Benešov – Jirny 2:0 (kon.) | Domažlice – Štěchovice 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Dobrovice 1:1 (4:3 po pen.)
Králův Dvůr – Brozany 1:1 (4:5 po pen.) | Olympia Radotín – Živanice 1:1 (3:5 po pen.) | Ústí n/O – Litoměřicko 2:0 (kon.)
Velvary – Převýšov 5:2 (kon.) | Vltavín – Písek 2:3 (kon.) | Zápy – Vyšehrad 2:0 (kon.)
TJ Slovan Velvary
5:2 (2:1)
SK Převýšov
Středa 22.08.2018, 18:00Česká fotbalová liga • 16. kolo

Po první půli snad nikdo nečekal, že Velvary rozstřílejí Převýšov 5:2 po trefách Mülera 2, Havla, Šaldy, Kalaše. Za hosty korigoval Špidlen /penalta) a Novák v závěřečných sekundách. Velvary si připisují další tři body a jako nováček soutěže si zatím vedou nadmíru dobře. (20:15:34)

90+2

90+1
    Převýšov právě vstřelil branku!
    Převýšov překvapivě koriguje na 5:2 po trefě RADKA NOVÁKA!

90
    Rozhodčí nastaví 2 minuty!

89
    Přímý kop pro Převýšov.

88
    Žlutou kartu dostává Michal Doležal (TJ Slovan Velvary).

86
    Utkání se již jen pomalu dohrává. Velká spokojenost panuje u domácího publika.

84
    Velvary právě vstřelily branku!
    Převýšov se úplně psychicky sesypal a pátý hřebík do hostující rakve zatlouká svou druhou dnešní trefou MIROSLAV MÜLLER – 5:1!

83
    Velvary se dokázaly gólově prosadit po kombinaci z pravé strany MIROSLAV MÜLLER – 4:1!

82
    Další roh pro Převýšov z druhé strany hřiště.

81
    Brejk Převýšova končí rohovým kopem.

79
    Převýšov se v posledních minutách skoro vůbec nedostává do hry.

77
    Z nenápadné akce Slovan Velvary vytěžil rohový kop.

76
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Ladislav Vopat, přichází Miroslav Müller.

75
    Přímý kop v podání hostujících fotbalistů.

74
    Další střela slovanu šla vedle branky Dundy.

73
    Převýšov bude rozehrávat přímý kop z oblasti půlícího kruhu.

71
    A korunují jí třetí brankou po trefě JANA KALAŠE – 3:1!

69
    Převahu pomalu získávají hráči Slovanu Velvary.

67
    Hostující hráč si pomohl faulem.

65
    Střela domácích šla mimo pravé tyče.

63
    Ani další střela Převýšova neprošla přes domácího brankáře Měsíčka.

61
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Radek Korba, přichází Tomáš Bastin.

60
    Žlutou kartu dostává Jan Kalaš (TJ Slovan Velvary).

58
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Dominik Hašek, přichází Radek Doležal.

58
    Žlutou kartu dostává Radek Korba (SK Převýšov).

57
    Přímý kop pro Slovan Velvary.

55
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Martin Kosař , přichází Tomáš Labík.

53
    Opět je k vidění mnoho osobních soubojů.

52
    Rohový kop pro domácí tým.

51
    Nadějná domácí akce končí pouze autovým vhazováním.

50
    Přímý kop pro domácí celek.

48
    Druhý poločas zatím probíhá v poklidném tempu.

46

Hosté z Převýšova se dostali do rychlého vedení díky, proměněné penaltě, Velvary se 30. minut trápily a zastřelovaly, přesto ke konci poločasu díky dvěma brankám vedou 2:1 Druhý poločas začne cca v 19:05 hodin.

45+1

45
    Rozhodčí nastaví 1 minutu!

45
    Po skrumáži získává Převýšov další rohový kop.

44
    V závěru poločasu přímý kop pro Převýšov z velmi slibné pozice.

43
    Žlutou kartu dostává Tomáš Tenkl (TJ Slovan Velvary).

43
    Žlutou kartu dostává Pavel Novák (SK Převýšov).

41
    Hosté porušili pravidlo o ofsajdu.

40
    Střela hostí prolétla těsně levé tyče domácí branky.

39
    Hosté mají poněkud přesnější koncovku, ale Měsíček se ani teď nenechal překvapit a střelu kryje.

38
    Nyní byl odpískán faul domácímu hráči.

37
    Zatím když Velvary trefili brankový prostor vždy to byla branka.

36
    přímý kop přinesl domácím druhou branku zásluhou PETRA ŠALDY, který tak otáčí výsledek z 0:1 na průběžných 2:1!

34
    Na hranici pokutového území byl sražen domácí hráč.

33
    Akce Slovanu Velvary opět končí nedovoleným přestupkem hráče Převýšova.

31
    Útok domácích byl nakonec úspěšný a trefuje se BOHUMIL HAVEL!

29
    Ofsajd končí domácí, útočnou snahu.

28
    Obrana Slovanu dobře zapracovala a posunula míč do rychlého brejku, který byl zastaven jen za cenu faulu.

27
    Převýšov to zkusil po pravé postranní čáře a získal díky sraženému míči rohový kop.

26
    Hostující hráč byl faulován.

25
    Tato fáze hry je dost nepřesná a rozháraná.

24
    Tlak domácího celku je spíše platonický.

23
    Třetí střela domácích a opět mimo branku Převýšova.

21
    Akce hostí po pravé straně nevyšla tak jak by si představovali.

20
    Dunda bude vykopávat od své branky poté co míč přešel brankovou čáru.

19
    Tentokráte to již bylo lépe rozehráno a rezultuje z toho rohový kop ve prospěch Velvar.

18
    Další přímý kop pro domácí.

17
    Přímý kop pro Slovan Velvary, ale vzešlo z toho pouze autové vhazování a druhé straně hřiště.

16
    Domácí obrana si s centrovaným míčem do pokutového území v pohodě poradila a odehrála ho do bezpečí.

15
    Rohový kop pro SK Převýšov.

15
    Měsíček likviduje spolehlivým zákrokem soupeřovu střelu.

14
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Jaroslav Kafka, přichází Jan Kalaš.

13
    Útočný faul hostí byl potrestán přímým kopem.

12
    Domácí celek se zatím marně snaží dostat zpět do hry po inkasované brance z penalty.

11
    Přímý kop na polovině hřiště pro SK Převýšov

10
    Velvary rozehrávají další akci od své branky.

9
    Hosté mají k dispozici volný přímý kop od levé postranní čáry.

8
    I další útok Slovanu Velvary končí mimo tři tyče.

7
    Domácí koncovka byla velmi nepřesná.

6
    Domácí hráči obléhají pokutové území Převýšova.

5
    Domácí Slovan Velvary vybojoval ve svůj prospěch první rohový kop v utkání.

5
    Autorem branky z pokutového kopu je JAKUB ŠPIDLEN jako spolehlivý exekutor – 0:1!

4
    Rychlá akce hostí na jeden dotek končí pokutovým kopem pro Převýšov!

3
    Domácí snaha o útok byla zastavena na polovině hřiště.

3

2
    Celoplošná kombinace Převýšova přinesla pouze autové vhazování.

1
    Hosté první útok vzali po pravé straně hřiště, míč však skončil za brankovou čáru, takže Měsíček bude vykopávat od své branky.

1

TJ Slovan Velvary: Měsíček – Obrtlík (C), Ludvík, Tenkl, Kafka, Nosek, Budějský, Havel, Vopat. Šalda, Polák.
    Náhradníci: Kovařík, Kalaš, Stýblo, Řepa, Müller, M. Doležal.

SK Převýšov: Dunda – Veselý, Černý, Vyšehrad, Špidlen, Kosař – Hašek, Sedláček (C), Koubek, Novák – Korba.
    Náhradníci: Petr – Jarkovský, Živný, Bastin, Labík, Holec, R. Doležal.

Rozhodčí: Raplík – Drábek, Hájek.

Poslední utkání Velvar:

TJ Štěchovice – TJ Slovan Velvary 1:1 (1:0), 5:4 na penalty

Branky: 31. Volešák (penalta), rozhodující penalta Kučera – 48. Vopat

Velvary: Měsíček – Obrtlík (C), Ludvík, Tenkl, Kafka (85. Stýblo), Nosek (59. Kovařík), Kalaš, Šalda, Polák, Doležal (46. Havel), Vopat (78. Müller).

Poslední utkání Převýšova:

Ústí nad Orlicí – SK Převýšov 1:0 (0:0)

Branka: 78. Chleboun.

Převýšov: Dunda – Hašek, Černý (83. Bastin), Jarkovský (C) (46. Vyšehrad), Špidlen, Doležal, Sedláček, Koubek (83. Novák), Kosař (74. Labík), Korba, Živný (74. Holec).

Dobrovice – Převýšov 2:0

Ve vložené předehrávce 16. kola ČFL se střetne nováček TJ Slovan Velvary (12) s celkem SK Převýšov (17). Domácí tým má lepší formu, ale převýšov odehrál zatím všechny zápasy v této sezóně venku což částečně zkresluje výkkonost tohoto mužstva.

Vzájemné utkání 2016:

Slovan Velvary – SK Převýšov 1:4 – pohár

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Rostislav Králik

Branky: 31. Havel, 36. Šalda, 71. Kalaš, 83. Müller, 84. Müller – 5. Špidlen (pen.), 90+1. Novák

Karty:   43. Tenkl (VEV), 60. Kalaš (VEV), 88. M.Doležal (VEV) – 43. Novák (PRV), 58. Korba (PRV)

TJ Slovan Velvary: Měsíček – Obrtlík (C), Ludvík, Tenkl, Kafka (14. Kalaš), Nosek (85. Kovařík), Budějský (85. M. Doležal), Havel (88. Stýblo), Vopat (76. Müller), Šalda, Polák.

SK Převýšov: Dunda – Veselý, Černý, Vyšehrad, Špidlen, Kosař (55. Labík) – Hašek (58. R. Doležal), Sedláček (C) (73. Živný), Koubek, Novák – Korba (61. Bastin).

Rozhodčí: Raplík – Drábek, Hájek