Villach – Znojmo 7:0 (kon.)
EC Villach SV
7:0 (1:0, 4:0, 2:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 09.09.2018, 12:15 • Red Bull Akademie • Erste Bank Young Stars League • 5. kolo

Konec zápasu. (14:23:04)

59:53
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kosnar – 2 min., napadení).

59:37
    Villach právě vstřelil branku!
    Sedmý gól Černých orlů vsítil FABIAN SERTSCHNIG. Trefil se do odkryté klece.

57:33
    Orli odvolávají gólmana!

57:33
    Zřejmě poslední trest zápasu si odsedí Kleiss (VIL) – dvě minuty za podrážení.

52:34
    Florian Zeloth (VIL) si odpyká dvě minuty za hrubost. Další šance pro Znojmo snížit nepříznivý stav.

44:31
    Přehlídka domácích pokračuje. V přesilovce LUKAS PÖLZL zvyšuje na náskok na šest branek. Asistence: Bernhard Schützenhofer a Martin Urbanek.

43:13
    Vyloučení v týmu Znojma. Tadeas Del Favero (ZNO) si odsedí dvě minuty za podrážení.

40:01

Druhé dějství znojemští junioři nezvládli nejlépe, obdrželi čtyři branky, všechny při vyrovnaném počtu hokejistů na ledě. Pokud budou chtít zápas ještě zdramatizovat, musí v závěrečném dějství hodně zabrat.

40:00

38:10
    Černí orli zřejmě zasazují Znojmu poslední hřebíček do rakve, obrat by byl pro české mladíky velkou senzací. O pátou branku domácího týmu se postaral FABIAN SERTSCHNIG. Asistence: Leon Phillip Kleiss.

35:12
    Šance pro Znojmo snížit náskok soupeře. Vyloučen Wohlfart (VIL) – dvě minuty za nedovolené bránění.

34:30
    Znojmo střídá brankáře, za Kočáka nastupuje Paťha.

34:30
    Domácí opět udeřili! Znojmo to bude mít těžké. Gól vstřelil CHRISTOPH PIRSCH. Asistence: Manuel Wuntschek.

32:52
    SAMUEL MÜLLER zvyšuje náskok Villachu. Asistence: Michael Rainer, Lukas Pölzl.

30:26
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Müller – 2 min., nedovolené bránění).

28:31
    Rakouský celek navyšuje své vedení. Autorem branky je MICHAEL RAINER. Bez asistence.

20:48
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Sigmund – 2 min., nedovolené bránění).

20:01

Na začátku třetiny poslal Villach svou brankou rychle do vedení Fabian Sertschnig. Po této brance se již průběžný stav zápasu neměnil. Villach tak zatím vede 1:0. Orly ze Znojma porazil i poměrem střel – 11:7.

20:00

14:22
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Pölzl – 2 min., hrubost).

11:55
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Machala – 2 min., podrážení).

01:24
    FABIAN SERTSCHNIG posílá svůj tým po čtyřiaosmdesáti vteřinách do vedení. Asistence: Florian Zeloth, Bernhard Schützenhofer.

00:01

EC Villacher SV: Schmidt (Nußbacher) – Sivec, Friedrich, Zeloth, Urbánek, Pölzl, Müller – Wohlfahrt, Rainer, Pirsch – Kleiss, Sertschnig, Schützenhofer – Schwarzer, Trink, Friedrich – Wuntschek.

Orli Znojmo: Kočák (Paťha) – Šána, Konečný, Matěcha, Pilek, Jonáš, Peří – Sorger, Kosnar, Svoboda – Del Favero, Sigmund, Ludvík – Fruvirt, Bazala, Špaček – Vokurka – Molnár – Machala.

Rozhodčí: Palkövi – Loicht, Kedveš.

Villachu se zatím v Salzburgu také daří. V pátek porazil vysoko Debrecín 9:2, v sobotu zvítězil nad MAC Budapeští 2:1.

Orli ze Znojma za sebou mají již čtyři zápasy, ve všech si zatím připsali maximální bodový zisk. I v Salzburgu se jim daří. V pátek porazili Jesenici 3:1, v sobotu Linz 3:2.

Znojmo čeká poslední den tzv. development weekendu, který se koná již od pátku v Salzburgu. Smyslem této akce je odehrání zápasů všech týmů juniorské EBYSL na jednom místě. Orli tak čeká již třetí duel ve třech dnech. Tentokrát bude jejich soupeřem orlí celek z Villachu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:15 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

Vojta Pojer

Nikola Katolická

Branky a nahrávky: 2. Sertschnig (Zeloth, Schützenhofer), 29. Rainer, 33. Müller (Rainer, Pölzl), 35. Pirsch (Wuntschek), 39. Sertschnig (Kleiss), 45. Pölzl (Schützenhofer, Urbanek), 60. Sertschnig

EC Villach SV: Schmidt (Nußbacher) – Sivec, Friedrich, Zeloth, Urbánek, Pölzl, Müller – Wohlfahrt, Rainer, Pirsch – Kleiss, Sertschnig, Schützenhofer – Schwarzer, Trink, Friedrich – Wuntschek.
    HC LERAM Orli Znojmo: Kočák (35. Paťha) – Šána, Konečný, Matěcha, Pilek, Jonáš, Peří – Sorger, Kosnar, Svoboda – Del Favero, Sigmund, Ludvík – Fruvirt, Bazala, Špaček – Vokurka – Molnár – Machala.

Rozhodčí: Palkövi – Loicht, Kedveš