Brozany – Karlovy Vary 2:2 (3:5 po pen.) | Jirny – Dobrovice 2:4 (kon.) | Štěchovice – Velvary 1:1 (5:4 po pen.)
po penal. (5:4)
TJ Štěchovice
1:1 (1:0)
TJ Slovan Velvary
Neděle 19.08.2018, 17:00Česká fotbalová liga • 2. kolo

85
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Šimon Těžký, přichází Viktor Müller.

85
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Jaroslav Kafka, přichází Lukáš Stýblo.

78
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Ladislav Vopat, přichází Miroslav Müller.

68
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Jan Díl, přichází Jakub Greš.

59
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Tomáš Nosek, přichází Petr Kovařík.

48
    Velvary právě vstřelily branku!
    Vynikající vstup do druhé půle pro hosty! Necelé tři minuty po změně stran na Řeháka vyzrál LADISLAV VOPAT a srovnal skóre na 1:1.

46
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Michal Doležal, přichází Bohumil Havel.

41
    Poklidnější minuty narušil až Martin Novák, který dobře sladil svůj náběh se spoluhráčovou přihrávkou za obranu, ale nakonec netrefil skulinku mezi nohama Měsíčka, který svůj tým poněkolikáté podržel.

34
    Za faul v prostoru mezi oběma střídačkami dostal žlutou kartu Lukáš Batka.
    31. Ladislav VOLEŠÁK - 1:0

31
    Štěchovice právě vstřelily branku!
    Domácí se v jednatřicáté minutě dostávají do vedení! LADISLAV VOLEŠÁK kopl penaltu do levé strany a bezpečně proměnil, neboť Měsíček si vybral opačný konec branky.

30
    Žlutou kartu dostává Petr Šalda (TJ Slovan Velvary).

30
    Pavlíkův dlouhý aut propadl až k malému vápnu, kde se jeden z domácích napřahoval ke střele a přitom byl Šaldou stažen k zemi. Je z toho penalta!

22
    Ani další tutovka nekončí gólem! Jeden z domácích přijal pas z levé strany a ve stoprocentní šanci vůbec netrefil z větší části prázdnou branku!

21
    Zničehonic se za hostující obranu dostal Martin Novák a už měl proti sobě jenom Měsíčka. Ten proti němu rychle vyběhl a zmenšil palebný úhel natolik, že si připsal vynikající zákrok.