk).
Náhradníci: Kočenkov – Idowu, An. Mirančuk, Tarasov, Michalik, Rotenberg, Tugarev, Kulikov, Žemaletdinov, Lysov, Mironov, Vitalij Denisov.
Trenér:
Rozhodčí: Michail Vilkov – Vladimir Minevič, Rašid Abusujev
Diváci:
Aleš Pur
@PurAles