Benešov – Jirny 2:0 (kon.) | Domažlice – Štěchovice 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Dobrovice 1:1 (4:3 po pen.)
Králův Dvůr – Brozany 1:1 (4:5 po pen.) | Olympia Radotín – Živanice 1:1 (3:5 po pen.) | Ústí n/O – Litoměřicko 2:0 (kon.)
Velvary – Převýšov 5:2 (kon.) | Vltavín – Písek 2:3 (kon.) | Zápy – Vyšehrad 2:0 (kon.)
TJ Slovan Velvary
5:2 (2:1)
SK Převýšov
Středa 22.08.2018, 18:00Česká fotbalová liga • 16. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Ve vložené předehrávce 16. kola ČFL se střetne nováček TJ Slovan Velvary (12) s celkem SK Převýšov (17). Domácí tým má lepší formu, ale převýšov odehrál zatím všechny zápasy v této sezóně venku což částečně zkresluje výkkonost tohoto mužstva.

Branka: 78. Chleboun.

Převýšov: Dunda – Hašek, Černý (83. Bastin), Jarkovský (C) (46. Vyšehrad), Špidlen, Doležal, Sedláček, Koubek (83. Novák), Kosař (74. Labík), Korba, Živný (74. Holec).

Poslední utkání Velvar:

TJ Štěchovice – TJ Slovan Velvary 1:1 (1:0), 5:4 na penalty

Branky: 31. Volešák (penalta), rozhodující penalta Kučera – 48. Vopat

Velvary: Měsíček – Obrtlík (C), Ludvík, Tenkl, Kafka (85. Stýblo), Nosek (59. Kovařík), Kalaš, Šalda, Polák, Doležal (46. Havel), Vopat (78. Müller).

TJ Slovan Velvary: Měsíček – Obrtlík (C), Ludvík, Tenkl, Kafka, Nosek, Budějský, Havel, Vopat. Šalda, Polák.
    Náhradníci: Kovařík, Kalaš, Stýblo, Řepa, Müller, M. Doležal.

SK Převýšov: Dunda – Veselý, Černý, Vyšehrad, Špidlen, Kosař – Hašek, Sedláček (C), Koubek, Novák – Korba.
    Náhradníci: Petr – Jarkovský, Živný, Bastin, Labík, Holec, R. Doležal.

Rozhodčí: Raplík – Drábek, Hájek.

1

1
    Hosté první útok vzali po pravé straně hřiště, míč však skončil za brankovou čáru, takže Měsíček bude vykopávat od své branky.

2
    Celoplošná kombinace Převýšova přinesla pouze autové vhazování.

3
    Přímý kop pro domácí celek.

3
    Domácí snaha o útok byla zastavena na polovině hřiště.

4
    Rychlá akce hostí na jeden dotek končí pokutovým kopem pro Převýšov!

5
    Převýšov právě vstřelil branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je JAKUB ŠPIDLEN jako spolehlivý exekutor – 0:1!

5
    Domácí Slovan Velvary vybojoval ve svůj prospěch první rohový kop v utkání.

6
    Domácí hráči obléhají pokutové území Převýšova.

7
    Domácí koncovka byla velmi nepřesná.

8
    I další útok Slovanu Velvary končí mimo tři tyče.

9
    Hosté mají k dispozici volný přímý kop od levé postranní čáry.

10
    Velvary rozehrávají další akci od své branky.

11
    Přímý kop na polovině hřiště pro SK Převýšov

12
    Domácí celek se zatím marně snaží dostat zpět do hry po inkasované brance z penalty.

13
    Útočný faul hostí byl potrestán přímým kopem.

14
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Jaroslav Kafka, přichází Jan Kalaš.

15
    Měsíček likviduje spolehlivým zákrokem soupeřovu střelu.

15
    Rohový kop pro SK Převýšov.

16
    Domácí obrana si s centrovaným míčem do pokutového území v pohodě poradila a odehrála ho do bezpečí.

17
    Přímý kop pro Slovan Velvary, ale vzešlo z toho pouze autové vhazování a druhé straně hřiště.

18
    Další přímý kop pro domácí.

19
    Tentokráte to již bylo lépe rozehráno a rezultuje z toho rohový kop ve prospěch Velvar.

20
    Dunda bude vykopávat od své branky poté co míč přešel brankovou čáru.

21
    Akce hostí po pravé straně nevyšla tak jak by si představovali.

23
    Třetí střela domácích a opět mimo branku Převýšova.

24
    Tlak domácího celku je spíše platonický.

25
    Tato fáze hry je dost nepřesná a rozháraná.

26
    Hostující hráč byl faulován.

27
    Převýšov to zkusil po pravé postranní čáře a získal díky sraženému míči rohový kop.

28
    Obrana Slovanu dobře zapracovala a posunula míč do rychlého brejku, který byl zastaven jen za cenu faulu.

29
    Ofsajd končí domácí, útočnou snahu.

31
    Velvary právě vstřelily branku!
    Útok domácích byl nakonec úspěšný a trefuje se BOHUMIL HAVEL!

33
    Akce Slovanu Velvary opět končí nedovoleným přestupkem hráče Převýšova.

34
    Na hranici pokutového území byl sražen domácí hráč.

36
    přímý kop přinesl domácím druhou branku zásluhou PETRA ŠALDY, který tak otáčí výsledek z 0:1 na průběžných 2:1!

37
    Zatím když Velvary trefili brankový prostor vždy to byla branka.

38
    Nyní byl odpískán faul domácímu hráči.

39
    Hosté mají poněkud přesnější koncovku, ale Měsíček se ani teď nenechal překvapit a střelu kryje.

40
    Střela hostí prolétla těsně levé tyče domácí branky.

41
    Hosté porušili pravidlo o ofsajdu.

43
    Žlutou kartu dostává Pavel Novák (SK Převýšov).

43
    Žlutou kartu dostává Tomáš Tenkl (TJ Slovan Velvary).

44
    V závěru poločasu přímý kop pro Převýšov z velmi slibné pozice.

45
    Po skrumáži získává Převýšov další rohový kop.

45
    Rozhodčí nastaví 1 minutu!

45+1

Hosté z Převýšova se dostali do rychlého vedení díky, proměněné penaltě, Velvary se 30. minut trápily a zastřelovaly, přesto ke konci poločasu díky dvěma brankám vedou 2:1 Druhý poločas začne cca v 19:05 hodin.

46

48
    Druhý poločas zatím probíhá v poklidném tempu.

50

51
    Nadějná domácí akce končí pouze autovým vhazováním.

52
    Rohový kop pro domácí tým.

53
    Opět je k vidění mnoho osobních soubojů.

55
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Martin Kosař , přichází Tomáš Labík.

57
    Přímý kop pro Slovan Velvary.

58
    Žlutou kartu dostává Radek Korba (SK Převýšov).

58
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Dominik Hašek, přichází Radek Doležal.

60
    Žlutou kartu dostává Jan Kalaš (TJ Slovan Velvary).

61
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Radek Korba, přichází Tomáš Bastin.

63
    Ani další střela Převýšova neprošla přes domácího brankáře Měsíčka.

65
    Střela domácích šla mimo pravé tyče.

67
    Hostující hráč si pomohl faulem.

69
    Převahu pomalu získávají hráči Slovanu Velvary.

71
    A korunují jí třetí brankou po trefě JANA KALAŠE – 3:1!

73
    Převýšov bude rozehrávat přímý kop z oblasti půlícího kruhu.

74
    Další střela slovanu šla vedle branky Dundy.

75
    Přímý kop v podání hostujících fotbalistů.

76
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Ladislav Vopat, přichází Miroslav Müller.

77
    Z nenápadné akce Slovan Velvary vytěžil rohový kop.

79
    Převýšov se v posledních minutách skoro vůbec nedostává do hry.

81
    Brejk Převýšova končí rohovým kopem.

82
    Další roh pro Převýšov z druhé strany hřiště.

83
    Velvary se dokázaly gólově prosadit po kombinaci z pravé strany MIROSLAV MÜLLER – 4:1!

84
    Převýšov se úplně psychicky sesypal a pátý hřebík do hostující rakve zatlouká svou druhou dnešní trefou MIROSLAV MÜLLER – 5:1!

86
    Utkání se již jen pomalu dohrává. Velká spokojenost panuje u domácího publika.

88
    Žlutou kartu dostává Michal Doležal (TJ Slovan Velvary).

89
    Přímý kop pro Převýšov.

90
    Rozhodčí nastaví 2 minuty!

90+1
    Převýšov překvapivě koriguje na 5:2 po trefě RADKA NOVÁKA!

90+2

Po první půli snad nikdo nečekal, že Velvary rozstřílejí Převýšov 5:2 po trefách Mülera 2, Havla, Šaldy, Kalaše. Za hosty korigoval Špidlen /penalta) a Novák v závěřečných sekundách. Velvary si připisují další tři body a jako nováček soutěže si zatím vedou nadmíru dobře. (20:15:34)

Rostislav Králik

Branky: 31. Havel, 36. Šalda, 71. Kalaš, 83. Müller, 84. Müller – 5. Špidlen (pen.), 90+1. Novák

Karty:   43. Tenkl (VEV), 60. Kalaš (VEV), 88. M.Doležal (VEV) – 43. Novák (PRV), 58. Korba (PRV)

TJ Slovan Velvary: Měsíček – Obrtlík (C), Ludvík, Tenkl, Kafka (14. Kalaš), Nosek (85. Kovařík), Budějský (85. M. Doležal), Havel (88. Stýblo), Vopat (76. Müller), Šalda, Polák.

SK Převýšov: Dunda – Veselý, Černý, Vyšehrad, Špidlen, Kosař (55. Labík) – Hašek (58. R. Doležal), Sedláček (C) (73. Živný), Koubek, Novák – Korba (61. Bastin).

Rozhodčí: Raplík – Drábek, Hájek