Frölunda – Vienna Capitals 1:4 (kon.) | Skellefteå – Bolzano 2:1 (kon.) | Zug – Něman Grodno 2:3 (po pr.)
TPS – Malmö Redhawks 1:2 (kon.) | IFK Helsinky – Tychy 2:1 (kon.) | Aalborg – Zürich 1:2 (kon.)
Bern – Cardiff 3:2 (kon.) | Salzburg – Växjö 4:3 (kon.)
TPS Turku
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Malmö Redhawks
Sobota 08.09.2018, 18:00Hokejová Liga mistrů • Skupina B
    42:11 HARDT - 1:2

42:11
    Tým Malmö Redhawks právě vstřelil branku!
    NICHLAS HARDT využívá jako první v dnešním utkání přesilovou hru. Člen první útočné formace tečoval před brankovištěm střelu Ekberga od modré a lehce ji nasměroval k levé tyčce, mimo dosah gólmana Tirronena. Asistence: Tobias Ekberg, Martin Janolhs.
    15:41 JANOLHS - 1:1

15:41
    Čtyři minuty před koncem první třetiny máme vyrovnáno! MARTIN JANOLHS se sebevědomě chopil kotouče na levém křídle, obešel skupinku hráčů na levém kruhu a z mezikruží poslal puk bekhendem do levého horního rohu. Asistence: Frederik Storm.
    04:40 KAKKO - 1:0

04:40
    TPS právě vstřelilo branku!
    KAAPO KAKKO posílá svůj tým do vedení. Mladý útočník proměnil trestné střílení, když poslal kotouč po ledě k pravé tyčce. Asistence: Bez asistence.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 5. Kakko (TS) – 16. Janolhs (Storm), 43. Hardt (Ekberg, Janolhs)

TPS Turku: Tirronen (Haukeland) – Jaakola, Lukka, Piskula, Isiguzo, Ekestahl-Jonsson, Eronen, Siiki, Forsström – Kakko, Filppula, Budish – Björkstrand, Palve, Nurmi – Kuru, Karvonen, Väyrynen – Nieminen, Virtanen, Pajuniemi.
    Malmö Redhawks: Nihlstorp (Alsenfelt) – Ekberg, Warg, Olsson, Lerby, Öhman, Mylläri, Setkov – Hardt, Händemark, Olofsson – Görtz, Komarek, Sylvegard – Janolhs, Wemmenborn, Storm – Cronholm, Forsberg, Rosdahl.

Rozhodčí: Piechaczek, Vikman – Koskela, Niittylä