Vítkovice – Kometa Brno 8:3 (3:1 po s.n.)
8:3 (2:1, 1:0, 2:2 - 2:0)
HC Kometa Brno
Pátek 03.08.2018, 13:00 • MFH Ostrava • Přípravné zápasy dorostu

Mějte příjemný zbytek dne, já se budu těšit opět někdy na počtenou. (15:18:59)

Dnešní zápas je u konce, diváci, kteří dnes navštívili Multifunkční arénu v Ostravě si jistě přišli na své, jako bonusu se jim dostalo řádného ochlazení, které je v tomto tropickém počasí jistě vítáno.

Ve zkušebních nájezdech vyhráli také domácí. Na každé straně jelo po pěti hráčích, vítkovičtí se trefili třikrát, hosté jen v jednom.

65:00
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Rozhodující nájezd vstřelil JOSEF KREJSA – 8:3.

Konec prodloužení.

64:15
    Další branku v prodloužení střílí po nahrávce Kotáska JAN SCHAUER – 7:3. Asistence: Alex Kotásek.

63:32
    Vítkovičtí zvyšují své skóre SAMUELEM RAJČANEM – 6:3. Asistence: Marek Brada.

60:01

Cvičně se ještě sehraje krátké prodloužené, po kterém budou následovat samostatné nájezdy.

Konec 3. třetiny.

59:47
    ALEX KOTÁSEK definitivně stvrzuje výhru domácích, když trefuje opuštěnou klec – 5:3. Bez asistence.

58:39
    Za vítkovické je vyloučen gólman Münch, jehož trest odpyká Petr. Kometa zkusí hru bez brankáře.

57:57
    Kometa právě vstřelila branku!
    Kometě se opět podařilo snížit, svou druhou branku v zápase střílí JAKUB BRABENEC – 4:3. Asistence.Jakub Kos.

43:50
    Vítkovičtí nenechali nic na poslední chvíli a rychle se dostávají znovu do dvoubrankového vedení díky ALEXOVI KOTÁSKOVI – 4:2. Asistence: Marek Brada.

42:52
    Hosté využívají přesilovku ADAMEM STUDENÝM a snižují na rozdíl jediné branky – 3:2. Asistence: Jakub Brabenec, Jakub Kos.

41:47
    Za sekání je mezi trestoměřiče odeslán domácí Schauer.

41:13
    Vítkovičtí se teď museli bránit tlaku hostujícího mužstva. Vše vyřešil až gólman.

40:01

Druhá třetina přinesla jen jednu branku, a to do sítě Komety. Oba celky v polovině utkání vyměnily gólmany. Hraje se poměrně živý hokej na obě strany.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 3. Krejsa (Cubo, Petr), 9. Kubík (Schauer), 28. Bystroň (Krejsa), 44. Kotásek (Brada), 60. Kotásek, 64. Rajčan (Brada), 65. Schauer (Kotásek), rozh. náj. Krejsa – 18. Brabenec, 43. Studený (Brabenec, Kos), 58. Brabenec (Kos)