Šumperk – Uničov 0:1 (kon.) | Frýdlant n/O – Frýdek-Místek 0:0 (4:5 po pen.) | Líšeň – Prostějov 3:2 (po pr.)
Polná – Humpolec 6:1 (kon.) | Tasovice – Vel. Meziříčí 3:3 (5:4 po pen.) | Slavičín – Val. Meziříčí 1:0 (kon.)
Vysoké Mýto – Ústí n/O 0:2 (kon.) | Přeštice – Domažlice 0:6 (kon.) | Rosice – Hodonín 3:1 (kon.)
Soběslav – Písek 0:3 (kon.) | Ostrá – Zápy 1:5 (kon.) | Hostouň – Vyšehrad 5:4 (kon.)
Turnov – Štěchovice 0:3 (kon.) | Čáslav – Vlašim 1:1 (3:5 po pen.) | Admira Praha – Králův Dvůr 1:0 (kon.)
Náchod – Převýšov 1:2 (kon.) | Dvůr Králové – Živanice 1:1 (3:2 po pen.) | Tachov – Olympia Radotín 0:1 (kon.)
Kladno – Karlovy Vary 2:0 (kon.) | Mostecký FK – Brozany 0:2 (kon.) | Havířov – Petřkovice 1:3 (kon.)
Horky n/J. – Dobrovice 1:2 (kon.) | Hranice – Bohumín 4:2 (po pr.) | Lanžhot – Kroměříž 0:2 (po pr.)
Benátky n/J – Benešov 2:1 (po pr.) | Litoměřicko – Varnsdorf 2:0 (kon.) | Rakovník – Sokolov 0:4 (kon.)
Neratovice – Velvary 1:4 (kon.) | Bruntál – D. Benešov 0:1 (kon.)

Hostouň právě vstřelila branku!
    Kapitán domácích TOMÁŠ MAREK nakonec z pokutového kopu přece jen rozhoduje o postupu Hostouně.

85
    V Hostouni panuje výborná atmosféra, která však pohltila i rozhodčího Klupáka. Ten má nyní s ukočírováním obou týmů problémy.

83
    Žlutou kartu dostává Hanuščík (TJ Sokol Hostouň).

82
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    Z velmi diskutabilní penalty dokázal vyrovnat ŠTĚPÁN KACAFÍREK.

79
    Žlutou kartu dostává Kudrna (TJ Sokol Hostouň).

75
    Další střídající žolík DAVID ČAPEK přibližuje Vyšehrad na rozdíl jedné branky.

69
    Žlutou kartu dostává Hradecký (FK Slavoj Vyšehrad).

66
    Střídající PETR RYS si zkušeně počíhal na svou šanci a neomylně snížil.

46
    Svým druhým gólem v zápase výrazně přibližuje Hostouň k postupu LUKÁŠ VEGRICHT.

46

45

43
    PETR TRAPP navyšuje poločasové vedení Hostouně těsně před exodem do kabin na 3:1.

28
    ŠTĚPÁN HÁJEK však přesnou ranou vrací domácím překvapivý náskok.

19
    MICHAL RATAJ však dokázal nalézt rychlou odpověď a srovnává misky vah.

8
    Domácí Sokol se už v osmé minutě dostává do vedení po přesné trefě LUKÁŠE VEGRICHTA.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Miroslav Vlček

Branky: 8. Vegricht, 28. Hájek, 43. Trapp, 46. Vegricht, 90+2. Marek (pen.) – 19. Rataj, 66. Rys, 75. Čapek, 82. Kacafírek (pen.)

Karty:   79. Kudrna (HOS), 83. Hanuščík (HOS) – 69. Hradecký (VYS)

TJ Sokol Hostouň: Kudrna – Kostorek, Hanuščík, Trapp, Charvát, Stojka, Kulhavý, Marek (K), Lohoyda, Vegricht, Hájek
    Náhradníci: Obrcián – Dunderović, Vašák, Věchtík, Viduna, Linc, Kárník

FC Slavoj Vyšehrad: Pellegrini – Neuberg (K), Šlegl, Doležal, Rataj, Jakab, Madej, Kozel, Hradecký, Šimek, Kacafírek
    Náhradníci: Havránek – Brejcha, Drobílek, Laňka, Junek, Rys, Čapek

Rozhodčí: Klupák – Krupka, Plzák