Brozany – Karlovy Vary 2:2 (3:5 po pen.) | Jirny – Dobrovice 2:4 (kon.) | Štěchovice – Velvary 1:1 (5:4 po pen.)
po penal. (5:4)
TJ Štěchovice
1:1 (1:0)
TJ Slovan Velvary
Neděle 19.08.2018, 17:00Česká fotbalová liga • 2. kolo

Z tohoto utkání je to vše, mějte se fajn. (19:24:24)

Je dobojováno! Štěchovice po herně vydařené první půli ztratili svůj náskok pár minut po změně stran, když na 1:1 vyrovnal Ladislav Vopat. Další gól ze hry už nepadl, a tak o vítězi rozhodly až pokutové kopy, v nichž byli úspěšnější domácí a mohou tedy slavit první výhru v sezoně.

Střílení penalt začíná.

90
    Druhý poločas skončil.

86
    I pět minut před koncem základní hrací doby trvá remízový stav, po kterém by následovaly pokutové kopy. V nich oba celky před týdnem prohrály.

85
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Šimon Těžký, přichází Viktor Müller.

85
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Jaroslav Kafka, přichází Lukáš Stýblo.

78
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Ladislav Vopat, přichází Miroslav Müller.

70
    Velvary po nástupu do druhé půle rychle vyrovnaly a remízový stav 1:1 drží i v probíhající sedmdesáté minutě zápasu.

68
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Jan Díl, přichází Jakub Greš.

59
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Tomáš Nosek, přichází Petr Kovařík.

48
    Velvary právě vstřelily branku!
    Vynikající vstup do druhé půle pro hosty! Necelé tři minuty po změně stran na Řeháka vyzrál LADISLAV VOPAT a srovnal skóre na 1:1.

47
    Kafka svou přihrávkou z pravého kraje pokutového území hledal někoho v pokutovém území, ale míč skončil na kopačkách domácích obránců.

46
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Michal Doležal, přichází Bohumil Havel.

46

Je za námi úvodní polovina zápasu. Mnohem více ze hry měly dosud Štěchovice, které jdou do kabiny se zaslouženým vedením 1:0. V jednatřicáté minutě z penalty otevřel skóre Ladislav Volešák. Domácí měli i několik dalších gólovek, jenže ty už zůstaly nevyužity, takže Velvary mohou nadále živit naději na bodový zisk.

45+1

45+1
    Doležal poslal do levého křídla Kafku. Jeho centr nevypadal nebezpečně, ale Štěchovice si samy na chviličku trochu zavařily, když jeden z hráčů zablokoval resolutní odkop.

45
    Nastavuje se 1 minuta.

43
    Tenkl svým centrem nejprve trefil vlastního spoluhráče Noska a poté se skácel k zemi po vzájemně tvrdém zákroku v souboji o míč. Ke značnému údivu některých příznivců byl faul odpískán právě hostujícímu hráči.

42
    A další pochvala pro hostujícího gólmana, který se odvážně vydal proti nákopu z hloubi pole a stáhl si míč ze vzduchu.

41
    Poklidnější minuty narušil až Martin Novák, který dobře sladil svůj náběh se spoluhráčovou přihrávkou za obranu, ale nakonec netrefil skulinku mezi nohama Měsíčka, který svůj tým poněkolikáté podržel.

40
    Hra se teď na několik minut malinko zasekla uprostřed hřiště. První půle tak v poklidu míří ke svému konci.

38
    Tomáš Pavlík nechtěl pustit hosty na jejich útočnou polovinu, jenomže si pomohl nedovoleným zákrokem. Míč zůstane na kopačkách hostů.

37
    Slovan se na chvíli usadil na útočné polovině. Drzým průnikem se prezentoval Vopat, který se ale zahnal až ke koncové čáře a těžký centr výrazně přetáhl.

35
    Hodně ambiciózní dalekonosná rána od Jana Díla letěla několik metrů mimo Měsíčkovu branku.

34
    Za faul v prostoru mezi oběma střídačkami dostal žlutou kartu Lukáš Batka.

33
    Početná skupina hostujících fanoušků zatím moc důvodů k radosti nemá. Velvary se ani teď daleko nedostaly kvůli nepřesnému pasu na Ludvíka.
    31. Ladislav VOLEŠÁK - 1:0

31
    Štěchovice právě vstřelily branku!
    Domácí se v jednatřicáté minutě dostávají do vedení! LADISLAV VOLEŠÁK kopl penaltu do levé strany a bezpečně proměnil, neboť Měsíček si vybral opačný konec branky.

30
    Žlutou kartu dostává Petr Šalda (TJ Slovan Velvary).

30
    Pavlíkův dlouhý aut propadl až k malému vápnu, kde se jeden z domácích napřahoval ke střele a přitom byl Šaldou stažen k zemi. Je z toho penalta!

29
    Jan Díl na pravé straně čelil převaze tří hráčů a z nelehké situace udělal aspoň autové vhazování pro spoluhráče Pavlíka.

27
    Velvary zachybovaly u půlící čáry a musely se rychle vracet s Batkou, který na levé straně nic kloudného nevymyslel. Hosté vhazují z nejméně výhodné pozice.

26
    Nákop z hostující obrany propadl až k Řehákovi, který o pár vteřin dříve vykopával po malé domů na poslední možnou chvíli před atakujícím soupeřem.

25
    Vopat si pomohl faulem na zkušeného záložníka Ladislava Volešáka. Štěchovice pokračují rozehrávkou ze středu pole.

24
    Batkova složitá hlavičce po centru z levého křídla také nebyla přesná a Měsíček zasahovat nemusel.

23
    V polovině první půle následuje krátká pauza na osvěžení.

22
    Ani další tutovka nekončí gólem! Jeden z domácích přijal pas z levé strany a ve stoprocentní šanci vůbec netrefil z větší části prázdnou branku!

21
    Zničehonic se za hostující obranu dostal Martin Novák a už měl proti sobě jenom Měsíčka. Ten proti němu rychle vyběhl a zmenšil palebný úhel natolik, že si připsal vynikající zákrok.

20
    Po faulu ve středovém kruhu následoval dlouhý nákop do vápna, ve kterém jeden z domácích prodloužil míč za sebe, ale tam už byl nachystaný brankář Měsíček.

19
    Michal Doležal trošku naivně vystřelil z nějakých dvaadvaceti metrů. Řeháka neohrozil, ale díky teči vybojoval alespoň roh. Po centru zleva a několika odrazech přišlo nebezpečné zakončení, nicméně balón letěl metr vedle branky.

18
    Centr z pravého konce hřiště nenadělal domácí obraně žádné starosti, jeden z hráčů bezpečně odhlavičkoval balón ven z vápna.

17
    Rychlá hostující akce vyvrcholila krátkým přízemním pasem z pravého konce pokutového území. Míč mířil na Kafku, který ale neměl ani trošku volného prostoru a střela mu byla sražena na roh.

16
    Pavlík a po něm ani Novák se neprosadili na pravém křídle přes těsnou obranu Slovanu. Ten bude dokonce vykopávat od branky.

15
    O nic vážného se naštěstí nejedná, Nosek ani nepotřeboval ošetření a už naskakuje zpět do hry. Mezitím Velvary sportovně vrátili míč soupeři.

14
    Na trávníku zůstává ležet Tomáš Nosek a domácí po chvilce váhání odkopli míč do autu.

13
    Akce dvou hráčů na pravé straně hrací plochy končí trošku zbytečným ofsajdem a rozehrávkou Josefa Řeháka.

12
    Kafkovi se vůbec nepovedl centr z levého křídla. Domácí pak ale ztratili míč po autu z prostoru vedle vlastního vápna a musí stále bránit.

11
    Následoval rohový kop, jenž hosté rozehráli na krátko. Míč se záhy dostal nějaké dva metry před vápno, odkud to zkoušel Polák a zajímavě se kroutící střela šla jen kousek nad břevno.

10
    Přes Kafku a Doležala se balón dostal na pravý kraj pokutového území, odkud další z hostů zakončoval, ale kvůli teči minul ze svého pohledu levou tyč.

9
    Jan Ludvík vyhrál důležitou hlavičku a nákop z poloviny hřiště přesměroval do náruče brankáře Měsíčka.

8
    Řehák si dovolil udělat riskantní kličku. Ta mu k radosti diváků ale vyšla a domácí postupně kombinují od vlastního vápna.

6
    A další faul na útočné polovině Velvar. Jasným podražením se tentokrát provinil Kafka a může být rád, že nedostal kartu.

5
    Lehounký útočný faul od Michala Doležala nalevo od pokutového území. Rozehrávat může Josef Řehák.

4
    Znovu se domácí snažili hledat Batku, který ale o míč přišel. Slovan vzápětí rozehrával pod tlakem a neprošel ani půlící čáru.

3
    Ludvík si poradil s nákopem, za kterým běžel Batka. Ten vzápětí dostal parádní jesle od rozehrávajícího Měsíčka.

2
    První šance na sebe nenechala dlouho čekat. Jan Díl na pravé straně pěkně uvolnil Batku, jenž se dostal za obranu, avšak zprava prostor mezi tyčemi přestřelil.

1
    Úvodní výkop zápasu obstarali hosté, kteří nastupují v zelených, zatímco domácí v červenobílých dresech.

1

TJ Štěchovice: Řehák – Busta, Košata, Pavlík, Volešák, Kučera (C), Batka, Díl, Novák, Jakobovský, Těžký.
    Náhradníci: Vašák – D. Müller, Bouška, Greš, V. Müller, Vašák.

TJ Slovan Velvary: Měsíček – Obrtlík (C), Ludvík, Tenkl, Kafka, Nosek, Kalaš, Šalda, Polák, Doležal, Vopat.
    Náhradníci: Řepa – Kovařík, Havel, Stýblo, M. Müller.

Rozhodčí: Pastyřík – Mudra, Špindlerová.

Všem fotbalovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu druhého kola České fotbalové ligy. Ve Štěchovicích se proti sobě postaví dva týmy, které před týdnem prohrály penaltové rozstřely. Domácí se předvedli na hřišti Benešova, kde prohráli 1:2. V tabulce lépe postavené Velvary zase na domácím trávníku přivítaly Brozany a padly pro změnu 2:3.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.