Francie – Čína 3:0 (kon.) | Kamerun – Tunisko 3:0 (kon.) | Írán – Portoriko 3:0 (kon.)
Nizozemsko – Kanada 0:3 (kon.) | Domin. republika – Slovinsko 1:3 (kon.) | Austrálie – Rusko 0:3 (kon.)
Kuba – Polsko 1:3 (kon.) | Brazílie – Egypt 3:0 (kon.) | Belgie – Argentina 3:1 (kon.)
19 19 25 19
Středa 12.09.2018, 20:30 • Nelson Mandela Forum, Florencie • Mistrovství světa mužů • Skupina A

0:0
    To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:43:01)

0:0
    Utkání skupiny A je u konce a Belgie do šampionátu vstoupila výhrou 3:1 nad Argentinou. První dva sety Belgičané zvládli na jedničku, vypracovali si náskok, který pak hravě dotáhli do zdárného konce a vypadalo to, že si dojdou pro jasnou výhru. Jenže ve třetím setu se Argentina zvedla, zlepšila útok, snížila a těšila se na případné srovnání. Jenže čtvrtý set opět patřil Belgii, ta vedla od úvodních míčů a nedala soupeři šanci sadu zdramatizovat. Belgie tak připisuje tři body do tabulky a do zítřejšího utkání proti Itálii může jít se zvednutým sebevědomím. Argentina má zítra volno, hrát bude až v pátek proti Dominikánské republice.

25:19
    Čtvrtý set skončil.

25:19
    Teď už je dobojováno, útok od pravého kůlu byl pro Belgii úspěšný a čtvrtý set tak zástupce Evropy vyhrál 25:19. Celkově získal zápas v poměru 3:1.