Opava – Přerov 4:3 (kon.) | Jihlava – Kokšetau 2:0 (2:3 po s.n.)
Pátek 03.08.2018, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Přípravné zápasy

V samostatných nájezdech zvítězil tým Arlan Kokšetau.
    Autorem vítězné branky je DIMA ORLOV.

58:51
    Ještě ale může být sníženo! 69 sekund před koncem jde ven Zeman za nedovolené bránění a Arlan hraje bez gólmana!

53:39
    Dukla může definitivně stvrdit dnešní výhru. Jegorov jde ven za držení.

51:00
    Dukle opravdu dnes vyloučení škodí. Pravda ale je, že Brož musel seslat k zemi soupeře, aby zabránil možné střele z bezprostřední blízkosti. Dvě minuty, napadení.

50:41
    Dvojšance Dukly! Zpoza brány se vyjevil Osmík a pořádně překvapil Demidovova, do brány mohl dorážet Čermák, ale v těžké pozici mířil pouze do boční sítě!

49:35
    Oboustranné vyloučení. Nejprve byl signalizován trest pro Orlova, který nepříjemně sekl Štebiha, domácí obránce mu to ale krosčekem vrátil a tresty se tak zkrátí. Hraje se 5 na 5.

49:00
    Dukla přešla do protiútoku a na pravý kruh dostal nabito Kajínek, jeho střela se mírně otřela o lapačku Demidovova a mířila ven!

42:57
    Další trest pro Jihlavu. Vyloučeným je Suchánek za háček na Savenkova. Pravda ale je, že sudí trestal spíš následek, tedy nepříjemný náraz do mantinelu, než faul.

38:56
    Vyloučení v týmu Arlan Kokšetau (Dovgaň – 2 min., zásah do nohou).

38:37
    Čermák se dostal opět osamocen před Demidovova, ale nedokázal pod něj zasunout puk, a proto je stav stále 2:0!

35:53
    Vyloučení, na to Jihlava doplácí asi nejvíce v celém utkání. Opět se jednalo o přestupek v útočném pásmu, vyloučeným je Skořepa za podražení.

33:27
    Pekr to s prací holí přehnal výrazně a je vyloučen za sekání poté, co rozlomil hrací nástroj Trjasunovovi.

27:06
    Dukla právě vstřelila branku!
    Naprosto po zásluze je to o dvě branky! Čachotský nejprve nepochodil s přihrávkou na Zemana přes obránce, Zeman ale dokázal vrátit kotouč na modrou JANU POHLOVI, který nekompromisní bombou od modré všechno prostřelil. Že by další Stříteský? Asistence: Adam Zeman, Tomáš Čachotský.

25:53
    Hlinka si zpracoval kotouč na středové čáře a táhl útok, nicméně mu puk odskočil od hole kousek za modrou čárou a Dukla musela rozjíždět útok znova. Přesto ale předvedla dobrou akci, Dostálek nahrál na Čachotského, ten vyzkoušel střelu mezi nohama, nic jiného mu ani nezbývalo, kotouč prolétl kousek od levé tyče!

22:36
    Současně s koncem oslabení Jihlavy to mohlo být o dva! Zleva se do otevřené obrany řítil Čermák, zkusil přetáhnout a následně vrátit puk do branky, Demidov ale zasáhl včas!

21:44
    LUKÁŠ ANDĚL je tím, kdo zapsal první gól Dukly v sezoně! Právě na něj mířila nahrávka od Půži v předbrankovém prostoru, Anděl sice trochu se štěstím, ale přesto kotouč dostal do hostující branky! Asistence: Václav Půža

20:35
    Hru 4 na 4 ale degradoval Skořepa, který narazil na mantinel hodně tvrdě jednoho z hostí a je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

20:12
    Domácí Štindl se prezentoval zajímavou střelou, která nadělala Demidovovi dost problémů. Bude se ale vylučovat, na trestnou míří hostující Borovikov za podražení.

19:35
    Dostálek u domácí střídačky tvrdě sundal na zem Jermolajeva, přesto hra pokračovala dále a o následné nutnosti vylučovat Štebiha za podražení by se dalo debatovat dlouho.

14:32
    Domácí v plném počtu. Ale jen do té doby, než Půža podrazil pronikajícího Šitikovova a dostává dvě minuty. Pro Arlan se tak jedná prakticky o čtyři minuty přesilovky.

12:27
    Dostálek je poprávu vyloučen. Hostujícímu Bortnikovovi nasadil tvrdou hrazdu v útočném pásmu a dostává dvě minuty za napadení.

11:21
    Osmík dostal do jízdy přihrávku od Jiránka, z levého kruhu Osmík trefil pouze Demidovovu masku a hra je tak přerušena!

10:16
    Dovgaň nakonec po poradě dostává 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku, menší trest odsedí Kločkov.

07:02
    Prvním trestaným hráčem dnes je hostující Borovikov, dostává dvě minuty za hákování.

02:42
    A mohli křičet gól! Chlubna výborně obral na útočné modré obránce, druhého navázal na sebe a předal puk úplně volnému Půžovi, ten ale zblízka nechal vyniknout Demidova!

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 22. Anděl (Půža), 28. Pohl (Zeman, Čachotský) – rozh. náj. Orlov