Daniel Ryl
Dvojice pro play off Evropské ligy:
MISTROVSKÁ ČÁST
Olimpija Ljubljana (SVN)/HJK (FIN) – Crvena zvezda (SRB)/Spartak Trnava (SVK)
H. Beer-Ševa (ISR)/APOEL (CYP) – Astana (KAZ)/Dinamo Záhřeb (CRO)
Cork (IRL)/Rosenborg (NOR) – Salzburg (AUT)/Shkëndija (MKD)
Legia (POL)/Dudelange (LUX) – Alaškert (ARM)/CFR Kluž (ROU)
Spartaks Jurmala (LVA)/Suduva (LTU) – Celtic (SCO)/AEK Atény (GRE)
Šeriff (MDA)/Valur (ISL) – Karabach (AZE)/BATE Borisov (BLR)
Malmö (SWE)/Vidi (HUN) – TNS (WAL)/Midtjylland (DEN)
Torpedo Kutaisi (GEO)/Kukësi (ALB) – Ludogogorets (BUL)/Zrinjski (BIH)
NEMISTROVSKÁ ČÁST
Sigma Olomouc (CZE)/Kajrat Almaty (KAZ) v Sevilla (ESP)/Žalgiris Vilnius (LTU)
Sarpsborg (NOR)/HNK Rijeka (CRO) – Pjunik (ARM)/Maccabi Tel-Aviv (ISR)
Jagiellonia Białystok (POL)/Gent (BEL) – Mariupol (UKR)/Bordeaux (FRA)
Nordsjælland (DEN)/Partizan (SRB) – Beşiktaş (TUR)/LASK Linec (AUT)
Slovan Bratislava (SVK)/Rapid Vídeň (AUT) – Hajduk Split (CRO)/FCSB (ROU)
Apollon Limassol (CYP)/Dinamo Brest (BLR) – Vitesse (NED)/Basilej (SUI)
Rangers (SCO)/Maribor (SVN) – Hapoel Haifa (ISR)/Atalanta (ITA)
Nordsjælland (DEN)/Partizan (SRB) – CSKA Sofia (BUL)/Kodaň (DEN)
Dinamo Minsk (BLR)/Zenit (RUS) – Hibernian (SCO)/Molde (NOR)
Trenčín (SVK)/Feyenoord (NED) – Sturm Graz (AUT)/AEK Larnaka (CYP)
Genk (BEL)/Lech Poznań (POL) – Spartak Subotica (SRB)/Brøndby (DEN)
Olympiacos (GRE)/Luzern (SUI) – İstanbul Başakşehir (TUR)/ Burnley (ENG)
Zorja Luhaňsk (UKR)/Braga (POR) – RB Lipsko (GER)/U Craiova (ROU)
Koše pro los play off Evropské ligy
MISTROVSKÁ ČÁST
Skupina 1:
Nasazené dvojice:
1: Salzburg (AUT)/Shkëndija (MKD)
2: Crvena zvezda (SRB)/Spartak Trnava (SVK)
3: Astana (KAZ)/Dinamo Záhřeb (CRO)
Nenasazené dvojice:
1: Legia Varšava (POL)/ F91 Dudelange (LUX)
2: Alaškert (ARM)/CFR Kluž (ROU)
3: Olimpija Ljubljana (SVN)/HJK Helsinki (FIN)
4: Cork City (IRL)/Rosenborg (NOR)
5: Hapoel Beer-Ševa (ISR)/ APOEL (CYP)
Skupina 2:
Nasazené dvojice:
4: Malmö (SWE)/Vidi (HUN)
5: Celtic (SCO)/AEK Atény (GRE)
6: Karabach (AZE)/BATE Borisov (BLR)
Nenasazené dvojice:
6: Ludogorec Razgrad (BUL)/Zrinjski (BIH)
7: Šeriff (MDA)/Valur Reykjavík (ISL)
8: Spartaks Jūrmala (LVA)/Sūduva (LTU)
9: The New Saints (WAL)/Midtjylland (DEN)
10: Torpedo Kutaisi (GEO)/Kukësi (ALB)
NEMISTROVSKÁ ČÁST
Skupina 1:
Nasazené dvojice:
1: Pjunik (ARM)/Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2: Beşiktaş (TUR)/LASK Linec (AUT)
3: Jagiellonia Białystok (POL)/Gent (BEL)
4: Sevilla (ESP)/Žalgiris Vilnius (LTU)
Nenasazené dvojice:
5: Sarpsborg (NOR)/HNK Rijeka (CRO)
6: Nordsjælland (DEN)/Partizan (SRB)
7: Mariupol (UKR)/Bordeaux (FRA)
8: Sigma Olomouc (CZE)/Kajrat Almaty (KAZ)
Skupina 2:
Nasazené dvojice:
1: Vitesse (NED)/Basilej (SUI)
2: CSKA-Sofia (BUL)/Kodaň (DEN)
3: Rangers (SCO)/Maribor (SVN)
4: Hajduk Split (CRO)/FCSB (ROU)
Nenasazené dvojice:
5: Apollon Limassol (CYP)/Dinamo Brest (BLR)
6: Hapoel Haifa (ISR)/Atalanta (ITA)
7: Ufa (RUS) /Progrès Niederkorn (LUX)
8: Slovan Bratislava (SVK)/Rapid Vídeň (AUT)
Skupina 3:
Nasazené dvojice:
1: Dinamo Minsk (BLR)/Zenit (RUS)
2: Olympiacos (GRE)/Lucern (SUI)
3: Genk (BEL)/Lech Poznań (POL)
4: Zorja Luhaňsk (UKR)/Braga (POR)
5: Trenčín (SVK)/Feyenoord (NED)
Nenasazené dvojice:
6: RB Lipsko (GER)/U Craiova (ROU)
7: Spartak Subotica (SRB)/Brøndby (DEN)
8: Hibernian (SCO)/Molde (NOR)
9: Sturm Graz (AUT)/AEK Larnaka (CYP)
10: İstanbul Başakşehir (TUR)/ Burnley (ENG)
MISTROVSKÁ ČÁST
Olimpija Ljubljana (SVN)/HJK (FIN) – Crvena zvezda (SRB)/Spartak Trnava (SVK)
H. Beer-Ševa (ISR)/APOEL (CYP) – Astana (KAZ)/Dinamo Záhřeb (CRO)
Cork (IRL)/Rosenborg (NOR) – Salzburg (AUT)/Shkëndija (MKD)
Legia (POL)/Dudelange (LUX) – Alaškert (ARM)/CFR Kluž (ROU)
Spartaks Jurmala (LVA)/Suduva (LTU) – Celtic (SCO)/AEK Atény (GRE)
Šeriff (MDA)/Valur (ISL) – Karabach (AZE)/BATE Borisov (BLR)
Malmö (SWE)/Vidi (HUN) – TNS (WAL)/Midtjylland (DEN)
Torpedo Kutaisi (GEO)/Kukësi (ALB) – Ludogogorets (BUL)/Zrinjski (BIH)
NEMISTROVSKÁ ČÁST
Sigma Olomouc (CZE)/Kajrat Almaty (KAZ) v Sevilla (ESP)/Žalgiris Vilnius (LTU)
Sarpsborg (NOR)/HNK Rijeka (CRO) – Pjunik (ARM)/Maccabi Tel-Aviv (ISR)
Jagiellonia Białystok (POL)/Gent (BEL) – Mariupol (UKR)/Bordeaux (FRA)
Nordsjælland (DEN)/Partizan (SRB) – Beşiktaş (TUR)/LASK Linec (AUT)
Slovan Bratislava (SVK)/Rapid Vídeň (AUT) – Hajduk Split (CRO)/FCSB (ROU)
Apollon Limassol (CYP)/Dinamo Brest (BLR) – Vitesse (NED)/Basilej (SUI)
Rangers (SCO)/Maribor (SVN) – Hapoel Haifa (ISR)/Atalanta (ITA)
Nordsjælland (DEN)/Partizan (SRB) – CSKA Sofia (BUL)/Kodaň (DEN)
Dinamo Minsk (BLR)/Zenit (RUS) – Hibernian (SCO)/Molde (NOR)
Trenčín (SVK)/Feyenoord (NED) – Sturm Graz (AUT)/AEK Larnaka (CYP)
Genk (BEL)/Lech Poznań (POL) – Spartak Subotica (SRB)/Brøndby (DEN)
Olympiacos (GRE)/Luzern (SUI) – İstanbul Başakşehir (TUR)/ Burnley (ENG)
Zorja Luhaňsk (UKR)/Braga (POR) – RB Lipsko (GER)/U Craiova (ROU)
Koše pro los play off Evropské ligy
MISTROVSKÁ ČÁST
Skupina 1:
Nasazené dvojice:
1: Salzburg (AUT)/Shkëndija (MKD)
2: Crvena zvezda (SRB)/Spartak Trnava (SVK)
3: Astana (KAZ)/Dinamo Záhřeb (CRO)
Nenasazené dvojice:
1: Legia Varšava (POL)/ F91 Dudelange (LUX)
2: Alaškert (ARM)/CFR Kluž (ROU)
3: Olimpija Ljubljana (SVN)/HJK Helsinki (FIN)
4: Cork City (IRL)/Rosenborg (NOR)
5: Hapoel Beer-Ševa (ISR)/ APOEL (CYP)
Skupina 2:
Nasazené dvojice:
4: Malmö (SWE)/Vidi (HUN)
5: Celtic (SCO)/AEK Atény (GRE)
6: Karabach (AZE)/BATE Borisov (BLR)
Nenasazené dvojice:
6: Ludogorec Razgrad (BUL)/Zrinjski (BIH)
7: Šeriff (MDA)/Valur Reykjavík (ISL)
8: Spartaks Jūrmala (LVA)/Sūduva (LTU)
9: The New Saints (WAL)/Midtjylland (DEN)
10: Torpedo Kutaisi (GEO)/Kukësi (ALB)
NEMISTROVSKÁ ČÁST
Skupina 1:
Nasazené dvojice:
1: Pjunik (ARM)/Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2: Beşiktaş (TUR)/LASK Linec (AUT)
3: Jagiellonia Białystok (POL)/Gent (BEL)
4: Sevilla (ESP)/Žalgiris Vilnius (LTU)
Nenasazené dvojice:
5: Sarpsborg (NOR)/HNK Rijeka (CRO)
6: Nordsjælland (DEN)/Partizan (SRB)
7: Mariupol (UKR)/Bordeaux (FRA)
8: Sigma Olomouc (CZE)/Kajrat Almaty (KAZ)
Skupina 2:
Nasazené dvojice:
1: Vitesse (NED)/Basilej (SUI)
2: CSKA-Sofia (BUL)/Kodaň (DEN)
3: Rangers (SCO)/Maribor (SVN)
4: Hajduk Split (CRO)/FCSB (ROU)
Nenasazené dvojice:
5: Apollon Limassol (CYP)/Dinamo Brest (BLR)
6: Hapoel Haifa (ISR)/Atalanta (ITA)
7: Ufa (RUS) /Progrès Niederkorn (LUX)
8: Slovan Bratislava (SVK)/Rapid Vídeň (AUT)
Skupina 3:
Nasazené dvojice:
1: Dinamo Minsk (BLR)/Zenit (RUS)
2: Olympiacos (GRE)/Lucern (SUI)
3: Genk (BEL)/Lech Poznań (POL)
4: Zorja Luhaňsk (UKR)/Braga (POR)
5: Trenčín (SVK)/Feyenoord (NED)
Nenasazené dvojice:
6: RB Lipsko (GER)/U Craiova (ROU)
7: Spartak Subotica (SRB)/Brøndby (DEN)
8: Hibernian (SCO)/Molde (NOR)
9: Sturm Graz (AUT)/AEK Larnaka (CYP)
10: İstanbul Başakşehir (TUR)/ Burnley (ENG)
MISTROVSKÁ ČÁST
Olimpija Ljubljana (SVN)/HJK (FIN) – Crvena zvezda (SRB)/Spartak Trnava (SVK)
H. Beer-Ševa (ISR)/APOEL (CYP) – Astana (KAZ)/Dinamo Záhřeb (CRO)
Cork (IRL)/Rosenborg (NOR) – Salzburg (AUT)/Shkëndija (MKD)
Legia (POL)/Dudelange (LUX) – Alaškert (ARM)/CFR Kluž (ROU)
Spartaks Jurmala (LVA)/Suduva (LTU) – Celtic (SCO)/AEK Atény (GRE)
Šeriff (MDA)/Valur (ISL) – Karabach (AZE)/BATE Borisov (BLR)
Malmö (SWE)/Vidi (HUN) – TNS (WAL)/Midtjylland (DEN)
Torpedo Kutaisi (GEO)/Kukësi (ALB) – Ludogogorets (BUL)/Zrinjski (BIH)
NEMISTROVSKÁ ČÁST
Sigma Olomouc (CZE)/Kajrat Almaty (KAZ) v Sevilla (ESP)/Žalgiris Vilnius (LTU)
Sarpsborg (NOR)/HNK Rijeka (CRO) – Pjunik (ARM)/Maccabi Tel-Aviv (ISR)
Jagiellonia Białystok (POL)/Gent (BEL) – Mariupol (UKR)/Bordeaux (FRA)
Nordsjælland (DEN)/Partizan (SRB) – Beşiktaş (TUR)/LASK Linec (AUT)
Slovan Bratislava (SVK)/Rapid Vídeň (AUT) – Hajduk Split (CRO)/FCSB (ROU)
Apollon Limassol (CYP)/Dinamo Brest (BLR) – Vitesse (NED)/Basilej (SUI)
Rangers (SCO)/Maribor (SVN) – Hapoel Haifa (ISR)/Atalanta (ITA)
Nordsjælland (DEN)/Partizan (SRB) – CSKA Sofia (BUL)/Kodaň (DEN)
Dinamo Minsk (BLR)/Zenit (RUS) – Hibernian (SCO)/Molde (NOR)
Trenčín (SVK)/Feyenoord (NED) – Sturm Graz (AUT)/AEK Larnaka (CYP)
Genk (BEL)/Lech Poznań (POL) – Spartak Subotica (SRB)/Brøndby (DEN)
Olympiacos (GRE)/Luzern (SUI) – İstanbul Başakşehir (TUR)/ Burnley (ENG)
Zorja Luhaňsk (UKR)/Braga (POR) – RB Lipsko (GER)/U Craiova (ROU)